Foto: Kaarel Tigas
Õhtuleht.ee 14. september 2013 09:06
Laupäeva ennelõunal avatava Eesti esimese H&Mi kaupluse avamist ootasid kiirmoebrändi fännid juba reede õhtust saati. 

Õhtulehe reporteri teatel saabus esimene huviline Rocca al Mare kaubanduskeskusse kell 20.30. Kuna kauplus jagab kümnele esimesele järjekorras seisijale 100-eurose kinkekaardi ning järgmisele 300-le 15-eurose kinkekaardi, moodustus elavnev pingerivi üsna kiirelt. 

Noored ei kippunud reporterile esiti avaldama, mida nad osta soovivad. Vaid punases noormees teatas: "Ostan kogu raha eest mummulisi sokke!" Mingit konkreetset põhjust, miks järjekorda passima tuldi, nad siiski nimetada ei osanud. 

Üks noortest pakkus oma kohta ka 50 euro eest müügiks. Turvamehed kõrvalt selgitasid, et see pole siiski võimalik, igaüks on väljas enda eest. Mingil hetkel saabus ka USSi turvamees, kes poeesiselt H&Mi ust valvava Grifsagi turvaauto minema käskis ajada: "teete siin tööd, mitte reklaami."

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Uss 15. september 2013 15:19
Lollakad. Parem viige ennast kurssi sellega, mis maailmas toimub ja püüdke ressursse mitte kuritarvitada. Värvilised suled ei päästa teid vastutusest, mille inimkond on oma arutu sigimise ja mõttetu tarbimisega tekitanud. Mõttetud tegelased mõttetute asjade mõttetul jahil.
Väkk.
14. september 2013 20:04
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS