Inimesed

TV3 väntab uut sarja "Kälimehed" 

Maria Karumets, 24. juuli 2010, 08:58
Esmaspäevast alates käivad Pärnumaal Sauga vallas TV3 uue sarja "Kälimehed" võtted. Produtsent Olavi Paide sõnul peavad näitlejad Sepo Seeman, Peeter Oja, Merle Palmiste ja Hilje Murel palavusele hästi vastu ja töö sujub.

Uus sari "Kälimehed" räägib elust vaikse linna vaiksel kõrvaltänaval, kus peategelasteks kaks õde ja nende mehed. Sepo Seemani kehastatava Urmase ja Hilje Mureli mängitava Riina elu keerab pea peale see, kui kõrvalmajja kolib Riina õde Rebekka (Merle Palmiste) koos oma uue mehe Raivoga (Peeter Oja).

Kaks õde on nagistanud omavahel juba lapsest peale ning Urmas ja Raivogi on inimestena väga erinevad. Kired hakkavad möllama ilmselt sama jõuliselt kui sakslaste "Kirgede tormis".

"Kälimeeste" stsenaariumi on kirja pannud Peep Pedmanson ning sügisel jõuab ekraanile mõnus lugu naabriperede muredest, nende lahendamistest ja koomilistest seikadest. Vürtsi lisab veel ka meeste ämm, keda mängib Ene Järvis. Tema soovib täiskasvanud tütarde elu igal võimalusel just oma äranägemise järgi suunata.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee