Inimesed

Kadi Toom ja Glen Pilvre saavad lapsevanemaks (9)

Katharina Toomemets, 7. mai 2013, 07:00
Kadi Toom ja tema elukaaslane Glen Pilvre  Arno Saar
"Jah, olen tõesti lapseootel, mis ma seda ikka varjan," tunnistab lauljatar Kadi Toom (31). Augusti teises pooles sünnib Kadi ja tema elukaaslase, helilooja Glen Pilvre perre esiklaps.

Kuigi Kadi tunnistab lapseootust ja avaldab ka, millal värsket ilmakodanikku oodata on, ei taha ta teemal pikemalt peatuda.

Samal teemal

"Ma ei ole selline kuulutaja," põhjendab ta.

2009. aastal rääkis Kadi ajakirja Kroonika kodu-eris, et enne kui lapsi hakata saama, tuleks perre võtta loom, et näha, kas ollakse võimeline hoolitsema kellegi teise eest peale enda. Tundub, et selle ülesandega on Kadi ja Glen suurepäraselt hakkama saanud, sest toona kasvas nende peres kaks šoti terjerit – Mürr ja Mötlei.

Kadi ja Glen tunnistasid oma suhet aastal 2003, kui sellest oli juba mõnda aega sahistatud – paarike liikus avalikel üritustel koos ja neid nähti üheskoos kaubahallis toitu valimas ning Kadi autosse istumas. Pilvre väitis toona Kroonikale kaljukindlalt, et Kadiga koos poes käimine ei tähenda veel suhet ega ühiseid sisseoste.

"Paariks meid pidada ei saa," oli Glen lakooniline.

Üks muusikatööstusega seotud inimene rääkis ajakirjale, et Kadi ja Gleni suhe arenes plaaditegemise käigus.

"Pilvre ja Pajusaar tegid oma stuudios seda sügisel ilmunud Kadi Toomi duubelplaati fenomenaalselt kaua! Umbes poolteist aastat. Selge, et oma armsama plaati lihvitakse tavalisest kauem. Ninapidi koos olles tuli ka armumine."

Kroonika pärimise peale vastas Kadi, et tema ja Gleni liit on vana teema.

"Pulmadeks me igatahes ei valmistu," naeris Pilvre küsimusele, kas armunud on abieluranda purjetamas.

"Kuid meil pole ka midagi varjata!"

9 KOMMENTAARI

m
merikesele 7. mai 2013, 21:19
Kahjuks huvitavad lugejaid vaid tuntud inimeste elud ja nad ei viitsi lugeda tavainimeste pulmadest, sündides ja muust, olgu tegemist kuitahes väärikate ühiskonna liikmetega
m
Merike 7. mai 2013, 19:53
Ja mis siis? Kui paljudesse peredesse sünnivad lapsed ja nendest ei kirjuta keegi. Ka nende emad ja isad on väärikad Eesti Vabariigi kodanikud ja tublid maksumaksjad. Edevuse laat ja muud mitte midagi.
Loe kõiki (9)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee