Üritused
Õhtulehe video!

Oivikuvälimusega Leemet: "Minu sõbrad Mihkel Rauale kolki anda ei ähvardaks." (2)

Viljar Voog, 4. aprill 2011 11:47
Mihkel Raud väitis eilses "Eesti otsib superstaari" poiste stuudiovoorus, et Tallinna vanalinnas jalutades tulid tema juurde eile edasi pääsenud Leemeti sõbrad ja ähvardasid mehele peksa anda, kui ta poisi kohta midagi halba ütleb. Leemeti võtab see muigama ja ta kinnitab, et tal selliseid sõpru kindlasti pole. 

Leemet oli pärast saate lõppu oma edasipääsust ilmselgelt hämmeldunud. "Artjom, Lauri ja muidugi meie Marko-Kevin," luges noormees üles konkurente, kes vääriksid edasipääsu finaali. "Loomulikult Jaan ja Imre olid ka minu soosikud. Mina lihtsalt sattusin nüüd nende kahe vahele," naerab õnnelik Leemet. 

Oma esitusega stuudiovoorus Leemet rahule ei jäänud, sest sisse tuli liiga palju "kala". Lauluvalikuga on aga hoopis teine lugu: "Sellel laulul oli hästi suur tähendus. See lugu rääkis ju sellest, et meie ümber on inimesed ja me peame neid hoidma ja armastama." Just tahtmine oma laulmisega inimestele midagi öelda oligi põhjus, miks Leemet valis inglisekeelse laulu, kuigi ta tunnistab, et emakeeles laulmine tuleb tal kindlasti paremini välja. 

Leemeti sõnul unistab ta loomulikult saatevõidust, kuid ta üritab hoida pigem kainet pead: "Muidugi vaimusilmas ma mõtlen, kuid selleks tuleb väga palju tööd teha." Kõige tähtsamaks kujunevad finaalsaates just lauluvalikud, arvab Leemet. 

Viimased neli "Eesti otsib superstaari" finalisti selguvad juba sel pühapäeval.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee