Inimesed

Hilton: "Mehed on mind lihtsalt ära kasutanud." (2)

Triin Tael, 7. november 2008, 00:00
LEIDIS VIIMAKS HEA JA AUSA POISI: Paris Hilton nimetab rokkar Benji Maddenit oma parimaks sõbraks. Foto: All Over Press
Kireva armueluga Paris Hilton on viimaks ometi leidnud Selle Õige – rokkar Benji Maddeni. "Kõik teised kutid, kellega olen käinud, on minult tahtnud ainult raha või seksi – aga enamikul juhtudel soovivad nad lihtsalt kuulsaks saada."

Paris tunnistab intervjuus Briti lehele News of the World, et elu on talle tarkust juurde toonud. Ehkki Hiltoni hotelliketi pärijannal on kombeks kõigi oma peigmeestega häbenematult kaamerate ees ameleda, on ta valusalt vastu näppe saanud. "Nüüd on mul raske inimesi usaldada," pihib blond kaunitar.

Ent kodupornoka väntamist ei pea Paris siiski mingiks patuks. Ta usaldas oma partnerit. "Lõppude lõpuks ei teinud ma midagi valesti." Ka Pamela Anderson, kes mullu Rickiga abiellus, mõistis ilmselt, et see pole just unelmate partii, ning nõudis varsti lahutust.

"Tahan Benjiga kolme-nelja last."

Paris Hiltoni kuulsa nime ja dollarisära abil on end upitanud teisedki. Kui endine Backstreet Boysi liige Nick Carter end Parise käevangu sokutas, sai tema lauljakarjäär hoogu juurde. Parise seltskond on ju tasuta reklaam, sest iga paparatso ihkab preilist klõpsitud fotosid ajakirjanduses avaldada. Kreeka laevandusmagnaadi võsuke Stavros Niarchos III jättis Parise maha, niipea kui oli ise kõmulehtede stammtegelaseks muutunud. Värskelt süllekukkunud kuulsuse abil hakkas Stavros uusi naisi püüdma.

"Ühel hetkel pidi mul tekkima küsimus, milleks inimesed minu seltsis olla tahavad," arutleb 27aastane Paris. "Ning see tegi kõik keeruliseks. Tunnen tohutut kergendust, et ma ei pea enam sellistele asjadele mõtlema, sest olen leidnud inimese, kes armastab mind minu enda pärast." Good Charlotte’i rokkar Benji Madden, kellega Paris ka Tallinnas käis, on iluduse südamesõber. "Ma tean, et ta ei teeks mulle iialgi haiget."

Paris ei varja enam, et temal ja Benjil on plaanis ka pisipere soetamine. "Ma tahan abielluda enne, kui me lapsi saame – tahan kolme-nelja last," tutvustab väsimatu pidutseja ootamatut meelemuutust. "Mu armuelus pole kunagi nii õnnelikku seisu olnud. Benji on minuga, sest ta armastab mind, ja kõik. Tean, et võin teda usaldada, ja tema teab, et tema võib mind usaldada."

Paris ei pane mikskiks kõlakaid, et ta viskab silma teistele meestele – kaasa arvatud tulevasele kuningale prints Williamile, kellega ta hiljuti Londonis kohtus. "Ta on lihtsalt üks hästi armas ja lihtne kutt. Lõppude lõpuks on kuningliku pere liikmed täiesti tavalised inimesed ja ma ei kohtle neid kuidagi teistmoodi."

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee