Inimesed
Õhtulehe video!

Näosaate võitja Evelin Võigemast: Eestis pole klassi, kus koolikiusamist ei esine (48)

Viljar Voog, 6. mai 2013 09:48
Foto: Viljar Voog
Evelin Võigemast annetas "Su nägu kõlab tuttavalt" finaali võiduga kaasnenud 10 000 eurot sihtasutusele Kiusamise vastu. Naine rääkis Õhtulehele, et ilmselt on koolikiusamisega võitlemine talle sellepärast hingelähedane, et ta on ka ise ema. 

See on alles hoogu saav projekt, millel sügisest algab esimene pilootaasta 40 esimeses koolis. "Esimesest kuni kuuenda klassini viiakse läbi sellist sotsiaalkasvatust ehk lastele näidatakse, mis tähendab olla ohvri olukorras, mida tähendab see, kui sa ei sekku, mis see kiusamine laiemalt on," selgitab Evelin oma valitud heategevuse tööd.

Aga miks ta valis just koolikiusamise vastase projekti? "Ilmselt osalt selle tõttu, et ma olen ise lapsevanem ja see on ikkagi nii suur ja lai probleem. Ma arvan, et tegelikult ei ole Eestis klassi võib-olla, kus seda ei juhtu. Muidugi kiusamist on erinevat: keegi vaatab viltu või läheb see äärmusteni, aga ma arvan, et see probleem on väga suur ja sellele tuleb tähelepanu pöörata," sõnab naine.

Millised on Chalice'i kehastunud näitleja muljed eileõhtusest finaalkontserdist, kuula juba videost!

Samal teemal

05.12.2017
NÄOSAATE VÕIDUMEES VALTER SOOSALU: kui mind saatesse kutsuti, hakkasin kõva häälega naerma, sest ma ei suutnud seda uskuda
05.05.2013
"Su nägu kõlab tuttavalt" võitis Evelin Võigemast!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee