Saund
Video!

Lordi nõuab lisaks märjukestele viit peeglit  (1)

Toimetas Kristin Aasma, 4. november 2010 14:51
Ansambel LordiFoto: Rock Cafe
2006. aastal Eurovisioni võiduga ajalugu teinud suurepäraste peletiste bänd Lordi saabub oma tuuri "Europe For Breakfast Tour 2010" raames Eestisse esmaspäeval 8. novembril, mil ta Rock Cafés ka esineb.

17-pealine tuuriseltskond saabub esmaspäeva hommikul Tallinna Moskvast.

Lordi on palunud oma riietusruumi 92 pudelit gaseerimata vett, 72 pudelit õlut ja 10 purki Red Bulli. Eriti on bänd rõhutanud, et kui korraldaja suudab pakkuda paar purki dr. Pepperit, siis see muudaks bändi vokalisti Mr. Lordi väga õnnelikuks. Lisaks on bänd palunud erinevaid karastusjooke nagu Coca-Cola, Sprite, Fanta ning võileivamaterjale, kohvi, teed.

Kindel nõue on, et riietusruumis peab olema ka viis peeglit.

Ansambli debüütalbum "Get Heavy" ilmus 2002. aastal ning sellelt pärinev singel "Would You Love a Monsterman?" veetis lausa viis kuud aega edetabelites. Album "The Monsterican Dream" nägi ilmavalgust 2004. aastal. Lordi kolmas täispikk album "The Arockalypse" ilmus märtsis 2006, samalt albumilt on pärit ka "Hard Rock Hallelujah" - lugu, millega Lordi tegi ajalugu võites Eurovisoni lauluvõistluse rekordilise 292 punktiga.

2009. aasta oktoobri lõpus asus ansambel jälle stuudiosse, et valida välja 25 demoloo seast plaadimaterjal ning alustada albumi "Babez For Breakfast" salvestamisega. Viies kauamängiv ilmus üle maailma 15. septembril 2010. Bändi lahutamatuks osaks on kollikostüümid, ilma milleta keeldub band nii pildistamistest kui ka intervjuudest.

Piletid Lordi kontserdile hinnaga alates 350 kroonist on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades.

Rock Café avab esmaspäeval uksed kell 19.00. Lordit soojendab Sister Sin Rootsist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee