Inimesed

Pipi murdis jala: käis praks, nagu oleks oksa murtud (4)

Leemet Prits, 3. juuni 2011 07:06
PIPI SAAB ALATI HAKKAMA: «Sügisel, kui algab uus hooaeg, olen taas valmis publiku ette astuma,» usub Merit Männiste, et temagi saab hakkama. Foto: Kaupo Männiste
"Õhtuhämaruses laagriplatsil sääskedega võideldes sattus jalg mingisugusesse auku ja kõlas praksatus, nagu oleks keegi metsas oksa murdnud. Jalast käis läbi meeletu valu ja sellele ma enam toetuda ei saanud," kirjeldab Rahvusooperi Estonia Pipi lavastuses nimiosa mängiv Merit Männiste, kuidas ta õnnetul kombel parema jala murdis.

"Olime sõpradega viimasel maikuupäeval telkidega Porkuni järve ääres. Veetsime päeva sportides ja puhates," räägib Männiste, kes päeval ei osanud kartagi, et õhtu võib talle traagiliselt lõppeda. Aga juba jalgupidi auku sattumise hetkel taipas ta, et aktiivne tegevus on tema jaoks selleks korraks lõppenud. "Valutava jalaga tuli telgis oodata hommikut. Hommikul traumapunktis tuvastati, et hüppeliigese juurest on luukild lahti tulnud. Arst lohutas, et see trauma paraneb hästi ja kahe nädala pärast võib kipsi maha võtta," ütleb Merit. "Jaanipäevaks loodan olla täielikult taastunud."

Kohila laulutüdruk Merit Männiste kandideeris rahvus-ooperis Estonia Andres Dvinjaninovi lavastatavasse muusikali "Pipi Pikksukk" 2011. aasta märtsis. Konkursil kandideerisid Pipi, Tommy ja Annika rolli paarsada noort kogu Eestist.

Tallinna muusikakeskkooli 8. klassis viiuli erialal õppivale Merit Männistele on Pipi esimene näitlejaroll.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee