Saund

Henry Kõrvits: "Intelligentne kuulaja vajab Raadio 2-te!" (76)

Kadri Penjam, 11. juuli 2012 15:01
Henry KõrvitsFoto: Kalju Tisler
Viimasel ajal on palju diskuteeritud Raadio 2 olemuse ja vajalikkuse üle. Uurisime Raadio 2 uuelt juhilt Henry Kõrvitsalt ehk Genkalt, millisena tema näeb selle raadiojaama olevikku ja tulevikku.

Henry Kõrvitsa sõnul on Raadio 2 näol tegemist intelligentse kuulaja raadioga. "Tsiteerides Margus Allikmaad: Raadio 2 kuulajaskond on selline, kes tänavale ei sülita ning kes joogipurki autoaknast teeserva ei viska," võtab Kõrvits kokku tema poolt juhitava raadiojaama kuulaja olemuse ning tõrjub igasugused arvamused raadiojaama vajalikkusetuse kohta.

"Kui kommertsraadiojaamade programm lähtub ärihuvidest, siis meie pakume kuulajale palju sellist, mis raadioturul muidu kunagi löögile ei saaks. Omanäolised bändid, muusika. Minu eesmärk on jätkata seda rada, mida Heidy Purga on alustanud. Ilmselt tuleb panustada natukene rohkem selgitustööle Raadio 2-e rollist Eesti muusika edendamisel. Muudatusi plaanis ei ole, kuna isiklikud arvamused inimestelt, kes Raadio 2-te isegi ei kuula, meid ei puuduta."

Samal teemal

19.12.2013
Heidy Purga lahkub R2 peatoimetaja kohalt
22.11.2013
Heidy Purga lööb platsi puhtaks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee