Saund

Eesti vägevaim bassimuusika EP, mis tõmbab sääremarjad pingule 

Kaspar Käänik, 7. november 2012 16:30
Positiivset vastukaja nii kodu- kui välismaal saanud Bert On Beatsi uus EP "Modern Vampires" on alates tänasest saadaval kõikides suuremates digiportaalides üle maailma (nt Beatportis). EP andis välja Drop The Lime'i juhitud plaadifirma Trouble & Bass Records, mida peetakse USA üheks juhtivaks bassimuusika suunanäitajaks.

Oma toetust on näidanud veel Crookers, Steve Aoki, Aquasky, Dj Craze jt. Maksimumpunktid andsin mäletatavasti minagi siinse muusikablogi postituses: "Sedavärki bassiplahvatust nagu DJ ja produtsendi Bert On Beatsi vastküpsetatud EP "Modern Vampires", siinsel muusikaväljal veel tajutud pole."

Tõsi ta on – "Modern Vampires" toob kuulajani kolm vägevat madalsagedustel mürtsuvat tantsuträkki, mis peegeldavad ehedat Trouble & Bassi stiili. "Lugu "Modern Vampires" on meie DJ-set'ides figureerinud juba mitmeid kuid – unistav, DJ-sõbralik algus läheb üle pulbitsevaks tantsurütmiks ning leiab oma lõpu raskete löökide sügavuses. Süütu pealkirjaga "Flute Thing" on hullumeelne segu raskemeelsetest ning samas rõõmustavatest toonidest ning EP viimane lugu, "Get Your Freak On", ühendab endas troopilised löökpillid, teravad süntesaatorihelid.

Detsembris on ilmumas ka Trouble & Bassi leibeli kollaboratsioonide kogumik, kus võib kuulda Bert On Beatsi koostööd New Jersey produtsendi DJ Sliinkiga.

Ja siit järgneb kiidulaviin, jääb üle vaid noogutada... 

Crookers: "Supporting!"

Sinden: "Shit's sick!"

Steve Aoki: "Supporting!"

DJ 33-45 (WEFT 90.1 FM): ""Flute Thing" is the bomb track! Really interesting sound that stands out among all the garbage "Bass Music" tracks going around these days."

Meelis Meri (Rulers Of The Deep): "Meeldib! Väga!"

Tittsworth: "Perfect!"

Udachi: "Probably my favorite T&B release as of late. "Modern Vampires" is a killer opening track. "Flute Thing" and "Get Your Freak On" are the perfect accompaniment to this high energy EP. More of this plaz!"

Heidy Purga: "Bert On Beats on oma EP-ga 100% ekstreemsel tõusulainel! Ilmselt on ta üks väheseid, kes on suutnud bassimuusika samal ajal mänglevaks, süütuks, meelitavaks, ilusaks ja ohtlikuks ning ekstaatiliseks keerata. Jõuliste bassikäikude juurde on miksitud pehmeid filmilikke ja unelevaid sämpleid. See on nagu õhusõit lainelaual üle Sahara, Mayade templite, üle lopsaka iidse India ja lõputu ookeani. Puhas ilu!"

Scottie B: "WOW!"

DJ Craze: "Feeling this release... good shit T&B!"

Ringo Ringvee ("Bashment"): "Minu meelest väga hea. Kõik kolm pala on väga konkreetsed. Ning "Flute Thing" iseloomustab minu meelest seda, mida võiks tänapäeval nimetada mitte enam mõistega "global bass" või "tropical bass" või "world bass", vaid hoopis "glocal bass", kus tuleb sisse mingi spetsiifiline lokaalne element. "Global+Local", see on minu meelest selle EP võtmesõnaks. Väga hea tulemus."

Leslie Da Bass: "Nuclear Bass, Killer Breaks, Dropping Bombs, Uplifting Blast... B is BOB and BOB is THE Business. Giving some fire. Again!"

DJ S.I.N: ""Modern Vampires" EP is one of the best works from my mate Bert On Beats. Specially the main title track is the one for me, catchy intro with epic "The Terminator" drop followed by jumpy bass and beats. Definitely works in the club! Keep up the good work!"

K-SEIN (GRIND): "Bert on Beatsi looming on on kõige paremas mõttes oma väga erilise näoga. Paar nädalat tagasi sõitsin suure lumetormiga Tartu poole umbes 15 km/h, mil kuulsin esimest korda raadiost lugu "Modern Vampires", Autos läks lahti korralik headbangimine ja s*tt ilm oli ununenud! Kindlasti selle aasta Eesti vägevaim bassimuusika EP, mis tõmbab nii meestel kui ka naistel sääremarjad pingule!"

Lae alla tasuta lugu SIIT! (jagab Discobelle.net)

Kuula spetsiaalset Bert On Beatsi mixtape'i SIIT!

Samal teemal

27.05.2017
Kellega on tegu? Eestis tuntud bassimuusika artistidest koosnev bänd soovib hoida oma identiteeti saladuses