Foto: AFP
Toimetas Nataly Koppel 12. detsember 2008 10:55
Homme Tallinnasse saabuv rokklegend Whitesnake on korraldajale esitanud lisanõudmise - vähemalt 50 inimest mahutavat peoruumi.

„Pühapäevasele Saku Suurhalli kontserdile järgnev päev on artistil vaba, seega on võimalik, et nad tahavad korraldada suurhallis vastuvõtu," kommenteeris Whitesnake`i nõudmist kontserdi pressiesindaja.

„Kuna lava taga sellist peosaali pole, peame selle ilmselt organiseerima Saku Suurhalli VIP-tsooni," lisas pressiesindaja.

Kas peole kutsustakse ka artisti eesti fänne, korraldustiimi ja VIP külalisi, pole kontserdi korraldajale veel teada antud. Whitesnake`i esinemise pressiesindaja sõnade kohaselt selgub see tavaliselt kontserdipäeval.

Whitesnake ja David Coverdale on varemgi silma jäänud eriliste nõudmistega. Artist ööbib alati kõrgema klassi lukshotellides, sõidab viimase mudeli luksautodega ning nõuab lava taha eksootilisi jooke.

Whitesnake`i pühapäevast kontserti Saku Suurhallis soojendab Pärnu post-grunge bänd DefRage.

Whitesnake esineb Tallinnas maailmaturnee Good To Be Bad raames. Samanimeline, selle aasta aprillis ilmunud album on kõikjal üle maailma saanud väga head kriitikat ning jõudnud kõrgetele positsioonidele edetabelites.