Üritused

SELGUS MAJAS: Janne Saar "Eesti laulult" kõrvaldatud (32)

Toimetas Marge Sillaots, 20. detsember 2010 16:51
VÕISTLUSTULEST VÄLJAS: Kuigi Janne Saar väitis, et on muutnud oma loo sõnu ja viisi, selgus, et erinevused on vaevumärgatavad ja "Eesti laulust" tuleb loobuda.Foto: Meelis Tomson
Kui konkursi "Eesti laul" žürii otsustas võistlustulle jätta Elmayonesa laulu, peab Janne Saar võistlusest siiski loobuma.

Janne Saare lugu "Meeting the Wolf" edasisel võistlusel ei osale, kuna ei vasta reglemendi punktile, mis keelab sõnade või viisi avaldamist enne 1. septembrit.

Saare asemel osaleb poolfinaalis Tiiu Kiik looga "Second Chance", teatas "Eesti laulu" infojuht Uko Urb.

"Eesti laul 2011" produtsendi Heidy Purga sõnul kontrolliti erinevate vihjete alusel ka teisi lugusid. "Mimicry pala "The Storm" puhul kinnitasid autorid, et pala on avalikuks tehtud pärast 1. septembrit ja korraldajad ei ole avastanud ka ühtegi vastupidist kinnitavat fakti," räägib Purga.

Purga hajutab ka Elmayonesa laulja Nicolas Hugo Behler Calzetta kohta käivad kahtlused. "Meil on kinnitus, et ta elab Eestis, omab isikukoodi ning on Eesti Vabariigi resident," täiendab Purga.

Lauluvõistlusega ühinenud Tiiu Kiik osales konkursil ka mullu looga "The One and Only – Love".

Nimetamist mainib fakt, et kahel mööduval aastal on "Eesti laulu" võitjaks osutunud esitaja, kes esialgsest nimekirjast välja jäänud. Selline edu on saatnud nii Urban Symphony laulu "Rändajad" kui mullust Malcolm Lincolni laulu "Siren".

#g_1444#

Samal teemal

20.12.2010
KAHTLUSTEST PRII: Elmayonesa võib "Eesti laulul" jätkata
17.12.2010
Janne Saar tunnistas euroloo pettuse üles?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee