Inimesed
Kuula lugu!

Nooruke Margit Viirma tõi tagasi vanakooli <em>rock'n'roll</em>i (5)

Toimetas Kaspar Käänik, 25. mai 2009, 16:45
Margit ViirmaFoto: Janne Luigla
Hoia alt, Kuldsed Lindid, Margit Viirma on saabunud! Üle aastate saab taas eesti keeles kuulda 50ndate ja 60ndate muusikat, seekord otse Ameerika edetabelitest.

Hoia alt, Kuldsed Lindid, Margit Viirma on saabunud! Üle aastate saab taas eesti keeles kuulda 50ndate ja 60ndate muusikat, seekord otse Ameerika edetabelitest.

Margiti esimeseks singliks on "Jõugu liider", cover tüdrukuteansambli The Shangri-Las' 1964. aasta hitist "Leader Of The Pack".

Sama põnev, nagu tema muusika, on ka 16-aastane Margit ise. Lisaks laulmisele tegeleb tüdruk veel näitemise ja tantsimisega ning on mitmekordne Eesti meister kabes! Häid tulemusi on ta saavutanud ka välismaal, osaledes Euroopa ja Maailma Meistrivõistlustel. Näiteks möödunud aastal Pekingis toimunud ülemaailmsel mõttemängude olümpiaadil saavutas Margit parima eestlannana maailma edetabelis 32. koha.

Margiti tähelennule kabes annab tooni veel fakt, et mingeid treeninguid ta läbinud ei ole: "Ükskord niisama prooviks mängisin ja kuna mul see nii kergelt sujus, saadetigi mind kohe võistlustele." Ilmselt on kabe neiul lihtsalt veres, tema ema Piret Viirma on samuti kabetaja.

Margit armastab aga kõikidest oma hobidest üle kõige laulmist ning laulab vahetpidamata (seda ta tõesti teeb nii kodus, koolis kui ka lihtsalt tänavatel kõndides). "Õhtuti käin vahel oma sõbrannaga jooksmas, kus ma venituste tegemise asemel laulmaa kipun. Loodan, et see öörahu ei riku," naerab ta.

Margit on õppinud klaverit ja veidi ka trummimängu, soololaulmisega on ta tegelenud viimased poolteist aastat laulu-ja tantsukoolis WAF, õpetajate Maikeni ja Anneli Pilpaki käe all. Oma lemmikstiiliks nimetab Margit r'n'b-d ning austus kuulub lauljatele Alicia Keys ja Beyoncé.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee