Tele

Rein Kilk tutvustab maailma suurimat linna (8)

Toimetas Kaspar Käänik, 13. september 2013 14:18
Foto: Kaader saatest
Juba homme jõuab Kanal 2 ekraanile uus saatesari "Reisile meiega", kus tuntud ja põnevad Eesti mehed tutvustavad maailma erilisemaid ja eksootilisemaid paiku. Esimese saate reisijuhiks on Rein Kilk, kes avab vaatajale maailma suurima linna Chongqingi omapäraseid tahke.

"Reisile meiega" avasaates viivad Tiina Park ja Rein Kilk vaatajad Chongqingi - maailma suurimasse linna, millest keegi midagi ei tea. Seal elab üle 30 miljoni inimese. Teise maailmasõja ajal sai Chongqingist ajutiselt Hiina pealinn.

Võttegrupi tee viib Chongqingi loomaaeda, kus õnnestub tabada ka väljasuremisohus pandasid. Just see loomaaed laenutab oma armsaid loomakesi ka teistele maailma loomaaedadele, aga millise summa eest? Milliste vahenditega püüab loomaaed pandasid väljasuremisest päästa?

Chongqingis on Hiina suurim mootorrattatehas. Ka kõik maailma iPhone'id valmistatakse siin.

Rein Kilk tutvustab vaatajatele kohalikku ööelu, kuhu kuulub ka klubi nimega Hai. Nimele lisab kaalu see, et lokaali klaasseinte vahele on end mõnusalt sisse seadnud kolm haikala.

"Reisile meiega" on teistmoodi reisisaade, kus külastatakse mitte lihtsalt turismiatraktsioone vaid paiku, kuhu tavaturist muidu ei satu ja mis annavad elule värvi. Resijuhtideks on Eesti tuntud inimesed, põnevad isiksused, kellest igaüks lisab reisile just selle õige hõngu ja tunnetuse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee