Tele

KES POLE VEEL NÄINUD? "Söö, palveta, armasta" tele-esilinastub! (7)

Toimetas Kaspar Käänik, 14. september 2013 10:39
"Söö, palveta, armasta"Foto: AP Photo/Penguin/Scanpix
Täna kell 21.15 tele-esilinastub Kanal 2s ülipopulaarse bestselleri "Söö, palveta, armasta" põhjal tehtud samanimeline draamafilm Julia Robertsiga peaosas. Naine, kellel on pealtnäha kõik, et olla õnnelik, otsustab kannapöörde teha ja minna otsima vastust küsimusele, mida ta tegelikult oma elult tahab.

Romantiline draamafilm tõestab, et on mitmeid teid, kuidas end vabaks lasta ja maailma avastama minna. 32aastasel Lizil (Julia Roberts) on mees, karjäär ja raha – kõik, mida ta on elult osanud tahta. Aga selle kõige juures on ta unustanud oluliseima – oskuse nautida oma elu nii, et hiljem ühtegi tegematajätmist ei saaks kahetseda.

Sarnaselt miljonitele naistele tunneb Liz, et on täiesti vales kohas, elamas täiesti vale elu. Ta otsustab oma elus kannapöörde teha ja enda tõelist olemust otsima minna. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, palvete jõu Indias ning viimaks, ja täiesti ootamatult, tõelise armastuse, sisemise rahu ja tasakaalu Balil.

Osades: Julia Roberts, Javier Bardem, James Franco, Billy Crudup jpt.

Elizabeth Gilberti romaan "Söö, palveta, armasta" tõusis oma ilmumisaastal (2006) hetkega kõikvõimalike raamatu-edetabelite tippu. Sellest sai kiiresti teos, mida pidi lugema iga naine, kel vanust rohkem kui 30 eluaastat. Raamat püsis "The New York Times" raamatuedetabelis 187 nädalat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee