Inimesed

Turvakodude lapsed kohtusid Pipi Pikksuka ja Härra Nilssoniga 

Toimetas Kristin Aasma, 3. aprill 2011, 10:16
Lapsed Pipi Pikksukaga (Nele-Liis Vaiksoo).Foto: MTÜ SEB Heategevusfond
Laupäeval sõitsid Eesti turvakodude lapsed Tallinnasse, et vaadata Estonias „Pipi Pikksukka" ning uudistada teatri lavatagustesse ruumidesse ning kohtuda teatritegijatega.

„Pipi Pikksuka" etendust nautisid 150 last Tartu, Tallinna, Pärnu, Harjumaa ja Ida-Virumaa turvakodudest, teatas MTÜ SEB Heategevusfond.

Hommikul teatrimajja jõudnud said lapsed kiigata lavale ja orkestriruumi, kus tehti viimaseid ettevalmistusi etenduseks. Vaadati, kuidas grimmitoas härra Nilssonile kõrvu kleebiti ja Pipile tedretähne joonistati.

Ringkäigul olid lastele saatjaks teiste seas ka Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe, kes elavalt jagas seikasid teatrimaja argipäeva tegemistest.

Pärast etendust ootas lapsi Sinises saalis kõhutäide, et teel koju nälg näpistama ei hakkaks. Laste seltsi tuli ka Pipi Pikksukk koos Härra Nilssoniga, jagades meeleldi autogramme noorte austajate kavalehtedele.

5-aastane Maria sosistas ärevusega hinges vaevukuuldavalt Pipile küsimuse, et kas ikka peab ütlema „suureks eal ei kasu", sest tema tahtvat küll suureks ja targaks saada.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee