Inimesed
GALERII: 55 pilti igavesti noorest Madonnast!

Madonna sai 55aastaseks: kas popikuninganna janu igavese nooruse järele muutub naeruväärseks? (21)

Katrin Pauts, 16. august 2013 07:00
USA poplaulja, laulukirjutaja, näitleja ja kirjanik Madonna, sünninimega Madonna Louise Ciccone, sai 16. augustil 55aastaseks.Foto: AFP//AP/Mavrix/Reuters/Scanpix
Tabloidid: lauljatarile tehtud hulk äpardunud ilulõikusi

"Tema palgeid puhvi kloppides on unustatud kohendada kaela," kritiseerib ilukirurg popikuninganna Madonnat. Täna 55. sünnipäeva tähistav popidiiva püüdvat end passiandmetest nooremaks petta vahenditega, mis tegevat temast hoopis laibanäituse eksponaati meenutava pilaobjekti.

Samal teemal

Alates aastast 1982, kui Madonna andis välja endanimelise debüütplaadi, pole tema täht viivukski kustunud. USA lauljatar, keda meedia ehib popikuninganna tiitliga, on müünud üle 300 miljoni albumi ja on seega maailma edukaim naisartist. Ta on tuntud kui aja ja moega ühte jalga astuv kameeleon – aastatega on hämmastavaid metamorfoose läbi teinud nii tema muusika kui ka välimus. 1980ndatel kibelesid naised tema eeskujul kandma vesinikblondi poisipead, retuuse ja võrksukki. 1990ndate hakul ründas Madonna provokatiivne seksikus porno piire. 1996. aastal katsetas ta muusikafilmis "Evita" peaosa, kehastades vanamoodsa daami stiili. Eelmise kümnendi alguses avas ta end müstikale, värvis kiharad tumedaks ja mähkus maani hõlstidesse.

Viimastel aastatel on kerkinud küsimus: kas igavese noorusega flirtiv Madonna pole end juba narriks teinud? Mullu šokeeris ta publikut oma "MDNA" tuuril, rebides paljaks kord rinna, kord tuhara. Kriitikud pahandasid, et nii väljakutsuv käitumine nelja lapse emale (Madonnal on peale kahe lihase lapse kaks adopteeritud last) ei passi. Teda tembeldati meeleheitel tähelepanunarkomaaniks, kelle arvates õigustab eesmärk juba iga abinõu.

Ilukirurgid: Madonna näeb välja nagu topis

Kriitikalaviin on osaks langenud ka Madonna näolapile. "Madonna on liiale läinud. Tema nägu näeb välja kunstlikult noor, sest palgeid puhvi kloppides on unustatud kohendada kaela. See näeb vana välja ega lähe näoga kokku," kommenteeris kirurg Lance Everett Wyatt Radari veebilehel. "Arvatavasti on tema kulme kergitatud ning huultesse ja põsesarnadesse täiteainet süstitud. Paraku ajab see tema näoproportsioonid nihkesse," oletab Wyatt.

Madonna olevat Daily Maili väitel sõpradele seletanud, et tema pringim nägu on makrobiootilise dieedi tulemus. Madonna sööb teri, seemneid, ube, pähkleid ja ökoköögivilja, hoidub lihast ja töödeldud toidust. Toitumisteadlased väidavad, et mingil määral võib jutt ka tõele vastata, sest puu- ja köögiviljades sisalduv C-vitamiin ärgitab organismi tootma naha elastsust säilitavat kollageeni.

Armu pole leidnud Madonna kehagi – see olevat tabloidide arvates liiga musklis ja mehelik. Daily Mail kirjutas juba 2007. aastal, et lauljatari rasvavaba keha meenutab Saksa patoloogi Günther von Hagensi kurikuulsa laibanäituse eksponaate. Selles olevat süüdi Madonna eratreener Tracy Anderson, kes kihutavat hoolealust kuus päeva nädalas ja kaks tundi päevas karmi trenni vihtuma. Treener on end kaitsnud, väites, et Madonna kätel sõlmiliste köitena punguvate inetute veenidega pole temal midagi pistmist: "Mina hoopis veensin teda joogast loobuma – jooga võib keha kohutavalt sooniliseks muuta."

Madonna väidetavad näokohendused

Kortsuvaba laupa siluvad Daily Maili nõustanud ekspertide arvates botuliinisüstid.

Põsesarnad on varasemast silmatorkavamad ilmselt tänu hülauroonhappest täiteainele.

Kuulduste kohaselt läbis Madonna juba 1990ndatel ninalõikuse. Nooremana oli diiva nina vastavalt tema itaalia päritolule raskepärane.

Huultesse olevat staar kollageeni süstima hakanud samuti 1990ndatel. "Tema huuled on tihked ja pingul nagu täitesüstide korral alati," sõnab dr Khan.

Kuigi Madonna kinnitusel on tema saladus head kreemid, on tal ekspertide väitel kohendatud nii ala- kui ka ülalauge. "Nooremana olid tema ülalaud palju raskemad, nüüd on need pingul," kommenteerib dr Aamer Khan.Tema arvates on Madonnal ka lõuaimplantaat, sest lõua kuju on varasemast jõulisem.

Oletatavasti hoiavad Madonna nahka veatuna laserprotseduurid, millega eemaldatakse vanu nahakihte ja ärgitatakse kollageenitootmist.

Madonnale meeldivad verinoored mängukannmehed

Ametlikult on Madonna abielus olnud kaks korda. 1985–1989 oli tema kaasaks näitleja Sean Penn. Aastal 2000 pani ta leivad ühte kappi Briti režissööri Guy Richiega, kellele sünnitas samal aastal poja Rocco. Vahepeal oli Madonnal susisenud suhe eratreeneri Carlos Leoniga, kellega ta sai praeguseks 16aastase tütre Lourdes’i. Kui ükski eelmainitud meestest pole Madonnast liiga palju noorem, siis nüüd on tema käevangus nähtud poisiohtu mängukanne. Paar aastat tagasi mehkeldas Madonna Brasiilia modelli Jesus Luziga , kes oli siis napilt üle 20. Diiva viimane silmarõõm, tõmmu tantsupoisist musklimägi Brahim Zaibat on 25aastane.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee