Inimesed

Boyle jätab kuu jooksul ära kõik kontserdid (1)

ÕL, 18. juuli 2012 06:54
"Agentuur kinnitas, et tehakse kõik, mis võimalik. Nad olid nõus isegi oma kulul Susanile eraldi transpordi korraldama, et tal oleks mugavam tulla," ütlevad Eesti-poolsed korraldajad. Aga Susan Boyle’i fännide suureks kurvastuseks Šoti laulik Eestisse siiski ei jõua.

Boyle pidi Eestis esinema 28. juulil galaõhtul "Believe". Paraku hakkasid teda taas kimbutama vanad tervisemured.

Inimesed, kes on galale vaid Susan Boyle’i kuulamiseks pileti ostnud, saavad soovi korral alates tänasest nädala jooksul piletiraha tagasi. Kaustel lisas, et tema teada on nii neid, kes loobuvad kontserdile minekust, kui ka neid, kes on küll kurvad, et Boyle esinema ei tule, ent sellegipoolest galat ootavad.

Boyle on ka varem kontserte tervislikel põhjustel ära jätnud. Kausteli sõnul arvestati sellega juba siis, kui peaesinejat veel valiti. "Kõikidel artistidel on omad erisused, millega tuleb arvestada. Aga oli lootus, et kuna meiepoolne ettevalmistus on põhjalik ja korrektne ning agentuur rahul, siis toimub kõik plaanipäraselt," kinnitas Kaustel, et asi ei ole Eesti-poolses korralduses. "Mõned Boyle’i helitehnilised nõuded olid küll väga spetsiifilised, neid ei saanud täita ei Eesti ega lähiriikide abil. Võttis palju vaeva, ent kõik sai siiski täpselt tehtud."

Õhtulehele teadaolevalt käisid esialgsete esinejakandidaatide nimekirjast läbi nii Sting kui ka Andrea Bocelli, valituks jäi siiski talendisaates kuulsaks saanud Boyle. "Kui me kontserti ette valmistasime, mõtlesime eri artistidele. Susan Boyle’i lugu tundus väga ainulaadne – nagu Tuhkatriinu! Kogu ürituse tervikusse sobitub tema isik väga hästi," põhjendas Kaustel valikut. Praegu talle enam asendajat ei otsita ja teised esinejad täidavad oma muusikaga õhtu selliselt, et inimesed saavad galat nautida siiski täismahus.

Kaustel ei saanud paljastada täpsemaid üksikasju, aga ütles, et Boyle soovis väga suurt privaatsust, mida talle vanalinnas broneeritud hotellis ka võimaldatud oleks. "Et rahulikult tulla, keskenduda, esineda ja lahkuda."

Võimalike tulevikuplaanide suhtes oli Kaustel kidakeelne. Kindel on aga see, et lauljatari agentuur jäi siinse korraldusega rahule ja koostöö oli väga hea. Tulevaste ülesastumiste suhtes konkreetseid kokkuleppeid siiski pole. "Kuid lootus ikka jääb."

Samal teemal

18.07.2012
Kas Susan Boyle’i vaim murdus taas?