"Eesti otsib superstaari" viienda hooaja kohtunikud Maarja ja Mihkel Raud. Kes istub aga kolmandana kohtunikulaua taha, on veel lahtnine.
Õhtuleht Online 1. juuni 2012 09:35
TV3 teatel otsustas Mihkel Raud jätkata saate "Eesti otsib superstaari" kohtunikuna.

Mihkel Raud tunnistas, et neljanda hooaja lõppedes tundis ta, et on kohtunikutööst väsinud ja vajab puhkust. "Viimase pooleteise aasta jooksul on mulle tehtud mitmeid ettepanekuid teležüriides osalemiseks, kuid minus pole olnud jõudu neile jaatavalt vastata. Praegu aga tundub, et paus on olnud piisavalt pikk ning vaim sellevõrra värskem. Olen otsustanud "Eesti otsib superstaari" viienda hooaja kaasa teha ning selle otsuse kujunemisel mängis väga olulist rolli asjaolu, et ka Maarja-Liis Ilus on jätkuvalt kohtunike laua taga," põhjendas Raud.

Seda, et Mihkel Raud on ka televaatajate poolt kõrgelt hinnatud, tõestab viimaste päevade aktiivne vastukaja meedias ilmunud erinevatele spekulatsioonidele tema loobumise kohta.

"Inimeste sõnavõtud näitavad, et Rauast kui kohtunikust peetakse lugu ja tema kommentaare usaldatakse," ütles TV3 avalike suhete juht Annely Adermann. "Mihkli otsekohesus, mis on pikitud väga hea huumoriga, samas ehmatav siirus ja ilusad hinnangud tekitavad emotsioone ja kütavad kirgi. Samuti on väga oluline, et kohtunikud oleks oma ala asjatundjad ning Mihkel on ekspert just vajalikes valdkondades."

Viienda superstaari otsingud jõuavad TV3 ekraanile juba sügisel.