Inimesed

Leonardo DiCaprio on lustinud vähemalt kahe Eesti kaunitariga (20)

Õhtulehe suhtetoimkond, 13. juuli 2013 08:00
Enrique Iglesias veetis öö kahe Eesti tüdrukuga suudeldes Foto: Erakogu
Millised välismaa kuulsused on langenud Eesti näitsikute lõksu?

Eesti naiste ilu on kiidetud nii kodumaal kui ka raja taga. Tänapäeval pole vist enam kellelegi üllatus, kui mõni Maarjamaa näitsik langeb väljamaa mehe võrku. Või vastupidi. Kui Eestisse on tulemas mõni välisbänd, on justkui kohustuslik küsimus see, mida nad arvavad Eesti naistest. Pea eranditult on vastuseks, et meil on väga ilusad naised.

Samal teemal

Nii mõnigi Eesti kaunitar jagab elu või on käinud kohtamas mõne tuntud välismaalasega. Õhtuleht teeb ülevaate eestlannadest, kes on suhtes või meediale teadaolevalt aega veetnud mõne kuulsusega.

Carmen Kass on deitinud Eric Lobroni, Leonardo DiCaprio ja Tobey Maguire'iga

Kuulsaim Eesti modell Carmen Kass (34) on 2004. aasta lõpust olnud paar Ameerika päritolu Saksa maletšempioni Eric Lobroniga (53). Kassi ja Lobroni teed ristusid Mainzi malegalal, kus Carmen oli Eesti maleliidu presidendina staarkülaline. Enne jõuka malesuurmeistriga kohtumist oli supermodellil pikem suhe Ameerika klubi- ja restoraniärimene Richie Akivaga (37), kuid välisajakirjandus on Carmenit seostanud ka Holliwoodi filminäitlejate Leonardo DiCaprio (38) ja Tobey Maguire'iga (38). Leonardoga käis ta mõni kuu kohtamas 1999. aastal, kuigi kuulujuttude põhjal võis nende suhe olla reklaamitrikk. Igal juhul saavad nad hästi läbi: 2000. aasta suvel lõõgastus Carmen Long Islandil koos DiCaprio, tolle parima sõbra Tobey Maguire'i ja Brasiilia supermodelli Gisele Bündcheniga (32). Carmeni heast sõbrannast Giselest oli saanud Leonardo järgmine väljavalitu. Kõlakate põhjal oli Carmenil endal parajasti käsil romanss Tobeyga. Leonardo ja Tobeyga nähti Carmenit üheskoos lõbusalt aega veetmas ka 2002. aasta suvel Miamis.

DiCaprio on aega veetnud lisaks Kassile teisegi eesti modelliga

Tänavu maikuus veetis Hollywoodi staar ja tuntud naistemees Leonardo DiCaprio Cannes'i ööklubis õhtu modell Merlin Luuriga. Uudis kuumast paarikesest jõudis isegi Briti meediasse.

Tallinnast pärit Merlin (21) on modellina tegutsenud juba aastaid, seda nii kodumaal kui ka kaugemal. Briti lehes Daily Mail ilmus rikkaliku pildivalikuga artikkel, kus jutt sellest, kuidas Leonardo DiCaprio (38) pidutses kauni brünetiga ööklubis Gotha, elektrisigaret ees, nokats peas ja T-särk seljas.

Leonardo hoidus silma paistmast, kuid piltnike haardest ta välja ei jäänud. Ühel pildil on näha, kuidas staar kaunitarile midagi kõrva sosistab ja tema kätt peos hoiab. Kaunitar puhkeb naerma ja tõstab heakskiitvalt pöidla. Näitlejal jätkunud silmi vaid noorele näitsikule, kes pilte kõrvutades on ilmselgelt Merlin. Nad leidsid ka aega tantsida. Kuhu paar õhtu lõppedes läks, pole teada.

Enrique Iglesias veetis öö kahe Eesti tüdrukuga suudeldes

Aastal 2007 väisas Eestit seksikas poplaulja Enrique Iglesias (38). Pärast kontserti rääkisid noored näitsikud Anett Arnim (23) ja Elina Kann (24) ajakirjandusele, et veetsid kaunismehega tema hotellitoas öö, suudlesid ja kallistasid temaga.

Portaalile Elu24 rääkisid tüdrukud, et nende ja Enrique kohtumine oli täiesti juhuslik. Nimelt läksid tüdrukud pärast esimest kontserti hotelli ühe sõbraga kohtuma ja muljeid vahetama. Seal selgus, et samas hotellis ööbib ka Enrique, kes mõne aja pärast ka saabus, end tüdrukutele tutvustas ja neid oma tuppa kutsus.

"Päris ööd me temaga küll ei veetnud, kuid see ei piirdunud vaid jutuajamisega. Kuid nii kaugele asi ei läinud, kallistustest ja suudlustest rohkemat polnud," rääkisid nad.

Samal aastal kirjutas ajakiri Just!, et tüdrukud olla ka räppar 50 Centiga (38) lõbutsenud ja Elina sõnul oli ta küll räppari backstage’is, aga midagi Enriquega võrreldavat seal ei juhtunud. Järgmisel aastal räägiti juba sellest, et Elina olla püüdnud Maarjamaal esinenud Vene popstaari Dima Bilani (31). Need kuuldused lükkas neiu aga kategooriliselt ümber.

Eestlanna Age Salajõe võitis Stingi tütre südame

Saaremaalt pärit Age Salajõe (26), kes elab juba aastaid Inglismaal ja tegutseb DJna, pani endasse armuma popstaar Stingi ja näitleja-produtsent Trudie Styleri tütre Eliot Paulina Sumneri alias Coco (22). On teada, et Age ja bändi

I Blame Coco juhtfiguur veetsid 2010.-2011. aastavahetuse Tallinnas. Uusaastapidu pidasid nad Von Krahli aias. Kokku veetsid neiud Tallinnas nädala. Neid nähti käsikäes ringi jalutamas ja trendikaid restorane külastamas. Paar keerutab plaate DJ-duona Black Discs ja korraldab Notting Hilli kunstiklubis üritustesarja "Noir".

Rival Sonsi saatuseks on heledapäine eestlanna

2011. aasta novembris kohtas ansambli Rival Sons trummar Eestis antud kontserdil heledajuukselist eestlannat ja oli esimesest silmapilgust armunud.

"Põhimõtteliselt elan ma Eestis. Ühendriikides mul enam kodu ei olegi – ööbin seal sõprade juures nagu diivanisurfar," on Los Angelesest pärit trummimees Michael Miley pärast seda Õhtulehele rääkinud.

Nüüdseks on paar kihlatud. Miley, kelle bänd on tuuritanud koos AC/DC, Kid Rocki, Judas Priesti, Alice Cooperi, Guns’n’Rosese, Evanescence’i ja Black Stone Cherryga, pani Eesti meestele südamele: "Eesti kutid, te ei tea, millest te ilma jääte! Hakake rohkem väljas käima, muidu napsataksegi kaunitarid teie nina alt ära."

Soome vutiäss langes Ly Jürgensoni võrku

2003. aastal läks lõhki muusik Hendrik Sal-Salleri (47) ja modell Ly Jürgensoni (36) abielu. Kumbki neist kauaks üksi ei jäänud. Ly aga leidis enda kõrvale Soome vutiässa Jari Litmaneni (42), kes armunud kaunitari esimesest silmapilgust. 2005. aastal kirjutas Õhtuleht, et paparatsod püüdsid rasedat Lyd meeleheitlikult pildile saada, kuid tulutult.

Novembris sündis Jari ja Ly perre esiklaps, poeg Caro. Beebiuudise paiskas meediasse ajakiri Just!, kui bravuuritar Anu Saagim kuulis rõõmsast sündmusest enda ja Ly ühistelt tuttavatelt. Ly ja Jari on seni madalat profiili hoidnud.

Kuuldavasti on Litmanen kõigilt oma pruutidelt nõudnud, et nood temaga koos elades avalikkuse eest varjul püsiksid. Soomes liikuva kumu järgi olla pere elu õnnelik nagu muinasjutus. 2007. aasta septembris sündis paarile teine poeg, kes sai nimeks Bruno.

Sunrise Avenue solist käib väliseestlannaga

Ühe Soome menukama bändi Sunrise Avenue laulja Samu Haber (37) on Eestiga seotud romantilist liini pidi – tema kallim Vivianne Raudsepp (22) on eesti-rootsi päritolu modell ja meigikunstnik. 2011. aastal rääkis Samu Õhtulehele, et kahjuks ei räägi Vivianne sõnagi eesti keelt ja seetõttu ei tea mees ka ühtki eestikeelset sõna.

Noored on meelega hoidnud hästi madalat profiili: seltskonnaajakirjades poseerimise asemel eelistavad nad Samu sõnul hoopis oma õhtuid kahekesi kodus veeta. Ostavad koju ühe suure pitsa ja vaatavad teineteise kaisus mõnd väärtfilmi.

"Meie vahel on kõik kõige paremas korras," kinnitas Samu.

Esimest korda tõi Samu elukaaslase avalikkuse ette 2012. aasta detsembris, kui Soome vabariik tähistas 95. sünnipäeva ja Samu oli kutsutud presidendilossi peole. Toona tituleeris meedia nad ka vastuvõtu kauneimaks paariks.

Eestlanna Helena ajas segi NHLi hokimehe pea

Mullu septembris kirjutas Kroonika, et eestlanna Helena Kipper (27) on ajanud lootusetult segi Soome jäähokikoondise kapteni, NHLi ridadesse kuuluva Mikko Koivu (30) pea.

Paarike tutvus ühes Helsingi hotellis, kus naine vastuvõtulauas töötas. Tumedapäine kaunitar pole aga lihtsalt ilus tüdruk, vaid on rõhku pannud ka haridusele – on õppinud Soomes Espoo äriinstituudis turismindust ja Inglismaal Lincolni ülikoolis rahvusvahelist turismi.

Kroonika vahendas, et paarike põrutas elama Ameerikasse. NHLi kuuluva Minnesota Wilde’i kaptenina leiba teeniv Mikko oli Minnesotasse 1,5 miljonit eurot maksva häärberi soetanud. Tõesti, Helena Facebooki kontol on ta elukohaks märkinud Minnesota ja tema pilte sirvides on näha, et naisel kasvab ka beebikõhuke.


Ansambli Black Eyed Peas liige armus Carola Madisesse

Üks kuulsamaid välismaalasi, kes kallima Eestist leidnud, on ansambli Black Eyed Peas klahvpilli- ja trompetimängija, muusikaline direktor ja produtsent Printz Board (34), kes jagab ühist elu Karl Madise tütre Carola Madisega (26). Portaalile Gossip.ee rääkis Carola kaks aastat tagasi, et nad on peaaegu iga päev Printziga koos: "Meie suhe lihtsalt kujunes aegamööda tõsisemaks, ilma et me oleks seda isegi tähele pannud. Ühel hetkel avastasime, et oleme iga päev koos olnud ja nii see jäigi. Hoidsime seda suhet tükk aega saladuses."

Carola ja Printz kohtusid Kerli Kõivu kaudu, kellega Printz on muusikalist koostööd teinud.

Carola on kiitnud, et Printz on tõepoolest pesueht prints. Naise 25. sünnipäevaks tegi mees talle rodu üllatuskingitusi. "Esimeses pakis oli kleit, teises pluus, kolmandas käeehe, neljandas kingad, mida on maailmas ainult kaks paari, ja 100dollariline kinkekaart Pinkberrysse ja veel paar ehet," rääkis Carola möödunud aastal Gossipile.

Kuigi tollal veel pulmaplaane ei peetud, lubas mees Kroonikas, et järgmise kümne aasta jooksul võtab ta Carola ära. "Mingil hetkel saab näha ringi jooksmas ka väikesi olevusi, kes näevad väga meie moodi välja. Ja et ühel hetkel on mu sõrmes rõngas, mis on sarnane Carola sõrmes oleva rõngaga. Tulevik tundub helge."

Gerli Rosenfeld – Alexander Rybaki sõbranna või midagi enamat?

Jaanuaris avaldas Delfi fotoseeria sellest, kuidas naiste lemmikust Norra eurolaulik Alexander Rybak (26) Tallinnas Butterfly sohvabaaris kauni blondiini Gerli Rosenfeldiga (20) lõbusasti aega mööda saatis ning kuidas noormees ja neiu hiljem teineteise embuses Palace’i hotelli sisenesid. Samal ööl andis Alex kontserdi sealsamas kõrval klubis Teater. Paistis, et äsja tüdruksõbrast lahku läinud laulja ja muusik oli leidnud eestlannast südamedaami, kuid Gerli raius Õhtulehele, et saatis Alexi vaid hotelli liftini: "Kui fotograaf oleks vaevunud jääma hotelli juurde kauemaks, siis oleks ta tähele pannud, et takso jäi mind maja ette ootama." Seega ei mingit ühiselt veedetud ööd.

"Me läksime välja sööma lihtsalt kui vanad head tuttavad," rääkis seltskonnatäheke, kes osalenud telereklaamides ja filmis "Vasaku jala reede".

Gerli tutvunud Alexiga tolle Baltikumi mänedžeri kaudu ja olnud artistiga pikalt meilivahetuses, kuid pikemaks kohtumiseks polevat nad varem aega leidnud. Õhtu varem olid mõlemad kohal ka Swiss?teli katusebaaris Monaco vürst Alberti mitteametliku visiidi auks korraldatud kokteilipeol. Gerli käis seal aga koos õega. Alexit silmates olevat ta lauljale rõõmsalt kaela hüpanud, kuid koos nad ürituselt ei lahkunud. Nüüdseks on teada, et Gerli süda põksub meelelahutusürituste korraldajale Enar Essensonile (32).

Eve Kivi: naised nutsid, kui mind Dean Reediga nägid

Filmidiiva Eve Kivi (75) on tunnistanud, et tema elu peakangelaseks võib pidada ameeriklasest laulutähte ja näitlejat Dean Reedi, kelle armastatuks ta oli vahelduva eduga 15 aastat. Lõuna-Ameerikas ja sotsialismileeris kuulsaks saanud Dean ning Eve kohtusid 1971. aasta suvel Moskva filmifestivalil 26aastastena. Mõlemad olid abielus. Eve on Õhtulehele rääkinud, et lahutas just Deani pärast olümpiavõitja Ants Antsonist (74). Ka Deani esimene abielu ameeriklanna Patricia Hobbsiga purunes, kuid Eve sõnul ei lubanud Moskva Saksa DVs resideerinud mehel teda kosida. Saksa DV riigipea Erich Honecker valinud ise staari jaoks naise välja – selleks oli modell Wiebke Dorndeck.

See ei takistanud hõbekõril Eesti näitlejannaga armurõõme nautida. "Seda õnne, mida meile Dean Reediga anti, antakse elus vähestele. Peaaegu ei antagi. Temale mõeldes tulevad pisarad silma, külmavärinad jooksevad üle ihu – pole lihtsalt sõnu selle kirjeldamiseks. Kui me liikusime Moskvas, olid meie ümber pisarad. Naised nutsid meid koos nähes," meenutas Eve aprilli lõpus Naistelehele antud intervjuus. Deani teine abielu kestis vaid viis aastat, ent pärast sedagi ei saanud ta Evega ametlikult kokku, vaid võttis 1981. aastal naiseks Saksa näitleja Renate Blume. Siiski jäi Eve tema armukeseks.

1986. aastal leiti mees Berliini lähedalt järvest surnuna. On kahtlustatud, et ta tegi enesetapu või et KGB mõrvas ta. "Deani tappis Saksa DV salapolitsei," raius veendunult Eve, kes nägi oma väitel armsamat just tolle surmahetkel unes ja ärkas, nutust üleni märg.

Printsessi-Delisa semmis tuntud seriaalinäitlejaga ja oli kihlatud kossutähega

"Unistuste printsessi" saates Itaalia ärimehe Roberto de Silvestri (36) tähelepanu nimel võistelnud Delisa Maria Varik (22) üllatas 2009. aasta suvel avalikkust, kui selgus, et Milanos modellitööd tegev piiga naudib seriaalidest "Rannavalve" ning "Vaprad ja ilusad" tuntud näitleja Edoardo Costa (45) seltsi. "Seda, et meil suhe on, ei tahaks ma sada protsenti kinnitada, aga ei lükka tagasi ka. Ta on väga sümpaatne ja meeldiv inimene. Kuid vaatame, mida tulevik meile toob," kommenteeris Delisa.

Ta sõbrunes Edoardoga, kes tegi oma suurima filmirolli 2007. aastal "Die Hardi" neljandas osas, ühise tuttava kaudu.

Tunamullu kevadel kihlus Delisa aga hoopis Itaalia tippkorvpalluri Stefano Mancinelliga (30), kes toona mängis Olimpia Milano klubis. Nad tutvusid, kui sattusid Milanos kõrvuti majadesse elama. "Mina olin see, kes teda aasta aega jahtis! Lõpuks õnnestus ta ka võrku püüda," tunnistas Delisa Õhtulehele.

Ta kiitis Stefano head iseloomu ja suurt südant ning ütles tulevikuplaanidest rääkides, et kavatseb igal juhul vananeda koos oma printsiga valgel hobusel. Selle aasta algul tuli välja, et pulmakellad jäävad helisemata, sest Delisa on itaallasest lahku läinud ja Ameerikasse Miamisse kolinud. Vihje põhjal jagavat ta elu nüüd ühe näitlejaga, kuid neidis pole seda kinnitanud.

Anu Saagim sai tuntuks disainer Ristomatti Ratia kaasana

Ajakirjandus hakkas nii siin- kui ka sealpool Soome lahte Anu Saagimi (51) tegemistele rohkem tähelepanu pöörama seetõttu, et ta abiellus 1980ndate lõpus maailmakuulsa Soome disaineri Ristomatti Ratiaga (72). Anu on meenutanud, et temast sai teadlik bravuuritar just siis, kui ta läks pärast nelja-aastast kooselu paari kujunduskunstnik Ristomattiga. "Olime pidevalt nii Soomes kui ka Eestis meedia tähelepanu all. Ja kui ma – sinisilmne nagu olin – hoomasin, et meedia võib olla nii nahaalne ja võlts, hakkasingi asju üle võlli keerama," selgitas Anu mõne aasta eest ajakirjale Naised.

Tema kolmas abikaasa Ristomatti on Soome tuntuima rõivafirma Marimekko looja Armi Ratia poeg. Rahvusvaheliselt on enim tunnustust pälvinud tema sisekujunduslahendused. Tähelepanu sai Saagimile osaks muidugi juba teise abielu ajal: toona oli ta paar skandaalse soome-rootsi ärimehe Carl Danhammeriga.

Laura Kõrgemäe niitis jalust NBA kossuässa ja Aafrika kettaheitemeistri

2005. aasta Eesti Miss Laura Kõrgemäe (27), kes praegu miljonäripoeg Erik Karuga (25) pulmaplaane haub, pani mõne aasta eest endasse armuma Egiptuse parima kettaheitja Omar Ahmed El Ghazaly (29), kes on korduvalt kinni pannud Aafrika meistrivõistlused ja MMil esikuuikusse mahtunud. 2009. aasta algul saatis sportlane Laurale Facebooki kaudu mesimagusaid armastuskirju, kus kinnitas, et igatseb naist hullupööra. Tunded olid aga ühepoolsed, sest Laura oli Õhtulehele kommentaari andes resoluutne: "Mul pole mingit egiptlast!"

Omariga olevat ta kohtunud vaid paar korda elus. Sama aasta aprillis jõudis ajakirjandusse uudis, et Laura väljavalitu on NBAs Golden State Warriorsi koosseisus mängiv Läti korvpallur Andris Biedrinš (27), kellel ta pidevalt külas käib. Näiteks tähistanud Laura oma 23. sünnipäeva Las Vegases ja külastanud paar kuud hiljem Andrise elupaika Los Angelest, mille märkis suhtlusportaalides ka oma kodulinnaks. Allikas läkitas Õhtulehele foto, millel Laura ja Andris armunult kaelakuti seisid. "Tean, et nad hästi läbi saavad," valas Laura sõber Giovanni Sposato õli tulle.

Kaugsuhe sai läbi 2009. aasta lõpus, kui Laura tutvus oma lapse isa, finantsanalüütik Veikko Maripuuga (41).

Samal teemal

05.07.2019
Soome jalgpalliässa abikaasa elas Eesti Iluduskuninganna valimistel kaasa oma ristitütrele
17.08.2017
Sunrise Avenue' laulja ja väliseesti modelli armusuhe purunes
15.04.2014
Rahapettuses süüdistatav Carl Danhammer kohtu ees: raha andis mulle naine