Saund

Elephants From Neptune väljastab esimese EP 

Kaspar Käänik, 13. veebruar 2013, 15:12
Mullu komeedina siinsesse muusikataevasse tõusnud noor ja vihane rokibänd Elephants From Neptune annab välja EP nimega "I". Esimene singel ilmub täna ja kannab pealkirja "Make It Happen".

"I" näol on tegemist esimese EPga veel enne suve algust ilmuvast triloogiast ning alates 27. veebruarist on kõigil võimalus see endale bändi Facebooki lehelt tasuta alla laadida.

"Anname oma EP kuulajatele tasuta, sest nii jõuab meie muusika rohkemate inimesteni," selgitab bändi solist Robert Linna. "Loodame kõigiga, kellele meie muusika korda läheb, kohtuda esitluskontsertidel Tallinnas ja Tartus."

Samal teemal

Elephants From Neptune, koosseisus Robert Linna (vokaal, kitarr), Markko Reinberg (kitarr, vokaal), Rain Joona (bass) ja Jon Mikiver (trummid), esitavad omanäolist riff-rocki ning nende looming on saanud kiirelt Eesti underground-skene lemmikuks, kogudes toetust nii fännidelt kui ka muusikakriitikutelt.

2012. aastal andis Elephants From Neptune välja omanimelise debüütalbumi ning on sel aastal "Eesti muusikaauhindadel" nomineeritud nii parima rokialbumi kui ka parima ansambli kategoorias. Eelmisel suvel pälvis bänd palju tähelepanu ülimenukate esinemistega "Positivus" festivalil ja Tallinna lauluväljakul, kus soojendati maailmakuulsat Red Hot Chili Peppersit.

Veebruari alguses andsid elevandid kaks edukat kontserti Soomes ning nüüd on kavas EP esitluskontserdid Eestis. Elephants From Neptune astub lavale:

15.02 – Tartus, GenKlubis (+ Slippery Slope)
16.02 – Tallinnas, melulokaal Protestis
21.02 – Tallinnas, klubis Hollywood (+ Tenfold Rabbit)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee