Saund

Hurtsi soojendab kodumaine Shirubi Ikazuchi (2)

Toimetas Karoliina Vasli, 18. jaanuar 2011, 11:56
Ansambli Hurts meeskond kinnitas 25. jaanuari Tallinna kontserdi soojendusartistiks konkursist "Eesti Laul 2011" osavõtva Shirubi Ikazuchi.

Shirubi Ikazuchi juhtfiguur Silvi Pilt ütleb, et see kõik tundub ebareaalne kuidas asjad on läinud, alles esineti väikestel lavadel ja nüüd tuleb esineda sellisele publikuhulgale. "Olin juba siis Hurtsi superfänn, kui kontsert välja kuulutati. Shirubi kavas suuri muudatusi pole - enamiku publiku jaoks on see niikuinii esmakordne kokkupuude Shirubi Ikazuchi loominguga."

Juba nädala pärast, 25. jaanuaril toimuva talve suurkontserdi vastu oli huvi publiku poolt niivõrd elav, et kontsert müüdi algses toimumiskohas Rock Cafes välja juba paar kuud enne toimumist ning viidi publiku massiivse huvi tõttu üle Kalevi Spordihalli.

Hurts on briti süntpopi duo Manchesterist, kuhu kuuluvad helilooja ja laulja Theo Hutchcraft ning süntesaatorimängija ja kitarrist Adam Anderson. Ajakiri New Musical Express on neid juba jõudnud nimetada kui "Officially the. next. big. Thing".

Samal teemal

12. jaanuar 2011, 06:59
Arvuti tagant "Eesti laulule": "Mind innustasid Jaapani videomängud."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee