Film

Eesti noorte filmitegijate armastusfilmid pandi DVD-le 

Õhtuleht.ee, 6. mai 2013 18:25
Kaader filmist "Hõbepulm".Foto: Kinomaja
Tallinna Kinomajas esitletakse juba homme noorte režissööride kolmikfilm "Karikakramäng II" ning vastvalminud filmi DVD-d.

Kolmest filmist koosnev kassett "Karikakramäng II" vaatleb kolme erinevat eluiga, kus inimene on sunnitud langetama otsuseid, mis mõjutavad tema ülejäänud elu. Sellised hetked saabuvad sama äkki ja dramaatiliselt kui esimene armumine. Kuidas nende kriisidega toime tulla nooruses, varases keskeas ja kuldsetes aastates?

Elina Naani filmis "Aitäh, et sa minuga juhtusid" sõidavad kaks noormeest ja kaks tüdrukut väikesele seiklusele läbi suvise Eestimaa. Teekonnal avastavad noored, et nende vahelised suhted on palju vastuolulisemad, kui välja paistab. Mängivad Ivo Reinok, Johannes Naan, Liis Lindmaa ja Kristiina Hortensia Port.

Jan Erik Nõgisto ja Katrin Maimiku filmi "Foto" peategelaseks on 30ndais Maarit, kes elab koos oma kiusliku ja manipuleeriva isaga. Ühel päeval kohtab Maarit 9-aastast poissi Rainerit. Nende vahel tekib kummaline suhe. Mängivad Helen Ehandi, Arvo Kukumägi, Eva Püssa, Eduard Salmistu, Henry Orlov jt.

Andres Maimiku ja Katrin Maimiku film "Hõbepulm" on kurbnaljakas lugu keskealisest paarist, kes otsustavad suurejooneliselt tähistada oma saabuvaid hõbepulmi. Alguses tundub, et kõik sujub ladusalt, aga peo käigus hakkab ideaalne fassaad tasapisi laiali pudenema ning paljastuvad aastaid allasurutud konfliktid ja kompleksid. Mängivad Anne Reemann, Eero Spriit, Loore Martma, Carmen Mikiver, Indrek Taalmaa jt.

Kell 18 algav seanss on kõigile tasuta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee