Inimesed

Lapseootel Hele Kõrve jääb paariks aastaks teatrist eemale (7)

Kais Allkivi, 1. september 2012, 09:04
VEEL LAVAL: Lapseootel näitlejanna Hele Kõrve müüs neljapäevaõhtusel Linnateatri hooaja avaüritusel publikule jäätist ja säras teatri rannabändi koosseisus. Foto: Teet Malsroos
Näitlejapaaril Hele ja Alo Kõrvel peaks lähikuudel sündima teine laps. Kuna Hele läheb septembrist lapsepuhkusele, kaovad sel sügisel Tallinna Linnateatri mängukavast Tammsaarel põhinev Elmo Nüganeni teatritükk "Karin. Indrek. Tõde ja õigus 4" ja Madis Kalmeti lavastatud Richard Kalinoski "Koletis kuu peal".

"Need lavastused lähevad tema emapuhkusel oleku ajaks n.-ö. riiulile. Ilmselt on tegu paariaastase puhkeperioodiga," arvab teatri avalike suhete juht Ruudu Raudsepp. "Lavastuses "Amy seisukoht" (autor David Hare, lavastaja Mladen Kiselov – K. A.) hakkab Hele Kõrve asemel mängima Sandra Uusberg, keda saab Amy osas näha juba nüüd septembris." Alo Kõrve aga hakkab oktoobrist kehastama peaosalist Priit Võigemasti tõlgenduses Shakespeare’i "Hamletist".

Hele Kõrvet ei näe ka uuel telehooajal kultusseriaalis "Õnne 13". Kuigi tema tegelaskuju Merilin läks hiljuti mehele, ütles stsenarist Teet Kallas Naistelehele, et Hele palvel ta lapseootust Õnne tänava seiklustesse sisse ei kirjutanud.

Hele ja Alo peres kasvab juba tütar Roosi, kes sündis 2009. aasta augusti algul, vaid kaks kuud pärast ema ja isa abiellumist. Näitlejad on koos olnud tosinkond aastat.

Samal teemal

11. oktoober 2015, 13:09
Hele Kõrve: pärast laste sündi on minu hääleulatus läinud laiemaks
1. september 2012, 09:04
Tasuta Linnateatrisse! Rahvas ummistas terve tänava

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee