Saund

Elevantidel uus EP ja leping Soome agentuuriga 

Kaspar Käänik, 24. aprill 2013, 11:54
Üks kuumemaid rokkbände Eestis – Elephants From Neptune – sõlmis lepingu Soome muusikaagentuuriga Fullsteam Agency. Bänd lindistab hetkel teist osa oma EP-de triloogiast ning esitleb seda peagi ka Eestis. Lisaks ootab elevante ees esimene kontsert Londonis.

"Meil on väga hea meel alustada koostööd Fullsteam Agencyga, sest tegu on Soome eelmise aasta edukaima agentuuriga ning kindlasti ühe parima võimaliku koostööpartneriga noorele bändile," kommenteerib Elephants From Neptune'i mänedžer Karl Sirelpuu.

"Tegu on vaieldamatult ühe parima uue bändiga mida ma üle pika aja kuulnud olen. Nende talent on koheselt märgatav ning meie arvates omavad nad suurt potentsiaali väljaspool Eestit," sõnab bändi värske agent Toni Ritonen.

Hetkel on Elephants From Neptune stuudios ja lindistab teist osa oma EP-de triloogiast. Tulemust on võimalik kuulda esitluskontsertidel nii Tallinnas, Tartus, Viljandis kui ka Londonis. Elevantide esimene kontsert Inglismaal toimub 26. aprillil Londonis, klubis The Miller, ning seda toetavad Eesti Muusika Eksport ja Eesti Autorite Ühing.

Elephants From Neptune'i uue EP esitluskontserdid:

26. aprill – The Miller, London, UK
30. aprill – GenKlubi, Tartu (+ Sibyl Vane)
3. mai – Rubiin, Viljandi (+ Sibyl Vane)
4. mai – Sinilind, Tallinn (+ Three Leg Dog)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee