Inimesed
Video!

TUBLI! Uku Suviste tuli Jurmala lauluvõistluse esimesel päeval neljandaks (27)

Toimetas Nataly Koppel, 28. juuli 2010 23:20
Uku SuvisteFoto: Meelis Tomson
Tuntud eesti lauljal Uku Suvistel, kes võistleb tänavu Jurmalas laulukonkursil Uus Laine, läks esimesel võistluspäeval väga hästi. Uku tuli seitsmeteistkümne esineja seast neljandaks.

„Enne lavale minemist oli närv ikka natukene sees, kuid lavale minnes tundsin end kindlalt ning kõik läks väga hästi. Olen tulemusega päris rahul," muljetas Prince`i hittlugu „Purple Rain" laulnud Uku mõni hetk pärast esinemist.

„Žürii oli väga helde ning ma sain päris palju maksimumpunkte, mida žürii näitas veel enne, kui olin jõudnud loo lõpuni laulda," rääkis Suviste.

Uku peab laulukonkursi tugevaimaks esinejaks Kiievist pärit neiut Tatjana Širkot, kes kogus täna ka enim punkte - 96. Neljandaks platseerunud Uku kogus Tanjast kõigest kolm punkti vähem.

Suviste esitab laulukonkursi teisel päeval ehk homme loo "Sind otsides", mida ta laulab vene keeles ning mängib ise klaverit. Loo sõnad tõlkis vene keelde Võrus pärit luuletaja ja tõlk Igor Kotjuhh.

Viimane voor toimub 31. juulil ning võitja selgub 1. augustil.

Uku Suviste, teiste konkursantide ja vene superstaaride esinemist saab jälgida telekanali RTR Planeta ja Ukraina telekanali Ukraina vahendusel.

Samal teemal

29.07.2010
PALJU ÕNNE: Uku Suviste sai Jurmalas teisel päeval esikoha!
29.07.2010
Uku Suviste rabas Jurmala lauluproovides 10 päeva iga päev 12 tundi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee