Inimesed

Koolilõpetajad 2002 (1)

SLÕL, 26. juuni 2002 00:00
HARJUMAA

Jüri gümnaasium

20. lend

Rivo Aunpu, Terje Albin, Ahto Elken, Imbi Hämäläinen, Martin Jalakas, Marek Jõemaa, Margus Jõemaa, Henry Kari, Anneli Kihulane, Taavi Kõosaar, Raido Lant, Günther Leismann, Markko Liutkevicius, Urmo Luts, Evelin Mürkhain, Katrin Nahkur, Martin Nargla, Liina Neitov, Maarja Paide, Kristi Pekri, Helena Post, Mihkel Pranstibel, Tauri Raja, Aire Remmel, Ragne Ruhno, Stiina Saks, Liis Sibrits, Airi Soomaa, Anneli Sutter, Tõnis Vahesaar, Kairi Vainult, Annika Vihul.

Klassijuhataja Anneli Kontson.

Kehra keskkool

53. lend

Margus Grahv, Kätlin Kolk, Riina Ottisaar, Raili Piirfeldt, Piret Piirisaar, Triin Roosaar, Kairit Tiidemaa, Tanel Tina, Mari Uleksin, Ave Veedla.

Klassijuhataja Anne Tanne.

Keila gümnaasium

45. lend

Signe Grintueviciute, Piret Hanson, Indrek Hiiesalu, Helena Jõerand, Birgit Jürgenson, Raimo Kalvi, Inca Koronen, Kert Kullerkann, Karen Kutnik, Katrin Leokin, Lembet Lepikult, Marita Maalder, Tanel Mae, Martti Mandel, Maria Migur, Mari Niglas, Ivari Ojala, Reino Püvi, Kristjan Sagadi, Kristi Salus, Jane Sarapuu, Janne Sirel, Monika Teas, Elo Timm, Kadi Tukkia, Kristo Vask, Mihkel Virkepuu.

Klassijuhataja Anti Rohtoja.

Liisi Himma, Margus Jürjan, Raimond Kapper, Marek Kaptjuh, Mirjam Karu, Lauri Kirs, Kertu Koppelmaa, Kristina Leedo, Liina Martõnjak, Kai Merilain, Merili Paalberg, Kairi Pedask, Bruno Piik, Siim Raadik, Jaanus Savisto, Argo Sildvee, Lilija Zjabrikova, Andris Talvar, Gerly Tils, Mihkel Vain, Mait Vainsalu, Merilyn Valend, Teet Ventsel, Olari Villers, Mari-Ann Vitsut, Ingrid-Karin Välja.

Klassijuhataja Anne Siniveer.

Keila õhtukeskkool

30. lend

Marika Barteneva, Raiko Jäärats, Silja Kahar, Viive Karjama, Margit Kaupmees, Lilian Prill, Merit Prill, Kristina Pulst, Heitti Randkivi, Vallo Sassi, Andrus Tamm, Terje-Marje Teede, Käti Teär, Maive Tomson, Andrei Tšernoprovkin, Marko Vakröm, Ants Viil, Jana Viil, Arle Õunapuu.

Klassijuhatajad Ingrid Vels, Ants Ospert.

Kolga keskkool

8. lend

Jürgen Eekholm, Andres Jürgens, Kadri Grönkvist, Laur Laumets, Reelika Laurent, Kairit Ott, Brigitta Prüüs, Kaidi Saarestik, Piret Salumäe, Priit Tammets, Lola Tšerepanov, Avo Vest.

Klassijuhataja Helen Mikiver.

Kuusalu keskkool

26. lend

Kristina Adson, Mari Allese, Anu Antje, Aili Arro, Marja-Liisa Jõhvik, Jüri Kaugerand, Karin Kerro, Piret Kirss, Sven Kits, Alar Klamas, Eve-Raili Kuulpak, Maiki Liivas, Raiki Lindvest, Veiko Mäekivi, Mirjam Männamaa, Ele Pajusaar, Elvi Prants, Margo Rebane, Rein Remmelgas, Kairi Rohtmets, Marja-Liisa Saarela, Martin Sepp, Siim Sits, Ruve Toom, Markus Valdmaa.

Klassijuhataja Tõnu Lindvet.

Silvar Altenberg, Kairit Ellermaa, Ergo Haab, Siim Hantsom, Marita Hein, Hardi Järve, Kert Kaljurand, Kristjan Kamdron, Hannes Kori, Ly Laak, Katrin Lehe, Tiit Liivik, Meelis Malm, Maris Mitt, Taavi Rada, Ranno Reinomägi, Rainer Saaron, Leho Suhov, Carmen Uibo, Kadri Tiik, Heindri Vain, Laine Vain, Riinika Vonk.

Klassijuhataja Taimi Palu.

Loksa keskkool

48. lend

Art Allmägi, Mari-Liis Idavain, Kaarel Kiivit, Kristin Lillepool, Riina Nurmsalu, Eliise Piibeleht, Ene Sadam, Kaspar Soidla, Vaiko Veeleid, Maris Velström, Ivan Pedulov, Evelyn Gurevitš, Mart Ilves, Kerly Järvan, Irina Kuljuhhina, Merily Kuusk, Deivi Murdvee, Imre Stanitski, Kristjan Teern.

Klassijuhataja Mall Koppel.

Loo keskkool

12. lend

Ranno Aas, Henk Harzia, Marko Hartikainen, Helen Kivila, Eerik Koppel, Margit Künnap, Anneli Ots, Illimar Pärnamägi, Raul Raisma, Maris Räämet, Taavi Toots

Klassijuhataja Indrek Raudsepp.

Paldiski gümnaasium

1. lend

Mariliis Adams, Raigo Arand, Elvo Herkel, Anneli Kull, Hannes Nigul, Tanel Ojaperv, Grete Päär, Jolan Raudla, Jaanus Saat, Aileriin Salme, Mati Teär.

Klassijuhataja Eve Muru.

Saku gümnaasium

24. lend

Martin Alev, Allan Allas, Kristin Andressoon, Rene Eesik, Vivian Ein, Aljona Ivanova, Katriin Järv, Kärol Kalda, Priit Kask, Ingrid Kirss, Karin Kirss, Taie Kull, Kadi Kübarsepp, Liina Laumets, Andrus Lepp, Avo Meier, Kristi Nurm, Kaur Oks, Janne Pedask, Helen Prommik, Andres Raudmets, Helina Rokk, Andrus Roog, Raul Silde, Kerli Tamm, Jaanika Tee, Erko Teepere, Riho Valk.

Klassijuhataja Sille Kevvai.

Saue gümnaasium

16. lend

Kätlin Arras, Ivar Feldmann, Sirli Jaska, Sten Kivistik, Kristo Kork, Rainer Kährik, Ragnar Neudorf, Tõnis Nimmerfeldt, Olari Paisnik, Ringo Reindam, Tõnis Saul, Andres Seervald, Seili Suder, Kadri Tamm, Kirsika Teder, Tuuli Urgard, Alar Uuesoo, Dagny Valtson.

Klassijuhataja Õie Jakobson.

Kaido Alliksoo, Rando Anni, Maiu Edovald, Kairi Jõgi, Martin Katsalainen, Kristiine Kikas, Kristjan Koppelmann, Ave Lepp, Liivia Luide, Sven Luik, Liisi Läänemets, Epp Meremaa, Mart Ojasoo, Triin Pavelson, Terje Peebo, Silja Peerand, Peeter Pihl, Jan Pillav, Marika Rako, Reelika Rebane, Eero Särak, Hannes Tarien, Ilona Teidla, Sten Tibbing, Viljar Valdek, Reigo Vatsk, Kristo Veske, Martin Virman, Anna-Maria Võsu, Lauri Väin.

Klassijuhataja Ulvi Urgard.

Tabasalu ühisgümnaasium

14. lend

Raimo Einer, Ain Ellam, Aljona Fedotova, Kairi Fimberg, Natalia Galantseva, Silver Gukov, Jaan Hokkonen, Ege Kesvatera, Margit Kotkas, Mari Kullerkup, Ivo Kuusik, Alari laht, Ülle Limbach, Janela Lääne, Nele Matsutsa, Mari Metsaäär, Kadi Mozolev, Ain Netse, Aira Pandis, Kertu Repponen, Annika Rips, Heigo Sulaoja, Margit Tennokene, Kristjan Tiimus.

Klassijuhataja Maie Koikson.

Turba gümnaasium

43. lend

Natalja Babeško, Katrin Heinmaa, Martin Juhanson, Oliver Kalberg, Mariina Libert, Hedy Mikk, Kadri Neumann, Kristjan Priit, Tõnu Pukk, Jürgen Siimut, Tavo Tamm, Jako Tomikas, Tarvo Toom, Kairi Tõruke, Liis Valts, Erlend Varik, Kristi Värv.

Klassijuhataja Iveta Jürisson.

Viimsi keskkool

19. lend

Henri Ausmaa, Sten Dubin, Merike Elvelt, Kristiina Hallaste, Martin Kallion, Kuido Kalm, Erko Karna, Elo Kivet, Ingmar Kristjansen, Sven Kurnim, Heiki Kuusma, Kerlika Käsper, Raiko Linholm, Meelis Maasik, Kadri Maidla, Marko Mäepea, Triin Mägi, Meelis Opmann, Lauri Past, Katrin Rebane, Rainer Roost, Hans Saarvelt, Eron Sakur, Tanel Salumaa, Tiina Tiidus, Maarja Utno, Indrek Viikmaa.

Klassijuhataja Annika Haimre.

HIIUMAA

Kärdla keskkool

55. lend

Triin Aasma, Kaili Alas, Kai Gagarina, Triin Hiis, Mihkel Juursalu, Heilika Kattel, Liis Kattel, Mari-Liis Kokla, Monika Kuik, Anne-Liis Leht, Eigo Lepamets, Kaidi Lõhmus, Annika Lõppe, Annika Markus, Marin Minajeva, Jane Mänd, Kusta Mürgimäe, Eero Nõmm, Mart Onemar, Jürgen Pärnsalu, Margus Rõbtšenko, Maiu Sedrik, Tõnis Sepp, Kristian Sirp, Mai-Liis Tammeveski, Silver Teinbas, Alari Tõnissoo, Kadri Vain, Kristin Vaku, Angela Vares, Ilona Vares.

Klassijuhataja Ene Kööts.

Priit Aron, Silver Bürkland, Egle Eller, Egon Epner, Tõnis Juursalu, Liis Kaibald, Peegi Kaibald, Sven Kõllamets, Küllike Lätte, Birgit Mägi, Mari Paesüld, Pille Pukspuu, Liisa Räis, Taavo Soodla, Tanel Süsi, Taivo Timmusk, Rauno Tuulik, Tiiu Vahtramäe, Sven- Erik Veimer, Katri Vesingi.

Klassijuhataja Annekatrin Kaivapalu.

Käina gümnaasium

3. lend

Angela Eninš, Heiki Erin, Andres Jalakas, Siim Kobin, Raul Koppel, Viia Kruusmägi, Reimo Leiger, Kristjan Madalvee, Kertu-Liisi Maivel, Meelis Markus, Meelis Mets, Viljar Nurk, Taaniel Pruul, Sirle Põld, Siret Põllu, Martti-Kristjan Rohusaar, Andres Samm, Mario-Martin Sarapuu, Signe Steinberg, Maigi Taelma, Kadriann Teeääre, Evely Veski.

Klassijuhataja Maris Varik.

IDA-VIRUMAAA

Narva Eesti gümnaasium

52. lend

Andres Jokk, Katrin Koppel, Merje Kärsten, Agnes Kroon, Marika Pirnipuu, Angelina Pällo, Rene Zorin, Kristjan Teur, Pavel Vassetski, Jüri Vohta, Gerda Välja.

Klassijuhataja Anu Teetlok.

Kohtla-Järve

ühisgümnaasium

17. lend

Viktoria Andrejeva, Anu Heilu, Harry Kangur, Rigne Luunja, Anneli Mandel, Aleksander Metslov, Mark Morozov, Alesja Müütnik, Viktoria Ponomarjova, Reet Roosimägi, Marko Taluste, Aare Toluk, Janek Treier, Veiko Vahejõe.

Klassijuhataja Niina Mark.

Anna Abramtsova, Jevgenia Dmitrijeva, Jevgenia Gromova, Irina Gruzdeva, Jelena Jevsejeva, Niina Kokoškina, Jana Koor, Irina Kuusmaa, Elina Partõka, Jekaterina Prokoptšuk, Jana Reino, Natalja Rõzhova, Jelena Svist, Maria Tretjakova.

Klassijuhataja Sirje Kivist.

Jelena Afanasjeva, Karin Alljärv, Veronika Baranova, Vladimir Belavin, Irina Bogdanova, Kristina Fodtšuk, Stepan Fomtšenkov, Aleksandr Ger, Konstantin Golub, Jekaterina Golubeva, Larissa Iljukevitš, Roman Juškov, Dmitri Kislitšin, Valentina Korjagina, Julia Lehtmann, Diana Miller, Svetlana Panitševa, Julia Pavlova, Valeri Pilštšikov, Anastassia Polomskihh, Aleksandr Ponjatenko, Jelena Roštšupkina, Maksim Rõzhov, Alla Samoilova, Viktoria Sidorova, Ilja Staruhhin, Natalja Suvorova, Julia Šavlis, Sergei Tšarik.

Klassijuhataja Maria Nikitin.

Kohtla-Järve õhtukeskkool

49. lend

Agnes Aunap, Gerli Grünbaum, Merle Juhkov, Hanno Kase, Kristjan Kuningas, Aleksander Kuzmin, Jane Maasik, Merle Minhof, Andrus Orav, Indrek Pilv, Diana Remmelgas, Ene Sell, Marju Siiner, Häli Tiide, Kati Tilk, Andres Tischler, Rene Treimann, Rauno Väljaots, Alar Troon.

Klassijuhataja Eha Künnap.

Iisaku gümnaasium

32. lend

Pille Alama, Sirje Dello, Külli Juuse, Ave Jääger, Indrek Karja, Erik Liiva, Rita Marits, Elen Rääst, Katre Talitee, Alar Tetting, Rahel Treilmann.

Klassijuhataja Juta Kranna.

Kiviõli 1. keskkool

54. lend

Elerin Anger, Mirjam Aun, Lina Ciunite, Maili Heinsaar, Tarmo Jõemägi, Jaak Kallus, Karin Kase, Mikk Kasesalk, Mairi Kekki, Kadri Kirikal, Maarika Kirikmäe, Tõnu Kundla, Erki Lainjärv, Krislin Ojala, Evelyn Paas, Natalja Prokoptsova, Kaie Pungas, Lilli Põesaste, Kaili Simson, Harly Soppe, Elar Tamme, Annes Välk, Kerli Ütsmüts.

Klassijuhataja Linda Klauks.

Toila gümnaasium

21. lend

Anneli Arge, Janne Hallik, Pille Juhkov, Reimo Juursalu, Oksana Kelder, Katrin Laanemaa, Merili Laur, Mehis Luus, Janno Meldre, Ester Nõmme, Robert Ohak, Marilin Ojasaar, Kätlin Pihlak, Merili Põvvat, Hegle Vahtla, Elen Valge, Taimi Zahharova, Eduard Zinovjev.

Klassijuhataja Maie Marks.

Jõhvi gümnaasium

75. lend

Anastassia Abakova, Uljana Ivanova, Katrin Kuusemäe, Kristel Laane, Heini Lein, Marja-Liisa Lepik, Pille Lepik, Kristiina Milva, Merilin Mälk, Triin Niine, Viljar Niinepuu, Andrus Pajumaa, Reelika Rastvorov, Karmen Reino, Risto Saaver, Ksenja Zhurakovskaja, Heigo Tark, Anu Verbin, Nele Viilup, Mallor Vildak.

Klassijuhataja Ellen Prunbach.

Aire Aasoja, Regina Heinaste, Kairit Juusu, Anneli Kallip, Sirli Karing, Argo Keerme, Kerly Koppe, Tatjana Lapõnina, Anneli Lepik, Helen Mendes, Merike Männi, Siret Ott, Merike Piir, Gert Zavatski, Maarja Tagamaa, Ave Talli.

Klassijuhataja Saima Kihlefeldt.

Lüganuse keskkool

43. lend

Marko Ivask, Merilin Kauksi, Taimar Korsten, Rain Kuldmets, Kaido Kuusmik, Kea Linde, Ragnar Linde, Heigo Prits, Heidi Rae, Helis Raudsepp, Sergei Travkin, Veiko Vadi, Erki Vinni, Eike Õunas.

Klassijuhataja Aimar Erapart.

Järve gümnaasium

54. lend

Marek Bendi, Triin Guljavin, Kaiu Hallik, Martin Kadastik, Jana Kolga, Kristiina Kovlak, Jüri Kuzmin, Gaily Kuusik, Ruuta Laidro, Kaie Lehiste, Allar Lehtlaan, Julia Lenskaja, Andres Linnard, Andres Mänd, Gunnar Ord, Kristiina Pavlova, Jan Platov, Anneli Pruuns, Taavi Puusepp, Viktoria Sladzevskis, Anastasia Smõreitsik, Silver Sookand, Merlin Susi, Andres Suuban, Aleksandra Sõrovegina, Kristjan Toomjärv, Kaidar Viikman, Sven Vind, Merlin Välja.

Klassijuhataja Aadu Kukk.

Priit Aru, Annika Elm, Elena Erro, Lev Fjodorov, Janika Grebentsuk, Maris Joost, Jako Jõemaa, Liina Kase, Gessi Pamela Kinks, Kaarel Kuznetsov, Priit Leemet, Kaupo Lehiste, Anne Linde, Siim Linnard, Kristiina Niine, Liina Petersell, Anna Plotnitskaja, Mai Raidma, Kristiina Rudka, Erica Rüdiger, Reena Säästla, Taivi Tee, Edvard Trumm, Alina Varkki, Siim Vizgirda, Anna-Liisa Voiman.

Klassijuhataja Irja Pajo.

Narva-Jõesuu keskkool

3. lend

Kirill Grigorjev, Jelena Lazovskaja, Deniss Tsarjov, Irina Voišnis, Olga Nõmm, Margarita Romanova.

Klassijuhataja Tatjana Barabanova.

Aseri keskkool

34. lend

Edgar Green, Endriko Laul, Jorma Mälk, Marina Nikolajeva, Marja-Liisa Rebase, Helmo Sammelselg, Hannes Ubar.

Klassijuhataja Maie Mear.

Viktoria Abdussaljamova, Natalia Belykh, Marika Brenner, Julianna Gerza-nitš, Julia Gorbunova, Tatjana Groznova, Irina Ivanova, Marina Klevakina, Maris Lasmanis, Diana Malatšilajeva, Aljona Mihhailova, Deniss Zarubin, Olga Zhuravljova, Aljona Tudovši.

Klassijuhataja Regina Kaplina.

Iisaku gümnaasium

32. lend

Pille Alama, Sirje Dello, Külli Juuse, Ave Jääger, Indrek Karja, Erik Liiva, Rita Marits, Janno Nurgamaa, Elen Rääst, Katre Talitee, Alar Tetting, Rahel Treilmann.

Klassijuhataja Juta Kranna.

Avinurme gümnaasium

24. lend

Kerli Amor, Natalia Farkavets, Tatjana Gratšjova, Raido Kreilis, Maris Kuustik, Andre Labe, Janek Labe, Veiko Liiv, Raldo Lorits, Kristel Nigul, Mart Oljum, Kristi Roosvalt, Heli Zilinski.

Klassijuhataja Ene Lüüs.

JÄRVAMAA

Aravete keskkool

17. lend

Erle Einmann, Ivari Ilusk, Kristi Kelgo, Urmo Lepamets, Ahti Liiva, Timo Matikainen, Jaan Palm, Mari Reiljan, Priit Roostalu, Anu Saamann, Julia Semjonova, Katrin Sepp, Priit Simson, Tuuli Tanila, Julia Teder, Kerli Uudeküll, Triinu Uutar, Lilyan Vaard, Marianne Valtna, Indrek Viks, Kettrud Väisanen.

Klassijuhataja Inna Toome.

Järva-Jaani keskkool

44. lend

Heili Haviko, Taavi Idavain, Jaanus Kivistik, Kaidi Koppel, Ave Lell, Algis Murumaa, Marlene Müganen, Made-Britt Nurk, Edgar Nõmmik, Mart Piiroja, Elke Rimpel, Nele Seping, Rando Suve, Silver Süld, Taavi Väli.

Klassijuhataja Svetlana Šeregii.

Koeru keskkool

25. lend

Aare Aan, Eno Aas, Tanel Erma, Jüri Järviste, Mati Kalda, Annika Kerem, Ainar Lehtsaar, Grete Pihlakas, Aire Potman, Argo Rosenblatt, Anneli Saks, Kerli Tamkivi, Jaanika Tammehoid, Elis Terasmaa, Birgit Tippi.

Klassijuhataja Siret Pärtel.

Paide gümnaasium

78. lend

Marina Antipova, Lauri Ellram, Erle Guutmann, Mihkel Kirss, Hellika Kits, Mirell Kleinod, Andriana Kurema, Eha Lehing, Marge Levol, Marliis Mölder, Maksim Pavlov, Helen Pärna, Kristina Randväli, Triin Salm, Mari-Liis Tammiste, Liis Tiisler, Kerli Treier, Gerty Trikk, Klaarika Uusmaa, Merilin Võikar, Edith Väli.

Klassijuhataja Merike Einma.

Egle Alt, Kätlin Arula, Araksia Gevorkjan, Martha-Beryl Grauberg, Nele Kapten, Kaidi Koll, Cristy Korn, Kaupo Kreitsman, Tarvet Kullmann, Merju Künnapuu, Raino Mardo, Mait Metsa, Edwarth Pahk, Ott Pikk, Andra Puss, Riho Roosioja, Heilika Rõõs, Sylle Soonsein, Marko Taalkis, Liisi Treier, Kati Vaher, Liana Vesselov.

Klassijuhataja Mare Savisaar.

Paide täiskasvanute

keskkool

39. lend

Hannela Berg, Angelika Ehrenverth, Marju Ella, Pia Jalakas, Jaanika Järve, Karet Kadu, Nele Kalvik, Kaidu Kannel, Reemo Kingo, Karin Kirikmäe, Pille Kirsi, Kerttu Kumera, Evelyn Kõva, Siim Leiman, Janek Lokotar, Janno Luste, Kaja Murumaa, Indrek Nurk, Piia Prooben, Peeter Päär, Marge Sander, Aivar Sidron, Annely Tjurina, Eneli Tomp, Evelin Toomsalu, Veiko Õisma.

Klassijuhataja Mari Üürike.

Aivo Kesküll, Kristjan Kons, Janis Liiva, Epp Merila, Jaanus Noorveli, Marje Nõulik, Olari Ott, Ülle Rässa, Terje Saar, Viljo Tamm, Heli Tamm, Anu Tölpt, Airi Veilberg, Silver Volman, Tiina Väli.

Klassijuhataja Vilmi Möll.

Paide ühisgümnaasium

25. lend

Anne Grünthal, Siret Jõe, Artur Kasak, Kärt Kõljalg, Mark Kõljalg, Monica Küppas, Tarmo Lehtpuu, Herki Linnusaar, Kristi Loikmaa, Andres Maarend, Merit Meikup, Kärt Mihkelsaar, Rain Mäekivi, Ragnar Nakus, Sondari Parve, Joel Renter, Marin Schmidt, Kätlin Simson, Kersti Siniloo, Riin Soostar, Kätlin Suvi, Evelin Šarganova, Helena Tammest, Rein Vaks, Heleri Viital.

Klassijuhataja Anne Kivimäe.

Allan Aas, Asko-Juhan Aasa, Martin Ausmaa, Maiken Haarde, Alar Hange, Silver Hansen, Annika Jakobson, Eero Jõe, Karit Kivimäe, Priit Kivisoo, Marilin Kivistik, Karin Krümann, Lauri Liivorg, Laura Lipp, Rait Maasikas, Andres Meier, Mariliis Must, Kristi Pajuri, Aleksander Rebane, Tormis Saar, Kärt Saldre, Andra Sokk, Kati Uusmaa, Hektor Uustalo, Kristel Valmsen.

Klassijuhataja Marje Teder.

Türi majandusgümnaasium

11. lend

Merily Esko, Hegert Horn, Andre Jaanimäe, Grete Karu, Jaak Laiksoo, Egle Martinson, Merilin Meri, Margus Mäemets, Priit Männik, Priit Pagland, Rasmus Raamat, Erik Rammo, Egle Rennit, Kadri Rännel, Triin Tähnas, Toomas Takk, Riin Valdur.

Klassijuhataja Aime Kaschan.

Heiki Aasa, Kaisa Eiche, Kadi Ellandi, Ester Haug, Taavi Jago, Maiko Kesküla, Kristi Kukk, Martin Metsare, Heiki Mäesalu, Martin Muru, Hedi Nurmsalu, Malle Oberpal, Margit Põldma, Annely Rebane, Maili Smirnoff, Veiko Viigipuu.

Klassijuhataja Anu Pink.

*Türi gümnaasium lõpetajaid ei avalikusta.

JÕGEVAMAA

J. V. Veski nim. Maarja keskkool

42. lend

Salle Allaje, Tiiu Asper, Kirsti Kadaja, Aneka Poolak, Janek Peetso, Pille Vaigla, Vahur Vuks.

Klassijuhataja Endla Sepp.

Jõgeva gümnaasium

54. lend

Siiri Ahi, Mati Allas, Angela Baida, Madis Hein, Anne-Ly Hunt, Kaspar Kolberg, Mihkel Kukk, Triin Kurvits, Rauna Laasik, Airos Lain, Veiko Ling, Martin Lohk, Sverre Mäesepp, Ethel Nõmm, Merli Peets, Merilin Pern, Kristi Pross, Pille Pärn, Ringo Saar, Kristi Siimer, Üllar Tross, Evelin Vahtra, Taavi Veersalu, Triinu Veiman.

Klassijuhataja Maimu Valdmann.

Marko Baran, Jegor Bõstrov, Mihkel Juhkam, Mihkel Kabel, Silja Kana, Tuljo Kirpu, Martin Kõiv, Angela Kütt, Anneli Liis, Kertu Lobjakova, Liina Lääne, Meelika Pau, Triin Ploompuu, Kristjan Rohioja, Helis Rohtla, Rait Saar, Priit Salusoo, Liisi Sukk, Merilin Sulp, Liina Tamm, Janika Toots, Viive Villems.

Klassijuhataja Lianne Saage-Vahur.

Anu Aasa, Alan Helm, Taavi Helm, Inga Hiiesalu, Rainer Järv, Katrin Kairo, Piret Koll, Kati Kuusemets, Ivo Lepik, Imre Mihhailov, Rünno Ohno, Alari Pagi, Liisa Pint, Ketlin Ploom, Tanel Plovits, Joosep Randoja, Katrin Roos, Krista Salu, Maria Sarv kuld, Ülo Starast, Evely Tamm, Mirjam Toomik, Merli Vaarmets, Madis Vaikmäe, Kerti Veinmann, Heigo Veskiväli, Merilin Viik.

Klassijuhataja Maire Baida.

Jõgeva täiskasvanute

keskkool

35. lend

Reimo Aare, Maret Kont, Veronika Laanemets, Endel Mägi, Triin Pinka, Ene Pärtel, Vaive Saar, Silver Sepp, Kaire Taberland, Liina Tiidor, Jaana Õunmaa, Annika Riisalu, Helor Hansing, Silver Jõemets, Andro Uustal, Janari Välk, Oliver Niin.

Klassijuhataja Lemmi Kampus.

Jõgeva ühisgümnaasium

16. lend

Kristi Aduson, Maarja Hüdsi, Juta Jaama, Kaido Jürma, Andrus Kaljumäe, Margus Kallo, Heiko Kerve, Heili Kirs, Tiina Kodar, Marko Kont, Kristiina Leo, Veiko Lille, Marju Martjan, Deili Matson, Argo Päid, Reimo Raudsepp, Tanel Schleigel, Merit Soosaar,Tenno Šott, Liis Tamm, Tarmo Teras, Silver Toit, Ülar Tooming, Janar Vorontsov.

Klassijuhataja Neeme Katt.

Ahto Andron, Grete Gröön, Risto Kerve, Heigo Klaos, Jaanus Kossal, Kätlin Kütt, Aljona Lisitsina, Kristi Lukk, Vardo Malm, Askor Mõik, Viljo Padrik, Viljar Põdra, Margit Rosin, Merit Zavatski, Kadri Torma, Rita Vallimäe.

Klassijuhataja Ljudmila Vahtla.

Mustvee 1. keskkool

84. lend

Erle Aasmäe, Ardo Alas, Signe Kivi, Rity Jakobson, Raido Noobel, Merili Palm, Eimar Pilliroog, Merle Rätsep, Meelika Salu, Kerli Sarapuu, Tiina Sildoja, Hannes Soosaar, Egle Staub, Rene Tooming, Katrin Traks.

Klassijuhataja Tiiu Palm.

Oskar Lutsu

Palamuse gümnaasium

43. lend

Siret Aarde, Sigrid Aia, Raul Harzia, Maarja Jalas, Kalmer Kalamees, Kaidi Kask, Kadri Kits, Ave Kokka, Tanel Koolmeister, Herki Liivak, Indrek Likk, Tiina Mikku, Kullo Neare, Kaire Orav, Evelyn Parve, Annika Päri, Aili Raja, Heddy Rillo, Vahur Schmidt, Sille Suits, Janno Uuna, Moonika Vaagen.

Klassijuhataja Kadri Lille.

Puurmani keskkool

45. lend

Ain Alterman, Svetlana Beljakova, Jaak Kask, Kermet Koorts, Lauri Kubja,

Moonika Kõressaar, Aivar Lankov, Rivo Madi, Tanel Orro, Maarja Rätsep,

Angelika Zuravljova, Kristi Vahkal.

Klassijuhataja Anneli Rebane.

Põltsamaa ühisgümnaasium

82. lend

Andres Aruoja, Kardo Haljaste, Pille Holler, Toomas Kabral, Kaspar Kallas, Thea Kesa, Anu Kiis, Marek Korm, Gert Krabbi, Kõu Krillo, Sille Krillo, Kaarel Kruuse, Märt Nurk, Indrek Oidram, Liis Paju, Merle Pensa, Martin Pook, Eero Pruler, Steven Pärk, Aimar Saar, Steve Sõeruer, Tõnis Sulg, Liina Zhukovitš, Sirje Tamme, Marek Tedremaa, Margo Tiiman, Martin Timusk, Märt Uus, Liis Uusküla, Martin Vatter, Lauri Veski, Toomas Übner.

Klassijuhataja Arvo Kase.

Eda Annuk, Jane Juust, Aanika Kann, Õie Kasemaa, Kadri Kollina, Kuido Konsen, Triin Krahv, Taivi Krumm, Kersti Kuusemäe, Kersti Küpar, Mart Laugis, Olive Liping, Kersti Lovjägin, Meelis Marmor, Margareta Muru, Kaia Mägi, Gerto Oolo, Ann Orr, Rimas Otsus, Helen Piisang, Evelin Põldaru, Reelika Rudisaar, Elerin Sagar, Signi Savi, Kati Tael, Anneliis Terep, Maarja Tugi, Tanel Türna, Kati Vaino.

Klassijuhataja Sirje Ääremaa.

Tabivere keskkool

18. lend

Aisa Baleva, Karmen Kurs, Angela Pärli, Katrin Sokk, Tõnis Sokk, Inge Vasemägi.

Klassijuhataja Tiina Rajaleid.

LÄÄNEMAA

Haapsalu gümnaasium

80. lend

Peep Aedviir, Evelin Allvee, Marina Filippova, Anu Hoop, Ahto Ilves, Siim Jurkatam, Maarja Jürman, Greete Kaev, Kristi Kaljo, Merilin Kaustel, Aimar Kruusel, Taavi Lausma, Mihkel Loss, Kerli Lõhmus, Maarja-Liisa Nairismägi, Marko Prikk, Janet Roosimägi, Kärt Rüütel, Tõnis Sahk, Oliver Saks, Anneli Tammearu, Jaana Tiit, Anna-Liisa Treimann, Taavi Tuisk, Marina Turkina, Alar Urke, Rando Vatsfeldt.

Klassijuhataja Triinu Karolin.

Romet Aidla, Regina Aleksejeva, Kaspar Almers, Diana Freivald, Anna Gorškova, Tarvo Kaasen, Indrek Karro, Andres Koppel, Raili Kruusmaa, Eliko Kõiv, Kristo Liht, Lauri Loodma, Mart Lumeste, Mait Mäesalu, Jan Nelis, Ave Proos, Jane Pärnamets, Kersti Randmäe, Keiu Roosimägi, Silver Sau, Ljudmila Suldina, Kristi Targamaa, Andrea Vesmes, Reelika Viikmann, Marika Viikmann, Janeli Viil.

Klassijuhataja Inna Särel.

Liina Aavik, Meelis Annus, Christina Birnbaum, Helen Edasi, Alari Heinaste, Kerli Heinaste, Helen Hepner, Helen Hiie, Liis Jakobson, Maarja Jämsa, Madis Kabel, Elimar Kibus, Veiko Kirs, Kaido Kivioja, Kadri Koorem, Anti Kübarsepp, Mariliis Lukk, Eveli Maripuu, Meelis Nukki, Piret Peeterson, Janne Pihelgas, Liis Pikanen, Pille Sarapuu, Triin Sarapuu, Silver Siht, Marge Silmer, Margit Silmer, Evelin Sipp.

Klassijuhataja Marianne Samm.

*Haapsalu Wiedemanni gümnaasium ja Haapsalu õhtukeskkool lõpetajaid ei avalikusta.

Kullamaa keskkool

24. lend

Andrus Illenzeer, Kristi Kalamets, Erik Miido, Riho Möll, Pille Nurm, Sirle Paju, Mihkel Pärnalaas, Oleg Randva, Janek Ratas, Risto Roomet, Indrek Saviir, Tiina Pehtla, Marilii Strööm, Mihkel Tiido, Mario Tsääro, Margit Turu.

Klassijuhataja Õnnela Palmiste.

Lihula gümnaasium

60. lend

Õnne Aasrand, Dairy-Nel Alpius, Meelis Elmers, Marko Erismaa, Siret Heinver, Kadri Hänni, Kersti Indres, Teele Jairus, Kadri Kais, Iren Kangro, Eva-Liis Kelder, Jainis Lett, Marja-Liisa Meriste, Airike Palm, Marili Sits, Marko Toming, Aivo Vispert.

Klassijuhataja Neeme Kook.

Noarootsi gümnaasium

10. lend

Tuuli Aug, Egne Arro, Kadri Hinno, Ahti Jalak, Jaanika Juhkam, Pille Jõeleht, Ivo Kiviorg, Ivi Kuul, Agni Lass, Maris Laurson, Taivo Liiv, Harri Moritz, Triin Müür, Lauri Pelapson, Lily Pella, Kerli Pool, Siiri Priks, Liis Päivil, Anna-Maarja Roosna, Merle Samuel, Tiina Sildvee, Anti Soo, Marko Viljanen.

Klassijuhataja Ksenia Burmakina.

Monika Engman, Liisa Heinapuu, Jarko Jaadla, Birgit Kask, Maris Koppelmaa, Raili Kääramees, Kadri Markus, Käthlin Mikiver, Vallo Mulk, Kristiina Nau, Birgit Nurme, Kalle Oruaas, Madis Otsa, Siret Pihlik, Priit Reinpõld, Reelika Roosimägi, Liina Siniveer, Kadrin Toonekurg, Mart Ulm, Keijo Ventsel.

Klassijuhataja Mall Ungert.

Taebla gümnaasium

22. lend

Tiit Aasma, Aivi Aasmäe, Björn Brandt, Ivo Falk, Eva-Liisa Jaanisk, Jalmar Jerlei, Alar Joa, Kadri Kalamees, Jaanus Karu, Andres Kauts, Kadri Kerge, Kadi Kitsing, Evely Lai, Merlet Lemberg, Sixten Liiv, Kati Lillep, Mait Luidalepp, Kristel Mets, Kristel Mägi, Kairi Mänd, Liisa Pett, Triin Poolen, Renno Rebane, Ehtel Reegat, Piret Soovik, Heleri Tabri, Maarja Teng, Elin Vassiljev.

Klassijuhataja Aigi Pardel.

LÄÄNE-VIRUMAA

Rakvere gümnaasium

83. lend

Kristiine Adamson, Astrid Anton, Rašid Asafov, Hele Eerik, Anar Eiskop, Liisi Hallikma, Kadri Kaldam, Sander Kalmus, Eelika Käbin, Katrin Lasberg,Taivo Leppik, Allan Liima, Kristjan Moisto, Priit Moor, Janika Mändla, Hermo Nagel, Tanel Nurk, Erkki Peikolainen, Priit Praks, Taavi Pustak, Harrys Puusepp, Raimo Raja, Raido Rajamäe, Virge Reitel, Margit Rästas, Karin Sinikas, Alo Valdlo, Rainer Vassiljev, Martin Veermäe.

Klassijuhataja Krista Tint.

Piret Ehrenpreis, Marit Hüüs, Lilian Joonas, Külli Kerem, Hanna Kruusamägi, Linda Kuhhi, Kerli Köue, Kaija-Liis Lehtma, Ermo Leuska, Reet Moor, Liis Murakas, Signe Pruul, Ingmar Päid, Silvia Pöldaru, Reelika Raamat, Triin Rattas, Reelika Roots, Reelika Rääst, Tea Sepajöe, Katre Soone, Iiris Taal, Helen Uldrich, Raili Valk, Kadi Villemson, Merit Välba.

Klassijuhataja Ursula Vaimets.

Aili Belkin, Kristi Berggeren, Gert Gordejev, Silver Jaanus, Helen Jöe, Maarit Kallas, Taavi Kasemets, Eva Laurend, Reena Liivaste, Kati Loodus, Mati Metsis, Marilin Murdjõe, Evert Murdjõe, Triin Pajo, Andres Pajur, Annely Rutnik, Ülle Sepp, Lüüli Suuk, Heli Tafenau, Marleen Taremaa, Kati Tomingas, Madis Truupõld, Elys Tsupsman, Sven, Tuuling, Piret Veski, Karin Vimberg, Kaili Õunapuu.

Klassijuhataja Eno Noorväli.

Ane Albert, Silver Altmann, Elina Auendorf, Kersti Aul, Aet Aunapuu, Evelyn Bauman, Toomas Erapart, Eenek Errapart, Karmen Kaljuvee, Kristel Kams, Krista Kivi, Liina Kivisild, Helena Lahi, Andre Larionov, Erki Leemets, Jaanika Mägi, Kai Neeme, Helen Padu, Keit Pillak, Reimo Reisberg, Rainer Remmelga, Joonas Rünk, Kerli Seljamäe, Veiko-Ren Udam, Asko Uukado, Lii Vammus, Iveli Õis.

Klassijuhataja Mare Pluutus.

Rakvere reaalgümnaasium

28. lend

Merilin Ahman, Maire Ainso, Kristjan Aluoja, Indrek Aru, Taivo Hiielaid, Tauno Höövelson, Einar Kaljuveer, Anne-Liis Kapstas, Gerdo Kelk, Tõnis Kivilaid, Kaie Küngas, Mairo Latt, Piret Leiner, Anne-Liise Lepp, Liisa Liivamets, Eneli Lillemets, Marko Lipp, Martin Metsmaaker, Daisy Mikk, Kristjan Nõmm, Piret Pilt, Kadi Postus, Elina Pähklimägi, Tiit Rakso, Tiina Saare, Taimar Täheväli, Joonas Ulm, Villu Uustalu, Tanel Veere.

Klassijuhataja Kadri Marksoo.

Piret Aas, Virgo Allvee, Irena Borovkova, Erle Ergi, Maire Gaver, Triin Kirss, Krislin Konso, Erle Laasberg, Maret Liivak, Helen Lindma, Mait Murs, Kaire Noodla, Meelis Ojasild, Liina Randpere, Reile Rückenberg, Merli Saar, Marti Siim, Triinu Simkin, Maarika Stroo, Aare Sule, Merit Suur, Helen Vettik, Siljar Viru, Liis Vitsut.

Klassijuhataja Irene Lasberg

Marita Allemann, Annika Armipaik, Riivo Hakman, Katrin Jaanimägi, Marju Järvela, Moonika Kalmo, Kristi Karro, Lili Lillepea, Ly Lumiste, Anneli Mäe, Anneli Mäe, Regina Paeste, Marju Petrov, Anne Proosa, Merike Pärtma, Pille Raag, Eleri Rand, Aina Reiman, Ragne Rohtla, Kristi Sipria, Evelin Tihhoniva, Kristi Vainos, Maiki Voore.

Klassijuhataja Eda Peinar.

Rakvere õhtukeskkool

37. lend

Ardi Aas, Triin Aas, Merilyn Asser, Helmut Hinno, Evelin Juhanson, Kairi Kaljas, Ille Limberg, Krista Milk, Sigrid Naissaar, Rain Nupp, Veiko Nõmme, Heidi Pajula, Jana Palits, Mikk Pallas, Kairi Polluks, Helen Proosa, Andres Pääro, Carol Sillandi, Valeri Suvorov, Rauno Tammjärv, Sirle Vahemets.

Klassijuhataja Külli Roosiväli.

Tamsalu gümnaasium

42. lend

Reelika Aunapuu, Liisi Griffel, Aive Hirtentreu, Jaana Kirs, Kelly Kivisild, Jana Kunder, Kaisu Kuris, Merit Kungla, Siret Käär, Helen Kösta, Raido Küppar, Karin Laansoo, Maris Malva, Merilin Nõmman, Silja Peil, Birgit Rässa, Kaili Sirge, Maiken Tamm, Triin Tammeleht, Gert Uiboaed, Viljar Vahemaa, Tauno Vettik, Aive Virks.

Klassijuhataja Pille Lehemets.

Kunda ühisgümnaasium

52. lend

Anneli Erm, Marina Heinmets, Toomas Kilm, Margit Kukor, Valmar Matso, Andrea Penjam, Evely Press, Remo Randver, Merilin Reskov, Fjodor Revenko, Janika Siim, Meelis Tamm, Tiia Tampere, Janek Tiilen, Areelika Tinnuri, Martin Turm, Maris Tuulik, Angela Vassiljeva, Ainar Villers.

Klassijuhataja Luule Raam.

Agnes Alps, Regon Kalvet, Laivi Kiili, Sirilin Keskla, Tanel Kukor, Ander Kumm, Sigrid Kunberg, Elar Mihelson, Tanel Mölder, Taivo Parv, Tarmo Parv, Mart Salusaar, Arno Sats, Kalmer Selge, Jürgen Sild, Sigrid Suits, Kersti Tamm, Külli Tamm, Karina Tsõss, Erko Vallbaum, Veiko Veskus.

Klassijuhataja Marika Toom.

Vinni-Pajusti gümnaasium

11. lend

Madis Akel, Ailar Allika, Maris Ebber, Tjorven Enkel, Karl Kaunismaa, Karl-Gustav Kello, Jarno Kelu, Helen Kondoja, Rain Künnapuu, Anneli Laines, Leho Leis, Triinu Lepp, Helle Liivar, Eddy Limbak, Liisi Linamaa, Diana Lumiste, Ingrid Maasi, Taavi Mark, Klaarika Marton, Kätlyn Mets, Heli Mägi, Kaisa Rembel, Merlin Toovis, Indrek Vahopski, Tiiu Valkmann, Martin Valtin, Sille Viirmaa, Ainar Villers, Triinu Visnapuu.

Klassijuhataja Riina Reimann.

Tapa gümnaasium

80. lend

Margit Alesmaa, Marko Bammer, Steven Berg, Alar Freimann, Kristiina Klaas, Enely Kruusmaa, Kati Laht, Ragne Lausmaa, Maris Lees, Marje Müürisepp, Karmo Pard, Triin Piip, Helen Pronin, Merje Rebane, Jana Roosimägi, Aivar Soomann, Angelika Tammar, Hanno Tiidumaa, Kristjan Toomingas, Lauri Veerde, Elar Vulla.

Klassijuhataja Eevi Koppelmann.

Piret Bankier, Epp Baumann, Angelika Fatkina, Oleg Filippov, Siiri Hiet, Külvi Kannel, Katrin Karuauk, Marko Kiigemägi, Kertu Kivilo, Madis Kivisild, Kersti Kruus, Katre Maran, Liina Menson, Anneli Pajuri, Jaan Peralaan, Vahur Saaremets, Egon Tinno, Siim Valdlo.

Klassijuhataja Katri Lehtsalu.

Rakke gümnaasium

42. lend

Eret Aun, Jaanus Juhansoo, Kätlin Kaljuvee, Kalle Karu, Kristjan Kebja, Relika Kerem, Helen Kinep, Karmen Kivila, Katrin Kivila, Kerli Kütt, Gunnar Rohtsalu, Margit Rõuk, Kätlin Seeba, Reigo Sindonen, Sigrit Tammjärv, Merili Veelmaa, Maris Vettik.

Klassijuhataja Aili Alatsei.

Haljala gümnaasium

18. lend

Diana Kirs, Kristi Kivinurm, Ragnar-Heini Landsov, Margus Lanto, Kätlin Narits, Indrek Paas, Marju Rahkema, Elina Riispapp, Eva Saamot, Liisa Saamot, Brita Saidla, Martti Sikka, Ivar Vainola, Vaiko Veinjärv.

Klassijuhataja Maire Noormaa.

Kadrina keskkool

42. lend

Ivar Herm, Hegne Hiisku, Margit Hunt, Teele Kallip, Maarja-Liisa Kask, Silver Lahi, Indrek Laulik, Mati Lepparu, Tanel Liiv, Janne Mändla, Eliko Meigas, Kaimo Mund, Mireen Müür, Veronika Paavel, Raido Palmar, Pirgit Pruual, Mari Pütt, Mari-Liis Reemet, Raily Rüütel, Madis Saarmets, Kätlin Soidla, Sille Tamm, Kaiti Uueni.

Klassijuhataja Erika Saaren.

Anneli Aart, Agnar Birk, Elen Elbra, Martin Holm, Helen Kaldam, Mirkko Kiiss, Marjaliis Kivisaar, Vaido Kontkar, Ann Kuslap, Kristel Kuusik, Asko Lust, Maarja Murumägi, Roman Muzõtšin, Tanel Naan, Jane Paap, Evar Pani, Marika Pihel, Helina Piiskoppel, Kristjan Põldaas, Helina Pukk, Maret Puskar, Armin Riiet, Märt Sammelselg, Sille Sihver, Jane Sork, Merle Tank, Marita Tatsi, Marju Teiva, Risto Toome, Andres Urbas, Kristi Uueni.

Klassijuhataja Rein Inno.

Väike-Maarja gümnaasium

79. lend

Andrus Albi, Taavi Aruvainu, Veiko Dieves, Elaire Kirt, Ave Kokk, Katrin Kull, Algis Liblik, Mari Mets, Marju Metsman, Heili Nõgene, Janika Okka, Anne-Liis Part, Evelyn Prääm, Jaanus Randveer, Raili Saarmas, Kristel Selgeveer, Monika Sirelpuu, Maario Suits, Raivo Sults, Kessu Sulev, Andri Tähemaa, Oliver Urb, Liina Vaht, Marge Õmmik.

Klassijuhataja Inga Reinumägi.

PÄRNU

Pärnu hansagümnaasium

21. lend

Külli Aare, Grete Arumäe, Reiko Burket, Lene Hirvela, Marika Jermakov, Reelika Jukk, Janar Koppel, Kasper Kägo, Heli Künnapas, Andreas Laine, Martin Lilles, Elton Link, Janika Loos, Kaidi Lüüs, Kristel Marjak, Daisy Mägi, Agrit Peetson, Oliver Reidla, Rasmus Ristmäe, Gert Soome, Ursula Säde, Raul Talbonen, Priit Tomson, Kaupo Tuuling, Ann Tuisk, Raul Volt, Rein Volt.

Klassijuhataja Reet Ojasoo.

Kaio Alas, Riina Antsu, Roman Ernitz, Hardo Haavasaar, Ardo Jansen, Marju Kallasmaa, Triin Kampus, Kärt Kullas, Egle Lank, Laura-Bianca Leppik, Kristi Lumera, Kai Paat, Liina Press, Ivo Priilinn, Merili Puussar, Heli Põld, Piret Rüütel, Leana Seerme, Sigre Sipelgas, Anne Teearu, Anneliis Teearu, Hannes Toodu, Lii Treiman, Jaanus Uustalu, Kristo Veetamm, Aarde Veskioja, Sven Virak.

Klassijuhataja Katri Järg.

Pärnu Koidula gümnaasium

57. lend

Marek Einla, Arved Hall, Martti Ilves, Erik Janson, Ajjar Juhansoo, Liina Jurna, Erki Juurikas, Ats Kaasik, Kristi Kadaja, Lea Kalda, Jaanika Kaljura, Urmo Kallakas, Sven Kanošin, Eve Künnapas, Kaur Lillepõld, Toomas Lindma, Evelin Metsaäär, Diana Mitt, Maris Mäesalu, Marili Männik, Oliver Oberg, Merli Paju, Kersti Paldis, Priit Parmann, Mikk Pikkmets, Madis Puju, Taavi Raadik, Roman Raivet, Merili Ring, Liina Ristimets, Reimo Ruubel, Andres Selgoja, Mirko Sprenk, Dorrit Talts, Kadri Tamm, Verner Uibo, Ürjo Vaher, Kristel Valk, Janno Vesik, Raigo Õunapuu.

Klassijuhataja Arvo Press.

Kaie Adamson, Linda Al-Assi, Anna- Kaisa Ansper, Janika Aule, Maarja Eik, Riin Hansalu, Liina Harkmann, Helio Huik, Rainer Ilp, Marina Kalmu, Karin Kasemets, Kristjan Kullerkan, Kristi Kuusk, Lauri Laineste, Karin Lasn, Taavi Lindmaa, Riina Mäesalu, Kairi Pichen, Kairi Pool, Jane Popp, Rando Rand, Kadi Raudsepp, Regiina Reial, Riin Rätsep, Kärt Saaver, Berit Sander, Tuuli Soodla, Anneli Tahker, Triin Tugim, Kadi Tõnsing, Vaiko Vaabel, Kriste Valdma, Heili Varik, Jaana Väli.

Klassijuhataja Tiiu Tõnisson.

Taavi Ainsar, Ronald Drobet, Helger Helemäe, Jaanika Ilisson, Roman Jõerand, Anna- Liisa Kakku, Karen Kanniste, Gerli Kauge, Katelin Keeman, Maria Killing, Martin Klaar, Elard Koppe, Innar Kruglov, Indrek Kumm, Ethel Kurm, Erkki Kurvet, Kristi Kuudisiim, Tõnis Kuuskmann, Külli Külaots, Helary Lainjärv, Kätlin Laur, Elerin Laurimäe, Olavi Maasikas, Erlend Nõmm, Marianne Ohtla, Boris Peterson, Andres Puusepp, Allar Raja, Aavo Rannaste, Andres Reinapae, Kadri Rodin, Raili Rääbis, Katri Rünkjanen, Eha Sopp, Risto Strandson, Teele Teder, Valdu Vahemets, Siim Vahur, Maarja Vaske, Kristjan Väljak.

Klassijuhataja Sirje Miglai.

Pärnu Niidupargi

gümnaasium

1. lend

Ando Aasma, Nadežda Afanasjeva, Hedy Allikas, Jane Aruväli, Kerttu Havik, Helen Heinsoo, Harro Hoog, Viktooria Hrabrova, Kristel Ilm, Kadri Jaakson, Kaili Kruuse, Andres Köster, Oliver Kütt, Karmen Lehtla, Enn Luhaäär, Gerd Markvart, Siim Nazarov, Kerli Roosi, Merili Rikk, Tiiu Saarniit, Toomas Skitin, Annika Talts, Kaja Tattar, Liina Toomlaid, Erkki Trummal, Lilli Tölp, Katrin Umalas, Heli Vaher.

Klassijuhataja Tiiu Naissoo.

Alina Allik, Triinu Aun, Ragne Grents, Kristel Jänes, Kerli Kohv, Rain Kruus, Taavi Kunder, Kati Köösel, Eve Laos, Taive Lilles, Kaur Miilberg, Merle Mutik, Riin Peensalu, Birgit Perv, Monika Reinsalu, Kuldar Saluste, Sirje Terebihhin, Tanel Tetsmann, Tanel Tuhkanen, Mereli Tõnisson, Keili Valdaru, Raina Veelain, Holari Ööpik.

Klassijuhataja Maarja Tärk.

Pärnu Raeküla gümnaasium

9. lend

Annika Aavamägi, Ragnar Anniko, Janek Bagirov, Erle Erend, Enn Hanson, Karoli Hindriks, Simo Ilomets, Taavi Juns, Kati Juurik, Karl Järvekülg, Kaire Kask, Maila Kroot, Reesi Lapp, Regina Leisman, Kärt Lepiku, Nele Lilles, Kätlin Martmaa, Martin Nael, Priit Nurmoja, Kethe Oolep, Marrit Platais, Janek Pärnat, Ranno Randmaa, Kristjan Rähn, Elin Sui, Eve Toomsalu, Eiko Tuuling, Monica Tõnismann.

Klassijuhataja Kristi Suppi.

Pärnu Sütevaka

humanitaargümnaasium

11. lend

Reena Ago, Anni Alavere, Merilin Aruvee, Karin Aus, Kulla Honga, Anne-Mari Jaago, Martin Kapp, Mari-Liis Keskpaik, Peeter Kurm, Maris Kurme, Kaili Lehtemaa, Laura Lemberg, Monika Marjak, Jorgen Matsi, Lembi Posti, Susanna Sarv, Liis Talvist, Merike Tamm, Hedi-Liis Toome, Maarja Truu, Heili Tõnissaar, Lilian Urba, Ahti Voosalu.

Klassijuhataja Malle Eskusson.

Külli Akkermann, Aliis Allas, Helle-Triin Hansumäe, Härmo Hiiemäe, Liis Hints, Kadri Jõgi, Mari-Liis Jädal, Kärt Kald-oja, Mihkel Kikerpill, Karl-Erik Kirschbaum, Katri Kirsileht, Kadri Kollamaa, Helle Kärdi, Liis Luige, Margit Matsalu, Henri Meidla, Romet Mihkels, Maarja Must, Ingrid Nielsen, Rasmus Ojamets, Kätlin Otti, Liina Palginõmm, Indrek Pekko, Romet Põldme, Indrek Reiland, Martin Roost, Rando Rozbaum, Mario Saare, Tea Samorokov, Kersti Sepp, Jaanus Sprenk, Silver Tuisk, Sven-Erik Volberg.

Klassijuhataja Elma Künnapas.

Pärnu täiskasvanute

gümnaasium

56. lend

Arto Gorbatšuk, Rain Erend, Ingrid Kuuli, Indrek Laanepõld, Riina Nee, Merike Rooger, Elis Rebane.

Klassijuhataja Sirje Morozova.

Siiri Friedrichson, Maris Jaasma, Veljo Järvelaht, Kaarel Kaasik, Riivo Kallit, Anneli Keskla, Karen Kirs, Ave Koel, Kristel Kollamaa, Kati-Keiu Kukk, Laura Lensment, Merike Liedemann, Eve Mägi, Piret Palits, Sirli Pürn, Kirsti Raad, Helina Rohtlaan, Ade Rootsma, Sten Savi, Siret Tammekänd, Eneli Tarvas, Tauno Suluste, Mihkel Vorman.

Klassijuhataja Tiiu-Helve Seger.

Genno Aug, Annika Eller, Rainer Haas, Kersti Kallas, Triin Kasekamp, Karin Kask, Kristiina Koks, Arvi Käärid, Käddy Kütt, Elin Laan, Elika Lootus, Lilian Moks, Egle Oidersalu, Veronika Oruvee, Kristi Pajusaar, Piret Puht, Älis Puusepp, Cätlyn Rattasep, Diana Rudnitskaja, Toomas Seero, Tene Siivesti, Tanel Somelar, Kairi Suur, Eveli Sääsk, Mihkel Tamme, Kadi-Kristel Tammeoks, Tanel Toots, Piret Unn, Liis Valgema.

Klassijuhataja Hilja Räni.

Pärnu ühisgümnaasium

140. lend

Carolyn Bauer, Roman Bõkov, Ingmar Eriste, Laura Feofanov, Sander Hirvesaar, Kristel Jõgis, Arvo Jõesalu, Kristel Kodar, Aivar Koppas, Errit Kuldkepp, Kristel Kurik, Külli Kruusalu, Üllar Laan, Stella Laur, Marilis Lepik, Romet Metsa, Margus Must, Merlyn Niit, Allan Ojas, Valli Parts, Mart Saar, Janika Saarm, Sirli Sibrits, Marko Sõmer, Nele Taevere, Antero Talonpoika, Egle Toompalu, Liis Treial, Taavi Treial, Karmen Tõnn, Heli Verlin, Ly Viitas.

Klassijuhataja Tiiu Leismann.

Kätlin Aadamsoo, Mailin Aasmäe, Liis Bakhoff, Külli Hansson, Maarja Ivanova, Marju Johanson, Helis Kasearu, Kaarit Kiibus, Karin Kilk, Elen Kinnep, Carmen Kolla, Anneli Kuus, Evelyn Lätt, Kristi Merivälja, Mailis Metsaoru, Karin Murekas, Liis-Katrin Mägi, Elina Pajo, Kadri-An Prants, Biby Pärnits, Annika Reilend, Kaia Reilson, Kaie Reilson, Maiken Rosenberg, Veronika Saare, Ave Sameli, Kärt Taevere, Liina Tankler, Terko Veensalu, Anneli Vilde, Jane Välimäe.

Klassijuhataja Katrin Vunk.

Timo Andreson, Imre Bachmann, Sven Bachmann, Lairi Bakhoff, Vaiko Hansson, Pille Hindrichson, Taavi Juursalu, Kadri Kabanen, Anti Kalle, Kätlin Kask, Kalmer Kivaste, Kairi Kreinin, Lauri Lest, Heggert Meier, Madli Merila, Ave Mitt, Birgit Murru, Helen Paabo, Maris Pajula, Margit Peedu, Riin Rebane, Kristjan Reimets, Andro Roos, Liia Semjonova, Steiv Silm, Ivar Tennokese, Rivo Tettermann, Kadi Vaher, Toomas Vaimann, Helena Valdmaa, Kaisa Veenpere, Triin Veeremaa, Sigrid Vetevood.

Klassijuhataja Aave Uus.

Pärnu Ülejõe gümnaasium

42. lend

Merike Erm, Piret Hirvoja, Silver Jõekalda, Margit Kask, Pille Kumar, Tuuli Kurvits, Raul Lahe, Jaanus Metsnik, Reelika Must, Agnes Mänd, Gerta Müller, Kaspar Parts, Kenneth Pea, Indrek Ploompuu, Mari Tilk, Liis Timmusk, Mari Tolli, Marko Tomingas, Eero Tuulik, Liivi Tõnuri, Toomas Uttendorf, Margus Varjak.

Klassijuhataja Ene Viigimäe.

Helina Harjakas, Kevin Jürimaa, Andrus Kaldoja, Oliver Kao, Vaiko Kivi, Andres Lentsius, Gita Markson, Janek Merisaar, Meris Merisaar, Margus Murašin, Tarmo Männimets, Liina Pajusalu, Ergo Pihlak, Mart Raudoja, Terle Roondik, Liis Savimaa, Marko Sutt, Tarmo Talts, Gerly Tigane, Hendrik Toots, Allan Uisk, Egert Vasar.

Klassijuhataja Ingrid Meltsas.

Krista Hein, Heili Heinaste, Kadri Kalmu, Mari Kiigajaan, Julika Larionova, Veiko Meibaum, Rave Mägi, Priit Paal, Maret Pais, Maarja Palu, Helar Peetsalu, Rain Pikner, Kai Raku, Fred Rõigas, Martin Schiffer, Kai Tamm, Age Tiido, Teet Tomson, Daini Toomikas, Ats Toompere, Triin Tõnismäe, Revo Türk, Merli Udu, Piret Uiboupin, Seidi Vainula, Merilyn Vunk.

Klassijuhataja Anne Kärner.

PÄRNUMAA

Audru keskkool

18. lend

Ege-Ry Auspere, Allan Kartau, Arvo Kiviselg, Helina Korn, Janar Kukke, Evelin Lumi, Rene Mustasaar, Pille Naar, Heiko Napp, Silver Paur, Janar Sagim, Kadri Schults, Eneli Seer, Eleni Sillat, Mariliis Sorts, Siim Sorts, Geiu Talts, Thomas Tasuja, Sigrid Tohv, Merle Truu, Ivar Umb, Indrek Viik

Klassijuhataja Mercedes Merimaa.

Häädemeeste keskkool

41. lend

Kati Aasov, Maret Allikas, Rasmus Allikas, Diana Aruste, Edgar Hunt, Eneli Jõeäär, Margit Kaldmäe, Kädi Kesküla, Marti Kikojan, Tanel Kuusik, Maili Lumera, Kauri Metsaots, Remo Muhu, Raul Männe, Loore Petrov, Olaf Raadik, Merit Ressar, Jaanika Saareoks, Argo Sarapuu, Raimo Tomson.

Klassijuhataja Krista Hütt.

Kilingi-Nõmme gümnaasium

54. lend

Avely Ahtma, Anneli Hallaste, Rita Iloste, Ehtel Juhansoo, Janno Kekkonen, Armand Kielas, Sigrid Kohv, Kristel Koit, Kuldar Kutsar, Kerstin Metsik, Ailo Mäll, Ivari Nõmm, Pille Park, Marika Rentnik, Maris Saks, Liivi Seling, Siiri Õunap.

Klassijuhataja Reet Sinik.

Triin Antso, Priit Heilu, Kristiina Jarlõkova, Ardo Jürgenson, Mari-Liis Kadak, Urmo Kiviselg, Karmen Kohv, Madis Kullamaa, Darja Lankina, Marili Lapp, Kadri Lääne, Karel Pais, Kerli Peterson, Ragnar Pähn, Renno Rohtmaa, Riina Ruul, Kristi Saarsalu, Jaanus Tammiste, Tiivi Tomson, Merje Venig, Ardo Voll.

Klassijuhataja Enno Grünthal.

Pärnu-Jaagupi keskkool

47. lend

Karel Aija, Elina Annusver, Argo Elmend, Helen Heringson, Moonika Idvand, Vallo Kappak, Vardo Kappak, Terli Krikuhhin, Veiko Leps, Toomas Mägi, Eegrit Pärtel, Pille Pütsepp, Kristina Redlich, Heli Roos, Kristjan Saard, Tauno Vahtra, Eve Vainu, Evelin Veerits, Jüri Viirmaa.

Klassijuhataja Aino Siniväli.

Tõstamaa keskkool

31. lend

Mairit Hindrimä, Merle Leas, Rain Leova, Maanus Midri, Elar Oidersalu, Erko Oidersalu, Anna-Kaisa Saar, Aimar Silivälja, Evelyn Vahemäe.

Klassijuhataja Viivi Karlep.

Sindi gümnaasium

45. lend

Kadri Jaakson, Anne Kose, Erkki Kulman, Jana Künnapas, Martin Lehe, Gerlin Lehemets, Aina Martin, Mirgo Männamaa, Gerlin Olviste, Hedi Orav, Serli Ots, Merle Palmissaar, Katti Peedimaa, Marek Praun, Aare Raev, Erkki Sassiad, Kadri Sildver, Siiri Soosaar, Dagmar Tamme, Tuuli Tilk, Kairi Trumberg, Ronald Vaher.

Klassijuhataja Lembit Roosimäe.

*Vändra gümnaasium lõpetajaid ei avalikusta.

PÕLVAMAA

Fr. Tuglase nim. Ahja keskkool

51. lend

Heddy Havakats, Aivo Kahar, Liisi Kalling, Siim Kallson, Deivid Kolats, Kadri Mahla, Tarmo Narusbek, Tarvo Narusbek, Kerli Piho, Monika Solnik, Reimo Teder, Rauno Uibos.

Klassijuhataja Tiia Tenno

Kanepi gümnaasium

40. lend

Martin Adamson, Kirsika Hanimägi, Jurgen Herzmann, Ingo Ingver, Antti Kelner, Martin Kottisse, Andra Krosmann, Kristel Kund, Annika Käär, Andre Laine, Joonas Leib, Tiina Leis, Triin Lill, Urmet Lokk, Kaido Länik, Tamar Oja, Marvin Pirnipuu, Kadri Püü, Marek Ratassepp, Sigmar Saag, Priit Tagel, Ave Tarend.

Klassijuhataja Lilian Leib.

Põlva keskkool

5. lend

Ragnar Anijalg, Jürgen Eesmaa, Kristjan Gauk, Rinardo Hilkja, Merle Hingla, Monika Ilmas, Annika Juks, Jane Jurs, Aliis Kallas, Rauli Kesvatera, Karin Kähr, Merle Käis, Margit Lepla, Birgit Leppik, Kaire Lääniste, Triin Noorhanni, Ketrud Pai, Kristjan Parder, Kai Pettai, Indrek Põkk, Natalja Räst, Sirje Sasi, Veronika Tagel, Maie Tigasing, Kristin Toom, Taavi Toom, Laivi Troon, Moonika Varusk.

Klassijuhataja Kaia Tamm.

Lauri Ande, Kätlin Anier, Mihhail Birjuk, Merly Jakoreva, Silve Juhkason, Erkki Käo, Anneli Laine, Roman Lillo, Andris Lutsar, Tanel Möller, Kaider Pehk, Terje Piirisalu, Priit Puna, Kädi Sildjõe, Kristina Tammemägi, Tõnu Tee, Annely Tundo, Jaanika Tuusis.

Klassijuhataja Helgi Meus.

Põlva ühisgümnaasium

49. lend

Egle Abel, Liis Alver, Indrek Hirmo, Lili Jaaska, Ants Järv, Mairika Kaar, Reelika Kamber, Elin Kannel, Eve Kiilo, Marko Kimmel, Egne Koger, Riina Libe, Kati Matt, Katri Meho, Jaanus Ojamaa, Annemari Rammo, Kätlin Repp, Asko Rohelpuu, Maris Saarniit, Laura Sims, Eve Sokk, Leila Tamm, Kadri Toom, Rein Truija, Karin Türkson, Marion Untera, Sirkka-Leena Vadi, Kalle Valli, Tooni Vellend, Laura Vent, Helena Virt.

Klassijuhataja Annely Hindrikson.

Helikar Alep, Tauno Asi, Evelin Huul, Kati Härm, Jaan Janesmäe, Riina Järvela, Siim Kaskpeit, Kairi Kelt, Kadri Kiilu, Auli Koosa, Eva Kruuse, Kristi Kurg, Tiina Kuusik, Andres Käsk, Maris lepp, Priit Madisson, Vahur Meus, Maiko Mõtsar, Katren Mägi, Elis Naumanis, Erki Naumanis, Kristina Org, Airi Pern, Mikk Popman, Kadri Roht, Raido Roop, Eldar Soopalu, Lenno Ziukman, Tarmo Tammiksaar, Kaire Tsaro, Sille Tänavsuu, Piia Änilane, Mariina Üllim.

Klassijuhataja Merike Vent.

Silja Alasild, Roman Antons, Lauri Hiir, Anneli Jõesaar, Kristo Kaljuvee, Riho Kamber, Kadri Kolbakov, Katrin Kolnes, Marko Liblik, Marko Lodjak, Margus Nemvalts, Kätlin Neuman, Berit Parts, Peeter Parts, Raido Randoja, Siim Sau, Kati Soonvald, Elar Tarkus, Triin Tenso, Mati Tühis, Malle Valli, Oliver Vent, Liia Vijand, Viire Viks.

Klassijuhataja Anne-Liis Tamm.

Värska gümnaasium

45. lend

Jaanika Akmentin, Aveli Alve, Juris Juhansoo, Aigar Järveveer, Ulla Kaur, Meelike Kruusamäe, Kaie Kurg, Jana Mehine, Aare Metsaluik, Kerli Raiv, Kaupo Tiirik, Taavis Vaha, Priit Võlli. Klassijuhataja Anneli Jõgela.

Räpina ühisgümnaasium

63. lend

Anneli Beljajeva, Birgit Gitt, Kristina Heering, Maarika Heering, Edgar Kaare, Anu Kaatsu, Kristjan Kahu, Kristi Kasearu, Merili Kerge, Liana Luigelaht, Veiko Maastik, Mikk Männiste, Delia Narusk, Kerli Naruski, Merle Paluoja, Annika Pedosk, Viljar Piller, Andra Preeden, Agnes Saarist, Marko Sahtel, Martin Sepp, Hannes Timberg, Helina Tuvik, Krista Vesi.

Klassijuhataja Rita Kahu.

Ave Asur, Mariliis Auli, Siim Bergmann, Triin Järvekald, Marit Jürisaar, Annika Kaljuvee, Siim Kallaste, Ain Kivesti, Kati Kuldranna, Mai Ladev, Annika Lauk, Leila Lukki-Lukin, Astrid Maidla, Dagmar Meinberg, Helger Metskaev, Maarika Prost, Marek Rae, Rivo Reinson, Tarmo Rämmel, Eerik Salmus, Margus Siilik, Tanel Talvik, Triinu Tarasov, Maarja Toomemägi.

Klassijuhataja Ene Kraav.

Olga Jumaševa, Jana Kolbasova, Viktoria Lepik, Ljubov Oidingu, Dmitri Puškarjov, Viktoria Smirova, Deniss Znamenski, Aljona Uhhanova.

Klassijuhataja Virve Tund.

RAPLAMAA

Juuru gümnaasium

41. lend

Agne Altmäe, Kaupo Kask, Raigo Kebja, Iivi Kraam, Piia Kuuskmaa, Kati Leinmets, Kristi Lijur, Riina Lohk, Margit Matetski, Siim Meinberg, Heigo Männari, Birgit Rõngelep, Kersti Sepp, Martin Toht, Katrin Öpik

Klassijuhataja Elve Ruus.

Järvakandi gümnaasium

43. lend

Ann Andressoo, Kaisa Hansar, Triin Janulevicius, Denis Kabanov, Marina Kuznetsova, Eva Markson, Jarmo Mitt, Veronika Mjasojedov, Inga Oper, Juta Ovtšarova, Kätlin Pedajas, Merlyn Rahkema, Ria-Reeda Rahkema, Artur Saaliste, Sigrit Toomla, Kadi Valdek.

Klassijuhataja Kärt Pildre.

Kohila gümnaasium

43. lend

Marina Beljanina, Tõnis Danilson, Marge Enop, Erli Jakobson, Aimi Kalvist, Arina Kouzova, Marill Lember, Rael Lend, Ruben Lend, Merike Meriküla, Grete Murd, Kert Normet, Triin Pähklemäe, Raimo Roodi, Sven Rungi, Aleksei Suvorov, Eve Talas, Viivian Terass, Erik Tomson, Sander Vaher, Indrek Vallsalu, Liina Vesiloik.

Klassijuhataja Tiia Tomson.

Andres Ariva, Rainar Enden, Eike Eplik, Garel Erm, Elo Grünbaum, Katre Kaha

Gaidi Kolesnikov, Maarja Kongas, Jorma Laas, Sandra Ockba, Raido Orumets, Anu Piirmets, Timmo Punnis, Monika Rokk, Signe Romandi, Reelika Sepp, Silvo Sillar, Kadi Tedremäe.

Klassijuhataja Ülle Hints.

Märjamaa gümnaasium

53. lend

Anu Artel, Oliver Hermas, Anni Jõeaas, Grete Kase, Külli Keba, Janika Koch, Tiiu Kulli, Kaarel Liiv, Kadi Maarand, Martin Metsaäär, Liina Neigaus, Janne Neutal, Karli Ojamäe, Aune Pajula, Agnes Pullerits, Riin Reose, Jaanus Saaremäel, Anton Tepper, Heitti Uustalu, Elari Viirsalu.

Klassijuhataja Anne Heinaru.

Priit Ainomäe, Tiina Aruksaar, Aimar Aviste, Ando Hints, Andrus Aoasaar, Sigrid Jürissalu, Liis Karu, Triin Keba, Kaur Laanesaar, Erki Lauri, Krista Liidaru, Mirko Miilits, Kristiina Milva, Urmas Männik, Renna Ohtra, Liisi Seemer, Mari Seemer, Revo Sirel, Ermo Suurkask, Heli Talinurm, Ardo Tilk, Toomas Toimetaja.

Klassijuhataja Arne Saaremets.

Rapla õhtukeskkool

15. lend

Janar Kirs, Rait Kirs, Evita Kivi, Kirsika Kuldsepp, Vireka Kuldsepp, Taavi Kurg, Tanel Kuusemets, Sirle Lugima, Riin Maiste, Kristi Meriloo, Rauno Piirimets, Ivo Pärnapuu, Allenkina Sepp, Sirle Sinisalu, Viktoria Šelonina, Eveli Tamsalu, Jaana Toomsalu, Ardi Torjus, Kristo Urke, Jaanika Võigemast-Tali.

Klassijuhataja Maret Nugis.

Janne Aller, Grete Gross, Vallo Hansen, Meelis Haug, Mart Herodes, Maila Hindrimäe, Tõnis Idvand, Kersti Kasemaa, Eve Klaas, Marju Klemmer, Keijo Kumpas, Magnus Madisson, Maili Merekivi, Heidi Mikiver, Kadri Pajomägi, Ermeli Pärdi, Lilian Reimets, Gerli Rosenberg, Kaisi Soitu, Ergo Teekivi, Priidu Vaher, Kaie Volga.

Klassijuhataja Maret Nugis.

Marje Juldop, Maiu Kalmus, Janno Kikkas, Laivi Koit, Ahti Koplimets, Jelena Lapuhina, Anneli Nahkur, Uno Niin, Vallo Prints, Helen Rüis, Neeme Salumäe, Maiu Sepper, Katre Sooväli, Ave-Mai Tõns, Taivo Tüvist, Õnneli Valter, Tage Vibus, Eva Toomingas.

Klassijuhataja Luule Oppi.

Rapla Vesiroosi

gümnaasium

14. lend

Kristina Argel, Tarmo Aunpuu, Kristel Berednikov, Mikk Ilumaa, Katre Jansen, Kertu Kriinvald, Ilja Kosterov, Taavi Krusell, Lauri Lang, Mihkel Loide, Aimar Läänaru, Piret Peterson, Maarika Pukspuu, Heili Pärnsalu, Marita Radiko, Tea Saaremäe, Taimo Seemer, Laidi Surva, Lauri Susi, Villem Veeris, Kairi Vinni, Margot Volbrück.

Klassijuhataja Maaja Toomet.

Moonika Eiland, Ingemar Eller, Grisdi Hõbemäe, Carmen Karu, Anneli Katkosilt, Kadri Käsper, Elina Laur, Anu Linnamägi, Katrin Radiko, Erle Raidma, Ene Reimann, Marke Riisalu, Annika Saar, Veiko Salumäe, Taavi Siilbek, Maarja Sirksalu, Riho Paas, Helen Piir, Merilin Piir, Megle Põldmann, Karin Pärna, Tiina Tubli, Taavi Tuisk, Margit Uusen, Anne Vaabel, Madis Vahur.

Klassijuhataja Eha-Mai Karu.

Rapla ühisgümnaasium

61. lend

Arto Aunap, Triin Erlemann, Elen Haasmaa, Kätlin Isakannu, Aigi Jõgisoo, Kaidi Kaljumäe, Kerli Kehman, Diana Korolkova, Palmi Kuldkepp, Triin Kurro, Katrin-Helena Kuruson, Hannes Kuusmaa, Mari-Liis Kärsna, Siiri Künnapas, Tanel Maasoo, Jana Mahlapuu, Erki Mitt, Kristiin Nõulik, Kim Orlov, Maris Pahka, Karin Pai, Piret Pailk, Liis Pallon, Külli Paugus, Aris Sepp, Mauri Sopp, Kersti Tammus, Liis Viksne, Taivo Väärsi

Klassijuhataja Karin Aaskivi.

Õnne-Liis Aulik, Kristo Elias, Ilona Galka, Taivi Grünberg, Heili Henning, Triin Jürimaa, Viljar Kalbus, Angelika Karama, Katarina Karhu, Maarja Koppelmann, Kaija Kumpas, Juss Laansoo, Andreas Lenk, Ane Libek, Margo Lips, Mardo Margumets, Marko Milsaar, Heidi Orula, Ere Parek, Ege Pilme, Margit Pokrovski, Rasmus Pruus, Taavi Randjärv, Helena Ränkel, Tenno Samuel, Merle Satsi, Syrli Siimar, Annika Sirel, Kristiina Tiits, Tõnis Tõns, Angela Vahter, Taavo Veelma.

Klassijuhataja Helle Veskimägi.

SAAREMAA

Kuressaare gümnaasium

24. lend

Kert Ellermaa, Ivo Ellik, Reena Jõgi, Martin Koppel, Kristjan Kukk, Tarmo Kuning, Leila Maimann, Margus Majorov, Paavo Mardi, Silme Mehik, Maarika Mesipuu, Liina Miller, Merilin Mägi, Maarika Naaber, Eneli Oikimus, Raigo Rahu, Kristiina Roost, Kersti Rosin, Kristel Salumaa, Maret Seppel, Kadi Sooäär, Leho Säde, Raido Süld, Tiina Tiirik, Kadri Toomsalu, Tarvi Tuuling, Ats Uus, Kerti Varik, Kerstin Vessik, Marko Välinurm.

Klassijuhataja Marit Tarkin.

Annely Aavik, Kristjan Allikmaa, Harri Aulik, Liisi Ellermaa, Karin Jõgi, Madis Järvelaine, Risto Kaju, Priit Kurgpõld, Marjam Kuris, Priit Laes, Kerstin Mandel, Triin Maripuu, Viljar Matt, Margus Metshein, Renate Pihl, Merje Pors, Kaja Reinart, Kaarel Saar, Merle Saar, Kaie Saar, Karel Siim, Marina Tuuling, Nete Ungru, Erki Uus, Margus Vaher, Sigmar Vahkal, Irena Vasur, Pille Vesik.

Klassijuhataja Marju Kirss.

Henri Alas, Katarina Golobkov, Kristjan Hütt, Kristi Koppel, Kaimo Laanemaa, Maren Laes, Triinu Meerits, Kristi Mägi, Kristjan Mölder, Jaanika Niit, Kaarina Pagil, Andre Paju, Kadri Paomees, Bret Pihl, Andre Pildre, Liina Põldniit, Katrin Saagpakk, Lennely Saar, Kadri Salumaa, Urmas Tamm, Merlin Tamm, Ove Tamme, Margot Tammik, Kristo Tiits, Hannes Usin, Priit Ustinov, Kristiina Vaba, Pille Vait, Egne Viilup.

Klassijuhataja Signe Vahkal.

Kristjan Arge, Märt Aro, Kalmer Eichfus, Helle Erlich, Veljo Jakovets, Mart Kesküla, Kristi Kiil, Kertu Kivi, Ants Korsar, Kristi Krich, Janek Kuusikmaa, Liisi Lehtmäe, Tiiu Leppik , Katrin Lipp, Reet Loode, Anna Matt, Annika Michelson, Maris Ool, Aivi Ots, Indrek Paadik, Silver Põlda, Andi Rahu, Liina Roes, Raigo Saar, Triin Tamm, Ivo Tass, Taavi Tänav, Anna-Liisa Vaga, Hanna Vaga, Maivi Veliste, Tauri Ööpik.

Klassijuhataja Mai Rand.

Leisi keskkool

50. lend

Kristina Dolgovski, Üllar Jõgi, Jaanika Kanemägi, Maarika Kanemägi, Maris Meri, Kaia Põlluäär, Helina Rahu, Maria Sarantšuk, Allar Sepp, Eliina Sepp, Malle Talistu, Reena Tolmik.

Klassijuhataja Rein Ojasoo.

Saaremaa ühisgümnaasium

84. lend

Evelin Adamson, Timo Anis, Reet Brant, Kaidi Eerik, Roman German, Epp Jõeorg, Liisa Jõgi, Mari Kallas, Helen Kiil, Merle Kivilo, Elisa Koor, Maike Kullama, Laura Käesel, Triinu Küüra, Jana Lillemets, Maris Maripuu, Piret Maripuu, Riho Maripuu, Kristi Mesila, Evelin Paju, Priit Pruul, Kädi Pupart, Kadri Püüa, Kätlin Püüa, Maria Reinmets, Kadri Reinumägi, Maris Saar, Triin Sarapuu, Indrek Sarjas, Miko Tasa, Mihkel Tiidus, Annela Vaga, Kerli Välisson.

Klassijuhataja Rita Ilves.

Dairi Alliku, Maria Arnus, Leho Heinmaa, Karin Jõgi, Katre Kadarik, Ralf Kalm, Mihkel Kasemaa, Merike Koitla, Raul Koppel, Ilona Laidma, Kristjan Lepik, Margus Ligi, Mari Maasik, Mihkel Pärn, Triin Rahnu, Berit Rikko, Reet Rohumägi, Riinu Räim, Reelika Saabas, Ivika Saarkoppel, Brigita Sepp, Silver Siniavski, Heleriin Suurna, Mare Suurna, Kristo Teder, Liisi Tilts, Ivo Turja, Ann Urmet, Koit Uus, Helina Vann.

Klassijuhataja Merike Kuldsaar.

Risto Alt, Margit Armuand, Maria Ausmees, Ergo Beek, Priit End, Taavi Haandi, Jaas Jezov, Triin Kadak, Timo Kallaste, Andre Koit, Mihkel Koppel, Timmo Krull, Triin Lepik, Ado Lõhmus, Liis Nõmm, Kerli Nõu, Egon Petermann, Kaidi Poobus, Andro Põlluste, Rasmus Pärn, Egon Rand, Kaarel Rand, Jaanus Ranniit, Märt Ringmäe, Karin Saun, Mart Saun, Karl-Erik Seegel, Kaspar Tamkivi, Marina Ting, Kristel Turja, Maris Tuuling, Siim Viljakainen, Janno Viskus, Aare Vismann.

Klassijuhataja Viljar Aro.

Orissaare gümnaasium

53. lend

Evelin Anto, Liis Auväärt, Ave Erikso, Kaire Hein, Tiia Heinsaar, Keiri Jaadla, Andrus Kaljuste, Tiina Kand, Liisi Kööts, Martin Lehari, Siiri Luhaäär, Elar Nellis, Ülar Nellis, Raili Peet, Mihkel Pere, Alari Rõõmus, Lilian Turu, Tiiu Vakra, Liisi Valdmets, Margit Viil, Kristi Viljaste, Kersti Õunapuu.

Klassijuhataja Milvi Viss.

Maile Aale, Kaupo Allikmaa, Marju Eskor, Jürgen Haamer, Airi Häng, Kati Kaiva, Mario Kaju, Kristi Kuusküll, Helen Kõlvart, Marko Leheste, Liina Luik, Mihkel Maripuu, Janis Miilits, Maarja Miller, Maikl Mätas, Mihkel Mölder, Agne Nõu, Ene Ots, Moonika Pauts, Priit Pihler, Arne Poel, Mait Raamat, Raimo Räim, Vahur Suurhans, Koit Tiit, Mai Vann, Anu Õun.

Klassijuhataja Ene Kööts.

TALLINN

Akadeemia Nord

õigusgümnaasium

10. lend

Ingvar Derešivski, Rein-Erik Jõe, Annika Kalberg, Merilyn Kull, Kristjan Leht, Tanel Lettermo, Helen Nook, Henri Ots, Kristel Reinsalu, Kristina Räsu, Maria Sokmann, Addis Tammiku, Karl-Kaspar Tiit, Triin Trofimov, Mihkel Vaasa, Annika Õispuu.

Klassijuhataja Mai Trisberg.

Audentese erakool

2. lend

Villu Aedmäe, Jarmo Ahjupera, Mikk-Mihkel Arro, Alo Bärengrub, Larissa Fetissova, Brit Ingermann, Kristo Kallavus, Keiti Kivinuk, Aleksandr Korb, Ivar Kotkas, Meelis Laurimaa, Karolina Lill, Kairi Maasing, Marko Mett, Aleksander Mihhailov, Rene Oruman, Mikk Pahapill, Margus Paju, Arvo Parve, Markko Pokk, Priit Puuste, Erik Pärn, Natalja Ratšejeva, Dmitri Rogotovski, Lauri Sepp, Kristjan Sikaste, Jevgeni Spaštšanski, Kaupo Tamm, Olga Tatarintseva, Rene Teino, Marju Teras, Tanel Türk, Anu Vahtra, Andris Õunpuu.

Klassijuhataja Deivi Taal.

Allar Aasma, Priit Ailt, Gregor Arbet, Marek Aun, Roman Fosti, Innar Hannus, Liina Juganson, Kaie Kand, Anton Karavajev, Triin Konsap, Kristjan Korjus, Triin Kärner, Aivo Laanemaa, Berit Lekstein, Riho Maastik, Katri Miller, Kristi Märk, Kaidi Ojamäe, Taavi Peetre, Rainer Piirimets, Heiki Riives, Raido Ringmets, Margit Rüütel, Karel Saar, Raider Sildoja, Simo Soolo, Mauri Zahkna, Anna Tamm, Kreete Tammaru, Keijo Valting, Ott Vilipuu.

Klassijuhataja Anu Petermann.

Audentese Otepää filiaal

1. lend

Pertti Juronen, Erki Kruus, Rene Mandri, Aivar Rehemaa, Vahur Tasane, Andres Vaide.

Klassijuhataja Tiiu Mägi.

EBS gümnaasium

4. lend

Pepe Aaviksoo, Maria Arais, Tarmo Bauert, Marten Ermo, Harri Han-

schmidt, Tanel Kaldoja, Pille-Riin Kaur, Gert Koppel, Tõnis Koppel, Silvia Kotkas, Marit Kuusk, Marek Leinemann, Katri Liiv, Keit Lillemäe, Vello Lutter, Eva-Liina Moldau, Janis Mäehunt, Taavi Piibar, Susan Puškin, Henri Raide, Rivo Reintam, Tarmo Sandla, Agur Sildver, Richard-Jüri Suidre, Margus Tallermo, Anna-Liisa Talumees, Hille Tamme, Ando Valm, Veiko Valts.

Klassijuhataja Villu Raja.

Gustav Adolfi gümnaasium

371. lend

Roosi-Mae Aarma, Triinu Blumberg, Eneli Grosmann, Merle Haavik, Tõnis Haube, Aleksandra Helk, Innar Hunt, Silver Järv, Sirli-Kristi Käpa, Niina Keks, Relika Laar, Tiiu Laks, Mikk Läänemets, Henrik Metstak, Iris Mittal, Jaana Moks, Kaisa Männik, Mihkel Oja, Kaupo Parmas, Piret Parmas, Birgit Potter, Lauri Raba, Katre Rosenvald, Kai-Riin Saluste, Marko Schmidt, Eveli Soika, Jüri Sulin, Eleri Vaher, Mart Viirand, Häli Õun, Martin Õunap.

Klassijuhataja Ülle Salumäe.

Liis Berendsen, Aleksandra Dimitrijeva, Vaiko Eggert, Martin Einberg, Martin Eomois, Merit Hein, Magnus Hillermaa, Hardi Hundt, Priit Jõe, Aleksander Jorro, Helen Kaljurand, Kuido Karlson, Allar Koitmäe, Sander Kuld, Birgitta Laanmets, Magnus Laas, Lauri Laidna, Raul Liive, Liina Lukin, Monika Maiorov, Tarvo Niine, Madis Org, Martin Paberit, Laura Pajus, Arsi Pavelts, Kristel Pertmann, Villem Põder, Timo Pukk, Helen Raude, Madis Saal, Evelyn Tihkan, Diana Tiidema, Anni Tooma, Katrin Vannas, Terje Vessin, Jaak Viiroja, Jaak Volberg.

Klassijuhataja Marje Liigus.

Merylin Astover, Madli Ilves, Janne Jakovlev, Raili Juhanson, Helen Kaarlep, Hanna-Liis Kaarlõp, Liis Kalda, Triin Kallas, Kristel Kasuri, Kairi Kivil, Evelin Kuivjõgi, Joanna Kull, Erti Laidvee, Lilia Laurik, Mirjam Laurisaar, Helena-Laura Lesment, Karoliine Limmer, Diana Maasik, Marlen Marmor, Margot Merisalu, Kristiina Omri, Gristel Pagi, Helen Perkmann, Mari-Liis Pinn, Katrin Rüütel, Anu Schmidt, Tõnis Sepp, Grete Solnask, Regina Toom, Kaia Treier, Madis Vaidlo, Elis Villmann.

Klassijuhataja Inna Grauzhiniene.

Jakob Westholmi

gümnaasium

85. lend

Kadri Alasoo, Maris Allmann, Margit Arro, Mai Beilmann, Andreas Johandi, Marko Kairjak, Mariliis Kesküla, Karin Kilk, Erkki-Alo Kirde, Triin Kullerkupp, Kristi Kurell, Mario Kõu, Taavi Lehto, Annely Leinberg, Kristi Lipp, Merlin Meremaa, Mare Merisalu, Otto Narusing, Marge Pirnipuu, Lilian Promet, Jaan Punder, Rain Raidmets, Annika Redi, Gethe Reinvald, Karolin Rodin, Rainer Russi, Ingrid Soone, Annely Tõnnus, Rasmus Urb, Nele Valksaare, Ele Viskus, Mait Väljas, Maarjus Õunapuu.

Klassijuhataja Ena Hüsson.

Liisa Arusoo, Indrek Erm, Oliver Gross, Hanna-Liisa Habak, Helen Hein, Martin Jõela, Priit Jõeäär, Raul Kalvo, Raili Karp, Argo Kerb, Peeter Kesner, Salme Kikas, Vallo Kõrgmaa, Margo Kärsna, Birgit Laasi, Marko Laur, Margot Lindpere, Egle Loor, Meril Paimre, Rain Pruus, Reili Pärnasalu, Silja Rohtla, Piret Sammel, Kadri Talve, Kristjan Tihane, Liisa Tikk, Marika Tilga, Jan Tomson, Madli Tuisk, Britta Vahur, Doris Vellend.

Klassijuhataja Väino Aarpuu.

Kadrioru Saksa

gümnaasium

42. lend

Veronika Aalja, Ann Hannula, Peeter Järvelaid, Marge Kalmu, Madli Kiri, Eero Kümnik, Jonna Lerman, Reeli Maasikamäe, Liis Marmor, Haimar Otsmaa, Kristiina Porila, Riina Raidma, Andri Rebane, Priit Rebane, Vardo Saarik, Kaspar Sadrak, Kristjan-Kalev Tamm, Hannamarie Tammet, Kai Tasa, Kristel Timmusk, Telvi Tonsiver, Silver Uudelt, Kersti Üts.

Klassijuhataja Tiiu Liivanurm.

Kristina Gribinets, Raigo Iling, Liina Ivanova, Liisi Jõeleht, Mairi Jüriska, Martti Kangur, Tanel Lett, Laura-Liisa Liivamägi, Liisa Lokke, Olavi Miller, Marianna Müürsepp, Silja Naarits, Karin Niinsalu, Priidu Null, Ave Oidsalu, Liisi Ots, Kadri Paul, Signe Peekmann, Sirli Platov, Aleksander Pähn, Marilin Rein, Indrek Soe, Siim Soiver, Miina Tammisaar, Janne Üksti.

Klassijuhataja Sirje Kaljula.

Pelgulinna gümnaasium

41. lend

Alice Aleksandridi, Bruno Bachmann, Ketlin Habicht, Renita Hunt, Eva-Stella Ilves, Margit Jürgenson, Hanna Karits, Mari-Liis Kreek, Kristiina Krenshtrauh, Gerli Lees-Leesmaa, Jaanus Lepp, Maigi Magnus, Evelyn Mäekivi, Kristin Part, Kadri Põlluveer, Pille Rokk, Chris Sinihelm, Irene Tall, Janika Turu, Triinu Tuulik, Merit Vaks, Mariliis Vergi, Juhan Vihterpal.

Klassijuhataja Doris Üüde.

Reesi Adoberg, Marge Arakas, Elisabeth Heinaru, Liina Heinsaar, Janika Hiis, Monika Ilus, Käthlin Karu, Kätlin Kraanvelt, Andre Kütt, Marili Leevik, Raili Moldov, Kristjan Ojang, Britta Pukk, Fred Rohde, Meelis Sildam, Margarita Smirnova, Kadri Tenno, Reijo Tulit, Piret Vaher.

Klassijuhataja Maris Kaldaru.

Lasnamäe üldgümnaasium

13. lend

Agu Aarna, Taavi-Aadu Ait, Henry Algus, Annely Aruksaar, Maris Enke, Herdis Halistvee, Mikk Jakimov, Maarja Junolainen, Merle Kolk, Kadri Kosk, Riina Lauter, Tanel Markov, Marek Mühlberg, Kristi Pärn, Kristina Raud, Karin Reinsberg, Reelika Rosenberg, Sille Soon, Allan Teder, Marion Varik, Kristiina Volt, Helena Väljaste.

Klassijuhataja Ellen Plado.

Martin Aldur, Ain Alev, Liisa Eichler, Tambet Halistvee, Tarvo Hein, Alan Heinluht, Kristjan Ilisson, Alar Ivanson, Jaak Jalast, Indrek Kaar, Kaido Kilp, Merle Kuusekänd, Triin Lahtvee, Triin Lehismets, Kätlin Lehtma, Ergo Leiger, Ragnar Linnas, Annika Luige, Maaris Meier, Annika Ott, Jaana Peitre, Evelin Põld, Reigo Roasto, Merili Tamm, Indrek Tani, Antti Veerberk, Sirli Veetõusme, Airike Väär.

Klassijuhataja Katrin Ruusamägi.

Arvin Allet, Liljana Arulaane, Signe Audova, Gert Kirsivälja, Mariko Kolk, Anna Kredentsar, Jaanika Kurs, Anna-Liisa Lehtmets, Agnes Mägi, Kristi Olesk, Liivi Puzanova, Merle Pärtmaa, Kadi Reinujaan, Elle Sikkar, Ingrid Viira, Moonika Vister.

Klassijuhataja Helle Mürk.

Pirita majandusgümnaasium

38. lend

Merlin Aasamäe, Everi Egel, Riina Ilsen, Karin Kaljas, Angela Kannelmäe, Kristi Kibuvits, Kadri Kouru, Elis Kovaljov, Kristofer Kull, Reelika Lass, Tea Lindorg, Georg Maipuu, Reiko Melesk, Kristian Neeme, Ann Neudorf, Olev Ostra, Christina Põldsaar, Hannes Raid, Joanna Rannamets, Maris Remmel, Liis Sannik, Katriin Satõlainen, Imre Soorand, Liisa-Riin Stalde, Artjom Šapenkov, Katriin Teemusk, Tõnis-Gert Trell, Tanel Tutt, Sven Veskioja, Ene Vihtla.

Klassijuhataja Pille Pruuden.

Sõle gümnaasium

27. lend

Meelis Aasla, Madis Alvela, Heigo Hannus, Heidi Heinala, Alli Haugas, Lüüli Kala, Kert Keskpaik, Marko Kibuvits, Anne Klaamas, Kristjan Küngas, Kärt Pajumets, Silja Poller, Priit Pulver, Rene Raaperi, Nataly Rattul, Erko Rosenberg, Anti Teraväe, Mari-Liis Viina, Kristiina Vilsaar, Rauno Väli, Marko Vällik.

Klassijuhataja Neeme Raudmägi.

Tallinna balletikool

42. lend

Kerttu-Liis Kuusik, Galina Laus, Svetlana Pavlova, Maria Seletskaja (eriala-

õpetaja Tiiu Randviir).

Viktor Larionov, Vladislav Levskoi, Vladimir Polezajev, Allan Simson (eriala-

õpetaja Enn Suve).

Klassijuhataja Kaie Kivilaan.

Tallinna inglise kolledzh

6. lend

Pille-Triin Ainla, Anu Bärenson, Maria Fiveger, Marianne Jõgi, Andero Kaha, Karin Kangro, Allan Konovalov, Marit Lani, Elo Masing, Piret Mets, Ott Mängel, Martin Mölder, Siim Nurklik, Keiu- Nille Ollin, Laura Palts, Mikk Peetrimägi, Anna Penne, Ingmar Pill, Vambo Põldra, Pille-Triin Randalu, Anu Renser, Jaanus Tamm, Liis Tikerpuu, Meelis Uustal, Maria Vahermägi, Margus Vaus, Katre Väli.

Klassijuhataja Guido Vegmann.

Katrin Aarma, Juhan Aus, Riin Heinaste, Maria Jotautas, Carmen Karino, Liina Kivimäe, Meelis Kubo, Eva-Maria Lass, Kristi Lepik, Maris Lindmäe, Susan Luitsalu, Hendrik Nigul, Ott Pabbo, Daniel Poslawski, Kristjan Randma, Priit Rum, Mari Rummel, Roland Siirak, Katrina Sokk, Kriss Soonik, Jaan Tiiman, Triin Tohver, Lauri Tõntson, Helen Tuisk, Rainer Vabamäe, Johanna-Mai Vihalem, Häli Õigus.

Klassijuhataja Anu Parts.

Tallinna Järveotsa

gümnaasium

18. lend

Tarmo Ann, Gerly Grünbaum, Katre Jaanre, Doris Kaasik, Marianne Kirss, Kadri Merila, Kadri Randjärv, Adele Pao, Priit Pikma, Maimu Pokkinen, Gerli Pärn, Kristiina Rosina, Tanel Saag, Äli Sammelselg, Sally Saulep, Denis Senkevitš, Kelina Sepp, Kadri Tammistu, Merle Timmo, Anne-Liis Veski, Ketlin Vill.

Klassijuhataja Margarita Vaher.

Kristel Elbrecht, Argo Jeletsky, Marko Kesler, Renell Kruuse, Kaidi Kruusmaa, Marko Kukk, Toomas Kõrge, Rain Kärner, Mällon Lobjakas, Vahur Loo, Ranno Maripuu, Sven Müller, Martin Piisang, Astrid Pärn, Katrin Saare, Martin Saumann, Inga Sermann, Maria Ševtšenko, Karin Sterimann, Estell Suur, Deivi Tamm, Kelly Tammist, Tõnis Tikerpuu, Hannes Traks, Mart Vill.

Klassijuhataja Anne Villik.

Tallinna Kuristiku

gümnaasium

15. lend

Helle Allik, Doris Andrejev, Karin Andrejev, Kristiine Eluri, Kristiina Erlemann, Kätlin Gross, Reiko Hell, Kristjan Järv, Triinu Kerna, Jüri Kutõrev, Angelika Laane, Georg Laasik, Tanel Lember, Aimar Loeg, Risto Migur, Margus Neerut, Meelis Neerut, Daniel Nüüd, Jaak Paju, Kati Roosimaa, Kaire Römer, Liina Siht, Tanja Sitnikova, Silver Teiter, Jaanus Vatter, Valter Vorsman.

Klassijuhataja Silva Rent.

Indrek Ahermaa, Karolin Aiaste, Rainer Eelmäe, Margit Eha, Diana Gross, Kaia-Liisa Ilumets, Anne-Mai Ilumäe, Martin Kaljumäe,Kristjan Kaurla, Evelin Kirs, Viljar Komp, Mari Kukkur, Karel Lember, Veiko Lillemägi, Diana Mehilane, Tanel Murumäe, Jarmo Pertman, Priit Prous, Aaja Ramul,Tiina Randlepp, Nelli Shturm, Heli Teder, Tairi Tonkson, Enela Torim, Marko Treimann, Maia Vaab, Marko Vaht, Hendrik Veevo, Karl-Kristo Vene, Evelin Veskus.

Klassijuhataja Ella Lunts.

Tallinna Liivalaia gümnaasium

32. lend

Kadri Aasmaa, Margit Anderson, Bert Hiie, Anna Hõrak, Egon Ilisson, Märt-Jaanus Jelsukov, Sven Karolin, Birgit Kasela, Kairi Kroon, Jelena Ljaussova, Merilin Lääts, Marika Matvejeva, Marko Mitt, Natalja Moroz, Irina Muttonen, Liis Mäll, Gert Ottmann, Peeter Piirsalu, Alari Põlm, Maret Püssim, Reet Rahu,Terje Rullinkov, Marge Ruusmann, Margus Ruusmann, Moonika Saar, Irina Saks, Daniel Teppomes, Mattias Vahter.

Klassijuhataja Maria Tiro.

Maris Ehrbach, Margen Kandar, Kirsika Kolk, Triin Mägi, Kristel Nugismann, Irina Orumets, Mihkel Plotkin, Raido Rits, Martin Seljamäe, Karen Tiitus, Kadri Villig.

Klassijuhataja Anu Wahar.

Tallinna 21. kool

53. lend

Eliise Annus, Eve-Liis Arvisto, Mailis Heile, Jonas Jakobson, Liina Joab, Rasmus Kala, Kristel Kaseleht, Merili Kristal, Annika Kuuda, Kaspar Kööp, Oliver Kütsen, Liisi Laanemets, Risto Laidla, Maarja Lilover, Markus Lukk, Martin Mark, Liisa Mäemets, Liis Mägi, Kristjan Novitski, Ele-Ly Rahumägi, Triin Randloo, Kärt Raud,

Sander Saula, Silver Sepp, Meelis Silem, Eveli Soode, Ebbe-Liisa Sõnajalg, Mairi Zernand, Kadri Tiitso, Merilin Truusa, Helen Tullino, Karin Vene.

Klassijuhataja Riina Otsus.

Oliver Aruväli, Elari Birnbaum, Allan Eesmaa, Katrin Emmus, Karlis Gold-

štein, Maarja Harju, Kerli Ilves, Merje Jõgi, Piret Järvis, Mari Kurig, Hevel Lehtmets, Robert Linna, Kert-Hannes Luts, Kadri-Maria Mitt, Janno Oja, Jorma Palli, Anna-Liisa Prangli, Kadri Põldma, Kristin Pärn, Erik Randla, Martin Rimmel, Hannes Sarv, Maie-Liisa Sildnik, Katrin Siska, Maiken Staak, Maarja Teder, Merit Tõnspoeg, Ellin Unt, Robert Vahur, Kadri Vainomäe, Martin Öövel.

Klassijuhataja Aino Linnamägi.

Mart Eesmaa, Anna-Maria Einla, Elen Erm, Kerli Ilves, Anneli Joonas, Kristel Juhanson, Argo Kalnin, Martin Korjus, Heiki Laja, Ivar Laks, Kati Lensen, Agnes Lill, Kätlin Lillepruun, Liina Lindenburg, Lemme-Getter Metsala, Helis Naeris, Liis Nõmmistu, Cat-Lys Ojamaa, Sven Parras, Astrid Raja, Helena Rebane, Reimo Rihkrand, Oliver Rõigas, Karoliina Sark, Georgi Zhordania, Indrek Toomeoks, Marti Tärn, Triin Voss.

Klassijuhataja Hele Toomsalu.

Tallinna 32. keskkool

29. lend

Martin Eenmaa, Erika Kaasik, Arno Karin, Piret Kartus, Kerli Kivisoo, Maret Anette Kärner, Liina Leppik, Carl- Dag Lige, Mart Niineste, Ragnar Nurk, Taimi Ollema, Helen Olvik, Reelika Paas, Katrin Paulman, Kersti Raiend, Margus Reintal, Kateriin Rikken, Riina Roost, Triinu Soikmets, Marja-Liisa Tallermann, Jane Taska, Milja Tikko, Merily Tosin, Mariliis Vahtra, Teele-Triin Õunmaa.

Klassijuhataja Naima Klitsner.

Asso Alajaan, Kristi Eensalu, Keidi Erin, Hellika Haavik, Helen Hanimägi, Eike Härma, Kerli Juhkam, Kersti Kivi, Triin Koel, Eret-Maria Koplik, Eero Koplimets, Jaana Lifländer, Moonika Lill, Anna-Liisa Lillemäe, Jaanika Lindre, Liis Luukas, Marko Malva, Merle Nõmper, Rainer Peterson, Indrek Päivalill, Ivo Pärnpuu, Marta-Karin Remmelgas, Airi Tammsalu, Maria Toomlaid, Kristin Traks, Kaur Treimann, Irene Ulman, Ivar Veskioja.

Klassijuhataja Tiina Laanemets.

Tallinna 37. keskkool

30. lend

Raili Ainsar, Meelis Aun, Liina Daum, Andre Halman, Kersti Hansen, Ly Heinmets, Grete Himberg, Ketlin Hoel, Ivar Hänikene, Maido Juss, Kairit Kalvik, Mariliis Kirss, Elvis Kõll, Robert Laanpere, Pille-Riin Lekko, Anti Lepik, Liana Lepik, Külliki Liiberg, Priit Link, Aino Mihelson, Kristjan Mäe, Marit Mänd, Ilmar Oit, Risto Oitmaa, Aili Pello, Triin Remann, Imre Saarik, Timo Savin, Sören Seller, Kristel Siidro, Mihkel Sirelpuu, Eliina Stafejev, Kaja-Kirsten Sune, Mihkel Susi, Heiki Sõmerik, Kersti Tamm, Annika Teino, Tõnis Telga, Berit Topper, Heidi Täks, Annely Vaarmari, Merilin Villamaa.

Klassijuhatajad Katrin Raud, Pille Pilliroog.

Tallinna 49. keskkool

19. lend

Leen Ader, Kristel Glaser, Tarvi Hints, Marge Joonas, Rene Kasela, Joel Koplimäe, Rando Krassov, Mauno Meesit, Eneli Nuuma, Maris Põldver, Madis Rannaveer, Kristjan-Paul Raude, Kaisa Tael, Urmas Tammerik, Raul Tomingas, Priit Urm, Andrus Veelang, Marit Vesiaid, Veiko Viidas.

Klassijuhataja Endla Koppa.

Tiina Annuste, Rille Bonder, Kati Burjak, Annika Dellmann, Kaido Hermlin, Marju Ignatjeva, Evelin Järvik, Marje Kreet Järvlepp, Mairi Kalbre, Volli Kalju, Maria Kalm, Jelizaveta Krasjukova, Paavo Käämbre, Marilin Laev, Marlies Linnas, Martin Müürisepp, Siim Pajumaa, Egon Paltmann, Carolin Rabe, Raimo Reimann, Merilin Saage, Kersti Salu, Paul Sangel, Reelika Simovart, Siim Sinihelm, Madis Tomberg, Ernst Viira.

Klassijuhataja Maris Jõks.

Tallinna kunstigümnaasium

42. lend

Andres Annsoo, Aidis Digrys, Genry Grossmann, Liis Kadaja, Hannes Kadak, Chrislyn Kikkas, Liis Luukas, Romet Meister, Kadri Merila, Teele Neare, Sirli Oder, Ken Oja, Christina Perelman, Viljar Põvvat, Ilona Rööbing, Peep Suuder, Rene Suurkaev, Karin Telling, Teele Tomps, Eneli Uibo, Marko Tuisk, Eve Vahopski, Mikk Vilippus, Ott Väli, Merike Väljaots.

Klassijuhataja Ülle Urm.

Eva Elderman, Dagmar Heringas, Kaie Irval, Mihkel Joon, Elvis Kollom, Ene-Ly Lehtmaa, Kristi Org, Reili Põder, Liina Simpson, Eliise Sinep, Henri Soll, Piret Suviste, Gerda Šein, Andres Zlobin, Catheline Tamm, Grethel Tarmas, Veronika Tauts, Maarja Tinn, Aleksander Tsapov, Maria Urb, Martin Uudevald, Maris Vahter, Sälly Vendel, Liina Viira, Age Virroja, Monika Välling.

Klassijuhataja Ave Kalmeti.

Tallinna Laagna

gümnaasium

20. lend

Anders Avik, Marko Häelm, Indrek Ilau, Meeli Kask, Terje Klaassen, Andra Kople, Anti Krik, Anastassia Krištofor, Kristi Laansalu, Hannes Liim, Endrik Linnamäe, Helis Mahmastol, Andres Mendel, Ksenia Orman, Ilja Peters, Marten Pikaru, Rasmus Riis, Kristiina Rikkandi, Ragne Straus, Tiina Unt, Marika Äkke.

Klassijuhataja Eve Ader.

Helena Elmik, Marko Karp, Margus Kirotar, Marju Kosemäe, Tanel Laaniste, Regina Lehtna, Margus Malmet, Marion Mc Lean, Indrek Migur, Marko Mikiver, Kerttu Olõkainen, Margus Peet, Ülar Praakel, Jana Reitsakas, Anneli Rillo, Kaupo Rõivasepp, Pille Tali, Robert Tammela, Heleene Toompere, Jaanika Topkin, Timo Täht, Harto Vallimägi, Ahto Vegmann, Indrek Verro, Anne Vetik, Maire Õismets.

Klassijuhataja Sirje-Tiiu Kreek.

Julia Antšugova, Natalja Bizina, Maria Bulejeva, Jelena Dmitrijeva, Anton Fessenko, Jekaterina Groznova, Daniil Gussev, Ilja Issajevski, Leonid Kaldre, Aleksandr Kivojenko, Anna Koltsova, Kristina Kordjukova, Nelja Križanovskaja, Julia Laškevitš, Anna Mazepina, Anna Matskevitš, Aleksandr Mihno, Jelena Mogilevets, Anastassia Naidenkova, Olga Rõhlitskaja, Maria Soboleva, Margarita Starina, Kristina Studzinskaja, Oksana Šebanova, Aleksandr Teor, Anastasija Tiuntsova, Konstantin Vassin.

Klassijuhataja Tiiu Tartu.

Tallinna Mustamäe

gümnaasium

36. lend

Mari-Liis Aimla, Riina Aume, Veiko Eskla, Evely-Katrin Kingsepp, Triin Kukermaa, Anneli Laasik, Monika Lepasson, Inga-Gretel Linkgreim, Jaak Nirk, Elin Pikksaar, Priit Pärna, Siim Sein, Merilin Sepp, Kaarin Tanissaar, Liisa Tõnupärt, Külli Urvik, Peeter Uustal.

Klassijuhataja Enn Uussaar.

Gerli Aarma, Liis Ahonen, Erich Andressoo, Rasmus Eerma, Evelin Ester, Mari Järve, Mihkel Kaevats, Gert Kanter, Merit Kaul, Anneli Lepp, Kairi Loik, Kerstin Mahlapuu, Marja-Liisa Mailend, Martina Niin, Liisa Paavel, Laura Pikkoja, Tiina Pukk, Katrin Repnau, Tauno Sasmin, Darja Siig, Silver Tomingas, Anni Uibu.

Klassijuhataja Erika Pensa.

Peeter Jaanson, Meelis Kaljurand, Maarja Kaurson, Mari-Mai Koha, Sirli Kont, Tanel Kuusk, Lennart Niine, Aime Novikas, Enel Otstavel, Marje Pihlak, Taivo Põrk, Christina Rajapuu, Martin Ringo, Marit Rohula, Mihkel Sinisalu, Ingrid Sogenbits, Aet Tamm, Marina Tamm, Kaija Tõnismäe, Andreas Vasarik, Marian Vasarik, Ethel Viksi, Riina Õun.

Klassijuhataja Helja Vallikivi.

Tallinna muusikakeskkool

38. lend

Julia Anstal, Jekaterina Fjodorova, Mihhail Gerts, Kristjan Hallik, Liis Jürgens, Kristiina Kostrõkina, Johan Kütt, Tuuliki Leinpere, Caspar Lootsmann, Andriana Metsar, Enno Mõttus, Marit Mõistlik, Siim Mäesalu, Miikael Mägila, Helen Pihlak, Mihkel Pulk, Valentina Purga, Karlis Saar, Kadri Sakala, Peeter Siitan, Anneli Soodla, Mario Talvist, Katrin Teras, Kalev Vaidla, Anu Veenre, Lauri Värk, Veljo Värk, Juta Õunapuu.

Klassijuhataja Marje Tänav.

Tallinna Nõmme

gümnaasium

69. lend

Haldi Allas, Kersti Arumetsa, Maria Arusoo, Siim Helvik, Kadri Just, Marit Kala, Madis Kats, Katri Kikas, Evelin Kohtla, Joonas Kulli, Kristjan Kämbre, Viire Laas, Heidi Lepplaan, Kadri Murumägi, Kristel Männiste, Siim Palu, Igor Pihela, Mihkel Pillak, Õnne Pillak, Kairi Püss, Kristi Riepulk, Caspar Saar, Kadi-Liis Säre, Kerli Tammsalu, Arno Taremäe, Meelis Uudmäe, Aire Veskioja.

Klassijuhataja Tiiu Pärn.

Tõnn Arro, Ainar Assuküll, Mattias Eisen, Anna Haasma, Monika Koks, Helen Kompus, Oliver Kruus, Rene Kubonin, Jaanus Kuuse, Auli Lepp, Maik Lint, Mikk Maiste, Kristin Mark, Kadi Mets, Mario Märtsin, Else Niidas, Krõõt Ollin, Kristiina Puuste, Siim Põder, Mart Rae, Katrin Selde, Rimma Soboleva, Martin Traks, Vladimir Ustinov, Ragnar Vallner, Birgit Varblane, Nele Vatsk, Taavi Võsumaa, Siim Õispalu.

Klassijuhataja Sulev Siider.

Tallinna prantsuse lütseum

22. lend

Rait Arro, Meelis Bergmann, Marko Daljajev, Indrek Eiche, Kristiina Esop, Ott Heidmets, Gunnar Heinoja, Tui Hirv, Ann Kõiva, Argo Käis, Mari Lakspere, Anneliis Lehtmets, Joosep Loost, Maarja Läänesaar, Oleg Masterov, Minni Merilo, Mark Metsla, Joosep Metslang, Erli Moik, Riin Murov, Rainer Nurme, Alar Ojastu, Mikk-Alvar Olle, Tõnno Olonen, Mark Orlov, Kadri Pukk, Ann Puusepp, Martin Sergejev, Merike Tali, Indrek Tark, Signe Vaab, Maria Veldi.

Klassijuhataja Maria Abram.

Tallinna Pääsküla

gümnaasium

15. lend

Liis Amor, Kristel Arro, Aive Asperk, Ester Bogdanov, Kaia Brügel, Riina Busen, Katre Grass, Eilike Filonenko, Kert Heinpalu, Mairit Jaaska, Kristjan Keevallik, Fred-Erik Kerner, Margus Kuul, Viljar Lehtmets, Kristina Libe, Lauri Liiders, Kristiina Lindemann, Agnes Lukats, Mario Nordström, Külli Palmpuu, Reelika Riepulk, Marlone Rööpson, Kadri Saar, Pilleriin Salumaa, Merlin Toomoja, Nele Valkenklau, Merit Veedla.

Klassijuhataja Kadi Härma.

Marja-Liisa Aasvee, Maarja Aigro, Tuuli Arras, Helen Bogdanov, Daniel Erm, Igor Hobotov, Helen Kasesalu, Eerik Kändler, Mirjam Laulik, Ragnar Laur, Katrin Liivand, Rene Meres, Helen Nuuter, Raiot Pikmets, Rait Raudsepp, Ingrid Roose, Kristi Siimon, Tanel Tamm, Maarja Teekel, Riti Tiri, Raido Tomingas, Taavi Viirpalu, Virgo Värnik.

Klassijuhataja Tiia Koitel.

Tallinna reaalkool

117. lend

Marko Alas, Kristel Goldšmidt, Leila Heinla, Ülari Kalamees, Laur Kanger, Kristjan Kangro, Piia Karu, Paul Keres, Kadri Kuldma, Jaak Liinsoo, Hannes Linno, Kristjan Maasalu, Maarja Mitt, Mattias Männi, Kai Nurga, Lauri Nõmme, Triin Petmanson, Artur Prees, Hendrik Proosa, Allan Puusepp, Liisa Põime, Priit Raudsepp, Siim Saadoja, Jaanus Sepp, Jana Silaškova, Lauri Teelem, Tarko Tikan, Priit Tinits, Priit Uuemaa, Taavi Valgma, Kerli Valk, Kerli Vallmann, Sven Varuškin, Martin Varvas, Ekke Vasli.

Klassijuhataja Andres Talts.

Eeva-Kirke Aarma, Evelin Edro, Jarmo Edur, Ines Haak, Karmo-Johannes Heinsalu, Deniss-Eduard Juganson, Ulla Kamp, Evelyn Karp, Triin Kilgas, Karin Kuus, Tiit Kuuskmäe, Juko-Mart Kõlar, Helen Luts, Kristina Lõuk, Lauri Meri, Anton Merits, Tiit Oidjärv, Pent Ploompuu, Mart Potter, Martin-Pärknard Põldmäe, Age Raigla, Kristiina Remmel, Raul Roht, Riin Saarmäe, Siim Saksing, Henrik Sova, Jaanus Suurväli, Liis-Marii Tiitso, Kadi Tommis, Kerli Toots, Armin Tüll, Kristina Vahtras, Kristjan Veskimäe, Martin Võhandu, Erkki Vähi.

Klassijuhataja Kersti Lenter.

Madis Abel, Aldren Alliksoo, Martti Hunt, Erik Ilves, Maria Jõe, Karin Kallam, Alice Kaska, Olev-Ott Kell, Inga Kindsigo, Valmar Kirves, Raido Kivinurm, Kaarel Koger, Merit Laas, Evelin Lindmaa, Mihkel Lukk, Gertrud Ohov, Kairi Pahapill, Kadi Pariis, Piret Potisepp, Rita Puio, Helen Põldsam, Kristi Põldsam, Kersti Ristimägi, Kusti Salm, Kadri Selmet, Marek Soobik, Mari-Liis Suurpalu, Risto Sverdlik, Katrin Sõnajalg, Kaisa-Helena Tikk, Katri Treufeldt, Madis Unt, Tõnu Veeranna, Kaido Veske.

Klassijuhataja Aita Ottson.

Rocca al Mare kool

2. lend

Andreas Alaver, Eva-Liis Erm, Helena Alexandra Hildebrand, Lee Jaaksoo, Siret Juurik, Katriina Järv, Kristi Jürisaar, Jaanika Kaiv, Anni-Liis Kalmus, Kaspar Karm, Triinu Kask, Ellen Keerd, Tõnn Kuuli, Ivo Kõiv, Robert Napp, Kristi Ojasaar, Mari Ojasaar, Triin Rink, Marjut Uusmäe, Kaili Vaard, Eliina Viggor, Gerda Villmer.

Klassijuhatajad Galina Kärner ja Heigo Ritsbek.

Tallinna saksa gümnaasium

21. lend

Chris Gavronski, Lauri Greenbaum, Hanno Hansov, Markus Hinterleitner, Ruth Hinterleitner, Kaarin Jõgi, Anne Jürgens, Rivo Kaljuvee, Kati Kiil, Kristo Kiipus, Kadi Kotk, Helen Lants, Silva Loik, Mardi Liis, Geily Marmor, Airi-Anu Mugur, Janika Ots, Kai Papp, Kerli Reissaar, Janika Sikk, Johannes Säre, Jaan-Laur Tähepõld, Madis Vilgats.

Klassijuhatajad Kaja Reissaar ja Dorothee Brauni.

Margus Aare, Marko Aigro, Asko Allika, Rain Järv, Kimmo Kamarik, Katre Kotsar, Diana Kübard, Silver Laus, Kadri Lilleväli, Margus Meesit, Tiina Nukk, Priit Pungas, Kairi Raidam, Annika Reispuk, Andrus Sikk, Janar Talts, Kadri Unnuk, Marko Valler.

Klassijuhataja Sirje Soosalu.

Martin Eerma, Mariliis Jõesaar, Ain Kaljumäe, Kirke Klemmer, Greete Kliimann, Olga Kolesnik, Liisi Küünal, Liina Laasik, Kaidi Laid, Brita Laurfeld, Siim Leisalu, Kerli Lepp, Carolin Linkgreim, Karl-Johannes Ots, Elen Petermann, Sigrid Pullõnen, Silver Riismaa, Agnes Suurmets, Lauri Tael, Jaan Takk, Tuuliki Tamberg, Triin Tammistu, Silvia Tehver, Mari Tillmann, Indrek Ulp, Tõnu Uusmaa, Maris Vahar, Kristi Vana, Katrin Villems, Kaire Ööbik.

Klassijuhataja Marge Raja.

Tallinna Sikupilli keskkool

45. lend

Revo Aljasmäe, Maire Gleizdans, Elo Hein, Marko Heinloo, Alari Kaup, Ardo Krits, Rando Krits, Raido Leppik, Janika Link, Ken Martsepp, Mari Merjel, Anu Mägi, Triin Peterson, Merili Pihlamäe, Raul Rander, Mihkel Rääk, Veiko Sinimäe, Siim Talts, Priit Tsirel, Heleri Vaher, Avo Talpas.

Klassijuhataja Õie Sokk.

Tallinna tehnikagümnaasium

25. lend

Rain Beljakov, Olavi Eikla, Rain Elken, Ants Hindpere, Ragnar-Aleksander Jõgi, Alari Jüriöö, Ivar Kaljula, Rasmus Kask, Tiit Kiigajaan, Rait Kärner, Madis Lukanenok, Martin Maasik, Mikk Markus, Priit Nigola, Kristo Jürgen Nigul, Krisper Nõlve, Margus Press, Hillar Saare, Markko Salm, Rasmus Savikov, Sten Sild, Märt Varol, Sven Viilmaa, Risto Vahtra, Jaago Viitkin, Averi Õun.

Klassijuhataja Linda Vahtras.

Üllar Ambos, Ott Jürine, Jaanus Kasevits, Raino Kivioja, Kaimar Kukk, Karel Kuusik, Priit Kübar, Taavo Lagejärv, Viktor Laurmaa, Tanel Liik, Risto Meigas, Veiko Mugamäe, Oliwer Olup, Rain Orro, Kaarel Paap, Henry Patzig, Kuldar Pihlapuu, Artur Roosimägi, Tarmo Tamm, Lauri Timm, Henry Uljas, Siim Vollmer.

Klassijuhataja Anne Kuusiku.

Nele Arro, Heidi Aunbaum, Helen Aunbaum, Helga Brauer, Maive Jürisson, Kerli Karu, Eneli Kraht, Kristina Krohv, Liisa Kähr, Katri Lillemäe, Helen Lillep, Maarja Länts, Marit Mätik, Liisi Pekri, Agnes Rannaste, Kati Rüütelmaa, Merylin Uustalu, Kärt Välja.

Klassijuhataja Annika Pruul.

Tallinna Tondiraba keskkool

18. lend

Joel Bezzaborkin, Mari-Liis Erik, Mart Haabu, Gert Haljasmäe, Kaja Kipper, Andres Kuningas, Martin Kostiv, Riina Kütsen, Olga Lomunova, Helena Merjamaa, Kristiina Pennar, Jaanus Põllumees, Kaidi Raidlepp, Kaiu Reinsberg, Piret Rimm, August Sai, Erki Seier, Hans Talgre, Tarvo Tart, Ilje Tooming, Martin Univer, Evelin Valgemäe, Roman Vähman.

Klassijuhataja Helina Turm.

Mari-Liis Kangur, Kadri Kaup, Heidi Kuul, Kaarel Kuurmaa, Keit Kübarsepp, Daniil Lahk, Kristiina Lampe, Reedik Leitsar, Marjaana Liigvald, Argo Liira, Janne Maldaru, Maris Mägi, Martin Peedo, Raino-Andre Pius, Priit-Brent Post, Sten Põldroos, Merle Rajamägi, Kerttu Rannamäe, Rainer Rohtla, Magnus-Valdemar Saar, Maryo Slajiteris, Teemo Taidla, Nele Talusaar, Mariliis Tammeleht, Tairi Tiitsar, Maris Üksti.

Klassijuhataja Malle Zoova.

Tallinna täiskasvanute

gümnaasium

82. lend

Birgit Brandt, Kristjan Einberg, Taivo Erm, Tiiu Hiovein, Kadri Ivanova, Toomas Jervson, Mirje Juusu, Kalvi Kalder, Grete Karvak, Urmas Koort, Janek Laur, Karin Lõugas, Marge Murumets, Andrus Muuga, Õie Nahkur, Rene Nõmmiste, Thea Oras, Anne-Ly Paju, Kristiina Pohlak, Monika Ründal, Margus Ruhno, Allan Rüngas, Olev Silde, Marek Sorokin, Erlend Štaub, Taavi Sumberg, Mare Taaler, Jaanika-Kristin Tamme, Meelis Tammemägi, Liina Teder.

Klassijuhataja Asta Tomson.

Kaidi Harik, Janek Kantsik, Terje Kullerkupp, Allan Kuning, Lauri Laprik, Liina Lehtse, Katrin Malk, Susan Nokkur, Ragne Nool, Aulikki Nõmtak, Küllike Olt

Pritta Paadik, Helena Prosovits, Helen Rattasepp, Risto Raud, Aleksandr Tabalkajev, Kelli Turmann, Karolin Väljaots.

Klassijuhataja Tiivi Udumets.

Ahti Aidama, Natalia Druzhinina, Kalev Habalainen, Ellen Kornelt, Erki Krooni, Karel-Eik Kruuse, Kristina Laasik, Toomas Lepp, Kristo Linn, Priit Maldur, Jane Metsis, Maris Murumäe, Pille Mättas, Kairi Ploovits, Kerttu Reesna, Sirli Repnau, Riina Rinne, Merle Rohtla, Silver Rüntü, Maria Teng, Andreas Toomik, Jaana Toomik, Evely Valgre, Aleksandr Võgonnoi.

Klassijuhataja Eva Voip.

Angela Avdejeva, Sigrid Hanni, Meelis Kallus, Kathy Kärg, Kati Künnap, Kristi Lindam, Anton Makejev, Tarmo Mumma, Merle Nugis, Erko Nõmm, Kertu Park, Palmi Parrik, Liis Raidmaa, Indrek Rebane, Marko Saueauk, Alice Sepp, Helvis Sirotkin, Regita Tagam, Helina Teder, Kristen Terasmaa, Signe Ummus-Erik, Tuuli Viller.

Klassijuhataja Urve Koppel.

Nelli Janson, Igor Jensen, Eleri Kahar, Tiina Kaljo, Aliis Kiiker, Martin Kivioja, Risto Kuusk, Sirje Kuusküll, Egery Kõrva, Evelin Luidalep, Jüri Oppi, Liia Parve, Jelena Paukova, Randy Peiker, Piret Pihtjõe, Riho Roht, Margus Saare, Cathy Talviste, Robert Tohv, Erik Tull, Oksana Tverdohleb, Kauri Tüvi, Ly Uritam, Triin Vahtel, Jaanus Vulkan.

Klassijuhataja Eveli Torma.

Mairi Aedma, Annika Allmere, Merilin Arusoo, Jane Etti, Mari-Liis Kasser, Pirjo Koemets, Janika Koppel, Hannes Kull, Rene Laani, Ott Merila, Maris Mihkle, Martin Nugis, Kersti Oja, Külli Orumaa, Ester Pabo, Tuuliki Süvari, Rain Tamm, Taavi Torjus, Jana Turu, Viljar Unt, Melina Usar, Kerli Õilsalu.

Klassijuhataja Asta Tomson.

Tallinna ühisgümnaasium

54. lend

Ülari Aav, Eve Eesmaa, Berit Freivald, Kristi Ilves, Kaspar Jürgens, Karl Kallastu, Katrin Kempi, Irina Kuptšenkova, Mihkel Liiv, Kadri Lutus, Janne Meil, Aivo Mets, Raili Moorats, Monika Mäe, Ann Mägi, Sirli Noodapera, Kristo Nurmis, Rainer Nõmm, Andreas Oja, Olimar Olkkonen, Tanno Pikand, Priit Priimägi, Ivar Raav, Ahto Sepp, Stiina Sevostjanova, Liisu Tiigirand.

Klassijuhataja Anne Juksaar.

Liisi Aadla, Laura Agan, Anni Arro, Mary-Liis Kaabel, Kärt Kaljapulk, Edith Karlson, Anita Karnit, Katrina Kink, Diana Klaar, Annika Kotkas, Filipp Kruusvall, Anna-Liisa Krönström, Kaisa Metusala, Karolin Mägi, Janika Määr, Joosep Niimeister, Aivi Paju, Kadri Pedassaar, Allan-Robert Peetsalu, Kati Pello, Siim Põld, Pille Ruga, Riina Ruul, Mirjam Rääbis, Andres Sokmann, Kadri Säre, Helena Tammesalu, Kristjan Teearu, Kristiina Tomingas, Charleen Truut, Martin Valter.

Klassijuhataja Anu Kiilma.

Tallinna üldgümnaasium

77. lend

Ivar Anton, Piret Hanvere, Kristjan Hein, Kadri Hubelmann, Merle Julisen, Nele Lebert, Lili Linde, Ergo Loorits, Priit Muldma, Keijo Pabstel, Erika Palling, Mihkel Parksepp, Piret Rajamägi, Age Randloo, Kaarin Ratas, Elis Rohi, Kerli Roots, Kadri Salum, Kairi Tammer, Kristjan Tarjus, Elina Teikes, Kadi Tähemaa, Inger Udeküll, Barbi Valdmann, Kairit Vari, Mehis Õispuu.

Klassijuhataja Leonore Sutulene.

Eero Alev, Karin Ange, Veronika Bartusova, Kristi Kartašev, Karin Karu, Kerttu Kirspuu, Heve-Riin Klaus, Ragnar Kuldma, Martin Kurba, Triin Käbi, Elina Luberg, Kristen Männamets, Alissa Norman, Reijo Ornefeldt, Sven Pipar, Kristiina Põllumäe, Kristin Püümann, Janne Raavik, Koit Randmäe, Timo Raudsik, Beatrice Reinart, Liis Roosimaa, Annika Ruven, Sigrid Teesalu, Anu Toomik, Liisi Uibo, Heili Vainumets, Katre Verlin, Veiko Värbu.

Klassijuhataja Erle Tiitson.

Vanalinna hariduskolleegiumi gümnaasium

4. lend

Edvin Aedma, Tuuli Antsov, Kertu Ehala, Ave Hansen, Regina Kesa, Maris Kiintok, Helen Kikkas, Risto Kübar, Kreeta Käeri, Livia Ligi, Anna-Liisa Liiver, Virge Loo, Arvo Lukk, Liina Martin, Margus Paju, Joonas Plaan, Siim Poomann, Selene-Rete Rebane, Liis Roodla, Maarja-Leena Saar, Lenna Sepp, Merilis Sähka, Maris Takk, Diana Treu, Anu Tromm, Taavi Tulev, Indrek Voksep, Sandra Zaneva.

Klassijuhataja Igor Kaasik.

Monika Astašov, Karl Biltse, Kaur Garšnek, Madis Grossberg, Jaakko-Priidik Hallas, Elise Jüssi, Katri Kalju, Erko Kukk, Karin Kuslapuu, Mart Mangus, Telin Noorväli, Berit Nuka, Jonne Pitk, Kadri Raudkivi, Kaiti Redlich, Aigar Rohtla, Merit Sell, Ekke Sööt, Kristjan Tamm, Toomas Thetloff, Kristina Toms, Uko Urb, Hanna Vihma, Valdur Viiklepp.

Klassijuhataja Helen Kaasik.

Väike-Õismäe keskkool

25. lend

Raido Aunap, Krista Hall, Taavi Jundas, Kairit Kaas, Anni-Mari Kaasik, Margus Kala, Indrek Kaldoja, Külli Kokk, Kai Krabo, Helena Krasnikova, Pirja Kullama, Karme Leist, Mario-Martin Maalmann, Kristiina Männiste, Evelin Niinemaa, Kristo Nõu, Elor Pruvli, Kristel Raad, Jüri Randmaa, Caroline Rattasepp, Tanel Ree, Mai Teras, Anita-Diana Tiirmaa, Barbara Treumund, Liina Valk, Mari-Ann Vernik, Maris Vilu.

Klassijuhataja Milvi Lindpere.

Kristi-Viivika Aaslaid, Margus Baumann, Mari Esnar, Siim Harkmaa, Argo Järva, Priit Jalakas, Gerri-Lys Kalmus, Sven Keert, Rasmus Keskküla, Elerin Koppel, Ken Kukkonen, Keit-Ehtel Kuntsel, Carolyn Külaots, Liisa Külmäsu, Heelika Lies, Kelly Lumiste, Tatjana Mjakošina, Kadri Muts, Martin Mõts, Merlin Mägi, Mark Obolenski, Imbi Pakkas, Krislin Randmaa, Liisa Russmann, Joonas Saan, Kristjan Toomemets.

Klassijuhataja Liidia Rea.

Tallinna Õismäe humanitaargümnaasium

23. lend

Eliise Ala, Kärt-Britt Holm, Maire Jakobson, Marite Jürison, Birgit Kadopa, Kaarel Keinast, Merilyn Kesküla, Kelli Kosk, Kairi Kullasepp, Jaanus Kuslap, Marko Lemming, Hanna-Liina Linnasmäe, Liina Lintrop, Martin Luht, Anastassija Makarevskaja, Oskar Mark, Karin Meritam, Marit Mesipuu, Siim Miller, Jüri Olevsoo, Marianne Ostrat, Erik Palm, Mait Peekma, Peeter Pehk, Kairi Pruul, Helen Põhjakas, Riin Rosenperk, Helle Saksakulm, Andri Schmidt, Kerstin Siim, Anti Sullin, Tõnis Tammaru, Kaie Tropp, Eele Väljaots.

Klassijuhataja Koidu Ilmjärv.

Helen Aug, Ethel-Mildrid Bluman, Marko Djagilev, Piret Ebre, Laura Jürimäe, Sille Karing, Kätlin Kull, Maigi Käige, Hannes Lagejärv, Anne-Liis Lahi, Kadri Lindemann, Jürgen Mets, Karmela Murumaa, Merle Oagu, Andres-Martti Orning, Anne-Liis Press, Helle Sabrak, Heleri Savi, Diana Teder, Maria-Helena Tiirmaa, Annika Uibo.

Klassijuhataja Ege Viil.

*Tallinna vanalinna täiskasvanute gümnaasium lõpetajaid ei avalikusta.

TARTU LINN

Tartu Descartes’i lütseum

18. lend

Piret Ahven, Liisi Ant, Rait Aviste, Merli Busch, Airi Einla, Kersti Harkmann, Riin Härma, Triin Irs, Ksenia Jedomskihh, Mari-Liis Joost, Elina Jõgi, Raido Jõgi, Eleri Kajak, Diana Karpova, Janno Kaur, Gaily Keder, Diana Konik, Margus Käo, Krista Liin, Vahur-Peeter Liin, Jaano Loodus, Kristo Lumi, Egle Meltsas, Agnes Merelaht, Helina Mesipuu, Anna Mezentseva, Katre Mumm, Triinu Mäesepp, Rein Mölder, Ena Niinemäe, Mart Pechter, Pille-Riin Rimmel, Liis Roosaar, Tuuli Roosve, Marco Saar, Viljo Saar, Elise Sass, Indrek Sell, Aija Sprivul, Rain Suursaar, Marjam Zirkilova, Teet Tallo, Helje Tamm, Taavi Tamm, Triin Varul, Kadri Veider, Jaanika Vider, Kadi Vojevodova, Helena Voltri.

Klassijuhatajad Anneli Heinmaa ja Maie Špungina.

Tartu Emajõe kool

29. lend

Anneli Joost, Rando Raudjärv, Diana Sinilaht, Siret Tamm.

Klassijuhataja Maila Jürgenson.

Tartu Forseliuse gümnaasium

43. lend

Piret Andresson, Alar Annuk, Raili Eedla, Indrek Jaal, Indrek Kade, Karel Kanna, Georg Kirsberg, Kaur Kivi, Renat Krehhov, Andres Kull, Liine Kupri, Vivika Kärmo, Priit Laanemaa, Kaidi Laine, Priit Laine, Jüri Lebedev, Tanel Luht, Ailen Mälgi, Marek Möllits, Mari Oraste, Aigar Paiso, Ats Palu, Martin Porman, Kadri Ruven, Kristjan Räst, Vahur Salu, Margus Voode, Hannes Värton.

Klassijuhataja Aivar Vinne.

Anneli Aim, Kristel Kadak, Kadri Kindsiko, Liis Kooskora, Liis Koser, Maris Kukk, Katrin Kutti, Hanna-Stina Kõverjalg, Karen Känd, Targo Leini, Jana Lemmats, Karl-Viktor Lestal, Helen Lilleorg, Kristina Maksimov, Marii Meister, Liina Ojapalu, Kadi Orav, Rainer Printsmann, Riin Pärn-Mägi, Katrin Randviir, Tarvo Saarva, Kristi Sepa, Taavi Sepp, Evelin Sepp, Tanel Soosaar, Kadri Tamm, Heilika Toon, Aimar Unt, Erko Vaher.

Klassijuhataja Riina Voltri.

Tartu Miina Härma

gümnaasium

90. lend

Hendrik Aruoja, Anna-Lya Fedossova, Liis Kadastik, Aivi Kaljuvee, Kristin Karu, Liina Kasesalu, Tiina Kirsimägi, Hannes Klaas, Evari Koppel, Marko Kriibi, Siim Kroodo, Eveli Kuuse, Ott Laius, Maarika Matisen, Mari-Liis Muiste, Mairi Must, Martin Mäesalu, Leenu Nigu, Ragne Piir, Liisi Raidaru, Tuuli Remmer, Henn Runnel, Maarja Saldre, Triin Sasi, Mart Seedre, Sander Sepp, Sigrid Sõerunurk, Rutt Sööt, Veiko Tein, Erkki Tikk, Jaana Torp, Katrin Täär, Liis Väli, Birgit Värnik.

Klassijuhataja Mai Aavasalu.

Helen Allik, Ville Allikvee, Oljana Belokon, Sigrid Butlers, Rait Haas, Liisa Ingver, Kadri Jukk, Maria Kallaste, Kaarel Kalm, Heiko Kase, Karin Kull, Piret Käiss, Mirjam Lauringson, Siiri Liiva, Iti Malken, Merlin Mitt, Janne Mõttus, Maret Pajuste, Silver Pukk, Liina Puksa, Liis Rosenthal, Hedi Rosma, Maarja Saluveer, Mai-Liis Sepp, Jaan Sokk, Riho Tamm, Maiann Tamm, Kadri Teeväli, Monika Timberg, Maria Toivokainen, Elin Viigimets, Peeter Viirsalu.

Klassijuhataja Saime Aule.

Anneli Aab, Annika Aart, Andres Alaru, Marju Asarov, Reni Aunison, Martin Hanson, Annika Jalak, Maris Kartau, Annaliis Kilk, Merili Kriisa, Allan Kukemelk, Rasmus Kull, Liis Käis, Liis Leesmaa, Allar Lepa, Kati Lepajõe, Anna-Liisa Leppik, Lennart Lepner, Siim Liivamägi, Triin Maarand, Siim Nikopensius, Piret Pallo, Kadri Pikhof, Merilin Pullerits, Diana Rimm, Kadri Rull, Maarja Rüütel, Siret Saks, Katre Siliksaar, Jaanika Soever, Katrin Suija, Jaanus Suumann, Heidi Tubli, Sander Värv.

Klassijuhataja Helle Sorge.

Tartu Karlova gümnaasium

42. lend

Lauri Eiman, Kadri Järve, Merike Kangro, Gea Katmann, Agney Kilgi, Eveliis Kurs, Siiri Kärner, Pia Lillevälja, Annika Luik, Gregor Miller, Marko Mõznikov, Nelli Neevits, Mart Ott, Meith Pedaksaar, Anna-Liisa Peebo, Rain Peerandi, Kätlin Pihla, Liisi Pool, Triin Prangel, Keijo Preem, Kaie Roos, Mari-Liis Sammul, Miko Siilivask, Marianne Suik, Kadri Tegelmann, Aimar Toomla, Ave Veedler, Maarja Villemson.

Klassijuhataja Silver Mägi.

Priit Bernotas, Diana Erikson, Romer Günberg, Maarja Ilves, Ramona Kairene, Sille Kasvandik, Katre Kraag, Dagmar Lamp, Kadri Lange, Aljona Liivak, Mihkel Metsa, Liis Nurm, Lilian Ojavere, Katrin Pajula, Merlin Praks, Gert Prants, Merit Saar, Jaak Teppan, Allan Vahtra, Katri Vene.

Klassijuhataja Ako Rääbis.

Tartu Kivilinna gümnaasium

15. lend

Anu-Li Aasmäe, Katrin Aben, Andres Apevalov, Moonika Batrakova, Allan Grišakov, Taisi Juus, Triin Kartau, Henri Kaselo, Liina Kikerpill, Kaido Koonik, Martin Kõre, Margo Lipping, Sigrid Luts, Anna Malõšev, Sigrid Mugu, Siiri Paap, Kaidi Palk, Marja-Liis Patska, Monika Pavljutšok, Lauri Plato, Kristi Raal, Piret Rebane, Marian Ruusmaa, Raul Rämson, Leelo Saar, Aili Sarapik, Erje Soo, Katrin Teder, Gerli Tilger, Andres Vider, Madis Värno.

Klassijuhataja Erika Hunt.

Ronald Blumenau, Siim Espenberg, Marja-Liisa Kalberg, Joel Kallis, Tanel Kallis, Agnes Koppel, Sander Kutti, Mart Kägu, Laura Kärson, Aveli Kükit, Marju Laurits, Jane Männiste, Gerli Pallo, Mariliis Rannu, Mari-Liis Sallo, Anneli Smirnova, Asko Šeffer, Kati Tolmoff, Tanel Toots, Jaanus Uri, Tatjana Varkki, Paavo Villako, Mari-Liis Ööpik.

Klassijuhataja Inge Pind.

Tartu kommertsgümnaasium

22. lend

Gloria Arutjunova, Kadri Asi, Dana Dovbõš, Katrin Ehaste, Kristel Jõks, Merli Koll, Dainis Kostõgov, Mare Kull, Tanel Kurvits, Leana Kõiv, Reelika Labe, Tanel Lassik, Inna Leiman, Marilin Mürk, Age Oinus, Andre Palu, Kristi Peets, Kariine Piir, Taavi Poolak, Inga Prudeljuk, Ly Rootslane, Reimo Talimaa, Ege Taškin, Kätlin Tenneberg, Pille-Riin Tõlgo, Jürgen Uibo, Rivo Vahtla, Maris Värv, Kristi Õunap.

Klassijuhataja Merle Haviko.

Mika Arrak, Piret Ereline, Aire Jaanimets, Gerlin Kallas, Rain Karlson, Liis Kerner, Liise Kiidron, Oskar Kilk, Karin Kivi, Margo Kuslap, Mari-Liis Kõõra, Maarja-Liisa Lüdimois, Sigmar Muuga, Triinu Paas, Aare Pere, Rasmus Puusepp, Mairi Raju, Kristi Raud, Märt Raudvee, Sven Retkov, Marge Rips, Mariana Risthein, Katrin Rohtla, Jaanus Soa, Mari Sõrra, Carolin Urres, Siim Vallner, Karmen Viikmaa.

Klassijuhataja Mart Kand.

Tartu Herbert Masingu kool

9. lend

Helen Aunap, Sirle Dobrus, Kait-Kaarel Kamla, Tony Käsper, Lilian Makkar, Maris Metsmägin, Maire Muttik, Juhan Vingel, Jorma Ööpik.

Klassijuhataja Leo Luks.

Tartu Raatuse gümnaasium

78. lend

Eveli Annama, Evelin Bogdanov, Marina Grondzovskaja, Brita Hüvanen, Eva - Liisa Kerner, Liisa Lang, Mirjam Liimask, Kristel Muru, Vivian Muttik, Reelika Muuli, Siret Ojavee, Kadri Orro, Sven Padjus, Martin Peedor, Jan Pendla, Piret Piir, Urpo Reinthal, Kadri Soosalu, Kristi Suvi, Ege Tatarmäe, Kadi Teder, Maila Toomsalu, Annika Uibopuu, Airi Võsa.

Klassijuhataja Aili Mirme.

Diane Drenkhan, Sirle Kivi, Kairi Kuusik, Raivo Kuusik, Lauri Lind, Mikk Lutsar, Karolin Mardiste, Liina Mällo, Vaido Mänd, Enel Mölter, Olev Pert, Marge Reiss, Reet Rõkov, Hegne Saksing, Kairit Sihver, Kätlin Sükijainen, Agnes Tiimus, Heidi Uiga.

Klassijuhataja Anne Voorand.

Tartu Mart Reiniku

gümnaasium

29. lend

Matis Halmann, Janek Jaago, Rain Jaaksoo, Siim Jõgi, Henri Järv, Riin Kamenik, Anu Kirss, Priit Koemets, Mari-Liis Kutsar, Anti Lehiste, Ede Lemmats, Kristina Lokk, Meryli Mägi, Anne-Ly Nukki, Kadri Nurme, Reelika Nõgene, Indrek Oden, Kersten Piir, Liina Purm, Andre Raudik, Triin Raudoja, Marko Rebane, Ardo Ruul, Liis Saadjärv, Anneli Sahk, Egle Suit, Kadri Zubsberg, Kristel Tigane, Taavi Tomson, Sander Toome, Tarmo Toomiste, Sille Vaiksaar, Kairi Veedler, Talis Vooro.

Klassijuhataja Sirje Viileberg.

Mari Liis Aasamets, Anne-Mari Anderson, Anneli Annama, Imre Hirsnik, Peep Jõgiste, Annika Jõks, Martin Koiduaru, Mikk Koppel, Katre Kõiv, Tarmo Lillelaid, Kristo Mölder, Kristiina Noormets, Elis Plauberk, Triin Ramp, Robert Raudsaar, Reelika Rink, Gerli Roopalu, Liisa Saarniit, Olavi Sikk, Nele Sillaots, Nelly Stamm, Ann Steinberg, Elisabeth Tamm, Liisa Tiganik, Katrin Toe, Terje Tuuga, Mari-Liis Tuvi, Leelo Vaher, Viljar Vaht.

Klassijuhataja Riina Krünvald.

Joonatan Aruväli, Martin Goldberg, Ela Hermann, Lairi Jürna, Kertu Kask, Silver Kuusik, Kadri Kuusik, Olle Kütt, Terje Kütt, Kristjan Lemba, Margit Liias, Karis Meister, Sven Metsnõmm, Siiri Mutso, Anneli Penner, Merike Poom, Jane Puusalu, Maarika Roosiväli, Johanna Tikka, Andres Urbel, Marleen Vaht, Veiko Veski.

Klassijuhataja Liina Hellat.

Tartu Tamme gümnaasium

56. lend

Malle Alaru, Priit Alep, Indrek Anijalg, Evelin Daniel, Leila Džikariani, Sven Haljas, Kristel Ilves, Liis Johanson, Piret Kaevats, Silja Kalle, Kätlin Kerem, Karmen Murumets, Kadri Märtin, Riin Rööbing, Katrin Saks, Liina Sammalkivi, Kristiina Savva, Katrin Tagel, Kätlin Tanin, Kaija-Liisa Tarand, Elen Tohvert, Hannes Truus, Ave Uggur, Helis Vain, Heido Valton.

Klassijuhataja Sirje Tamming.

Martin Bachmann, Triinu Hindrikson, Egle Jahu, Siiri Juhanson, Kairi Kivi, Airi Kivits, Erki Kõnd, Kadri Kukk, Kunnar Loi, Kadri Narits, Taisi Oja, Kristo Ordning, Maarika Otter, Üllar Pajus, Indrek Palm, Vaiko Peebo, Katrina Peiker, Risto Pintmann, Egle Rebane, Mariliina Reinoja, Rein Ritslaid, Kristjan Rooni,

Kerli Rämson, Liina Särg, Teivi Teder, Anni Trikkant, Marko Tuvik, Inar Tätte, Edi Valgemäe.

Klassijuhataja Ria Nurk.

Indrek Avi, Anu Hansar, Merit Kallas, Anu Kalle, Kärt Lahe, Hendrik Lõbu, Gen Mandre, Marek Mardisoo, Mihkel Meidla, Marko Mikk, Diana Minin, Lauri Mägi, Martin Männiste, Aldo Mäsak,

Sigrid Nõmmik, Eda Peil, Eveli Sisas, Martin Smirnov, Rene Tehvand, Liina Uibopuu, Kadri Ulst, Nele Varendi, Ott Varik, Aare Vesi, Annika Veske.

Klassijuhataja Tiiu-Kai Aunapuu.

Hugo Treffneri gümnaasium

2002. aasta lend

Maili Aarend, Kristjan Ait, Fred Freimann, Urmo Jaaska, Katrin Jõgi, Marko Kaarna, Erki Kert, Kaarel Kitsemets, Annika Koovit, Kristjan Kruuda, Taavi Kuha, Anni Kuusik, Anneli Kähär, Toomas Laasik, Mikk Lauringson, Mari-Liis Lepisk, Marje Lust, Kristel Madiste, Mikk Medijainen, Tanel Mehine, Nele Muttik, Liisa Muuga, Marika Mäemets, Peeter Niinepuu, Kadri Noorvee, Rait Ojanurme, Toomas Orason, Liis Parv, Taimo Peelo, Liisa Randviir, Kadri Rõivassepp, Siim Suurmets, Taivo Tihhanov, Liina Vaino, Kristjan Vilosius, Rein Zobel.

Klassijuhataja Ülle Seevri.

Tomas Aleksandrovas, Astrid Arula, Anna-Maria Erik, Helena Hinto, Karin Kalda, Siim Karus, Kadri Kiis, Kadri Kiisel, Stella Kirs, Epp Kivistik, Evelin Kont, Ave Kurss, Ivar Kuusik, Rauno Kuusik, Janika Laht, Henri Lakk, Urmas Lõiv, Mihkel Matson, Lauri Mattus, Tanno Mee, Kaarel Nurk, Annika Olbrei, Rünno Patune, Tarvi Pillessaar, Aapo Prii, Diana Promovalds, Rasmus Reis, Kristi Soe, Anneli Soo, Tarmo Tera, Jaanus Tiivoja, Kristo Tullus, Mirjam Veermäe, Liis Vool, Aare Värk, Marina Zemtsovskaja.

Klassijuhataja Hele Kiisel.

Hannes Aaresild, Liina Kaar, Helga Kõrgesaar, Kairid Leks, Ardo Lemberpuu, Laura Leppik, Merike Linnamägi, Eve Lust, Kadri Napritson, Margo Perend, Diana Ploovits, Jens-Konrad Preem, Rainer Pärna, Tuuli Pärnaste, Ragnar Ratassepp, Pille Rozental, Raido Rõivas, Sander Samuel, Pihel Sarv, Tuul Sarv, Laura Sedman, Lauri Sikk, Elin Sild, Sie Strantsov, Kaarel-Kaspar Säre, Mai Sööt, Egle Tavita, Priit Tsirp, Kaire Vask, Tanel Veski, Martiina Viil, Eele Õunapuu.

Klassijuhataja Anneli Saarva.

Leila Allikas-Hallikas, Triin Bärengrub, Esko Epner, Kristiina Kalamees, Kristi Kass, Janari Kintsiraud, Angeelika Kreek, Liisi Kruusmägi, Maila Lipp, Tuuli Luik, Tatjana Luštšik, Maret Luud, Kaidi Menšikova, Maarja Mitt, Tea Narusberg, Mari Nurk, Kerli Nõu, Lennart Peep, Liis Pennonen, Sigrid Pisukov, Maria Puhm, Riin Raadla, Rainer Reile, Siirak Anneli, Ain Sikkar, Silja Soo, Hanne-Stella Säre, Ervin Trofimov, Anne Trumm, Kristel Uiboaed, Priit Värnomasing.

Klassijuhataja Maia Käppa.

Agu Aver, Inga Eelmäe, Marju Gellert, Risto Haljas, Sander Haugas, Kaie Heido, Eva Jakovits, Reet Kasekamp, Elina Korka, Liis Kutsar, Kersti Käärik, Ave Lehesmets, Maris Mälzer, Rainer Olt, Merilyn Oolo, Karin Oras, Kärt Ots, Kristel Pool,Raivo Raidvee, Annika Rihma, Triinu Riis, Martin Seesmaa, Kärtu, Sisask, Kristiina Tagel, Malle Tiidelepp, Toomas Valk, Martin Välbe.

Klassijuhataja Age Salo.

Tartu Täiskasvanute

gümnaasium

Merlin Gussakov, Kadri Raudsepp, Kersti Hõim, Birgit Raide, Andreas Jääger, Krista Rebane, Maret Eriksoo, Jaano Rässa, Priit Ibrus, Marek Saar, Peep Kruus, Mihkel Sonn, Tiina Kaara, Taisi Soomets, Armin Karu, Lea Sulb, Külli Kärner, Maiu Zoo, Astrid Maasik, Taavi Taavet, Liis-Mari Mihhailova, Leena Mägi, Irja Tamkivi, Kadi Palumaa, Tuuli Tasa, Diana Peegi, Merle Tensing, Ragnar Piir, Ebe Tõppan, Eva Pikas, Katrin Ustav, Kaido Pokk, Morten Poolakese, Gert Post.

Erik Aedviir, Marica Mägi, Kristiina Birk, Martin Pikkat, Martin Ilves, Maret Saldam, Siiri Kanarik, Siret Siilbaum, Vaiko Soo, Aleksei Serov, Olga Uvarova, Andrei U?arov, Marina ?ulgina, Reelika Raidsalu,

Kursuste nõustaja Maarika Kaasik

Tartu waldorfgümnaasium

1. lend

Priit Järvloo, Tiit Kivisild, Sofia Merkuljeva, Kadri Roostna, Laura Saks, Taavet Tamme, Magnus Urva, Indrek Vaher.

Klassijuhataja Karin Raamat.

TARTUMAA

Juhan Liivi nimeline Alatskivi keskkool

50. lend

Kadri Ala, Sirly Engelbrecht, Olga Jegorova, Kristi Kiri, Kersti Kont, Hylle Kook, Katre Koolman, Anneli Laurisoo, Raine Remmelg, Anu Sinilaht, Epp Zirk, Marian Õunap.

Klassijuhataja Ene Leppik.

Elva gümnaasium

54. lend

Krista Alikas, Indrek Haller, Kristella Hansen, Kristina Hansen, Ivo Indriko, Triin Järveoja, Kauri Kõiv, Kertu Lankots, Anneli Larionova, Lauri Massakas, Hannula Menning, Erle Mets, Marja-Liisa Mäesalu, Martin Oder, Anu Parts, Monika Parts, Karin Palujõe, Sven Pastak, Liilia Piir, Merle Rääbus, Raido Sokk, Katrin Sööt, Evelin Treial, Kai Turgulainen, Kadri Velner.

Klassijuhataja Lilia Simson.

Kertu Hiielaid, Kertu Jaanson, Jaanus Järv, Kristel Kadaja, Kaja Karmiste, Elis Kikerpill, Margit Kreis, Leane Leppik, Liisa Liivamägi, Timo-Matthias Merisalu, Karin Mölder, Kristo Mölder, Ivar Oinus, Kuldar Parv, Kadi Saks, Riina Stepanov, Ragne Tigane, Kaarit Tull, Kelly-Kristel Tõrik.

Klassijuhataja Ülo Haljasorg.

Sergo Anier, Argo Hani, Margit Hiiekivi, Marika Kask, Kristi Kurg, Lya Laar, Annika Laving, Kätlin Lillevere, Nevel Linde, Tuuli Luiga, Juri Markultsak, Jaanus Novikov, Mart Ohotin, Liisi Pakk, Piia Päid, Katrin Päärde, Janar Remmel, Mario Soon, Martin Stafeikin, Argo Tillmann, Kert Väinsalu.

Hooldusõpetaja Silvi-Johanna Jürgenson.

Luunja keskkool

24. lend

Heili Eelmäe, Katrin Ivandi, Thea Ivandi, Age Kaasik, Kristel Kõiv, Tauri Lehola, Hannes Liiv, Ranno Lätt, Andres Padar, Ando Persidski, Elika Praakle, Evar Saar, Riin Sats, Peeter Tammoja, Margit Vaher, Eilika Vohla.

Klassijuhataja Aita Arjukese.

Lähte ühisgümnaasium

40. lend

Eha Laas, Merle Moorits, Alar Sapelkov, Reeli Simson, Varje Sõna, Evelin Tiits, Marge Velbaum, Hedvig Vungi, Triin Väinola.

Klassijuhataja Tiit Helm.

Helen Aruoja, Mari Haidak, Kersti Hermann, Kalvi Hubel, Siim Kaarde, Imre Liivamets, Andres Lätting, Margit Muru, Katrin Mägar, Tiia Männik, Raigo Orav, Triin Proovel, Laura Pärnapuu, Maarja Sadam, Teet Sulakatko, Kristi Säärits, Anne Toomsalu.

Klassijuhataja Maimu Kukke.

Nõo reaalgümnaasium

46. lend

Maarja Aun, Riste Auväärt, Kadri Bussov, Mikk Gaškov, Stanislav Gutkevitš, Kristo Ivanov, Christian-Johannes Kask, Michael-Gregorius Kask, Maila Keerus, Helle Kilgi, Vahur Kivirand, Maili Koppel, Kristo Kõiv, Tanel Käär, Keit Lamp, Ragnar Liblik, Oliver Loper, Anti Orgla, Henri Paves, Helen Pelt, Taavi Raudsaar, Madis Reinumägi, Kerli Rungi, Eveli Saue, Rando Säinas, Tarvo Treier, Riho Viia, Tõnis Viira.

Klassijuhataja Muia Keerutaja.

Rivo Aavel, Taavi Aplok, Liis Ehrlich, Urmas Haljaste, Tõnis Hinnosaar, Kerttu Karjust, Karin Kipper, Mait Kommusaar, Oliver Lillestik, Andres Luuk, Indrek Luuk, Mikk Metsunt, Mariana Naaber, Kristo Nikkolo, Alari Ossa, Kerli Piir, Tiiu Pirbe, Mart Raudam, Heleni Rindemaa, Kurmo Roosimäe, Katrina Saar, Siim Talvik, Allan Tamme, Kaupo Toom, Aleksander Tõnnisson, Ninell Tõnnisson, Eerik Undritz, Tanel Uudeberg, Kristi Valdmets, Andero Visnapuu, Mirko Volmer, Jorgan Vöörmann. Klassijuhataja Mare-Lee Hamer.

Kadri Ader, Silve Grabbi, Rait Hallimäe, Vaiko Hõlpus, Jaanus Jaakma, Märt Juurma, Kaire Kaaver, Hedi Kipasto, Andre Kirbits, Piret Koppel, Ott Kraut, Harri Kubri, Meelis Leivits, Siim Loik, Marten Meikop, Margus Must, Heigo Orgusaar, Anari Pabort, Tiina Pink, Maria Põld, Martin Raud, Aet Ristmägi, Indrek Saar, Kaspar Soer, Paul Soome, Kati Taal, Jana Tiits, Jaan Ulst, Katri Viitpoom, Tiit Vunk.

Klassijuhataja Anu Pendra.

Puhja keskkool

6. lend

Keiti Andressoo, Siiri Heinaru, Merle Hämäläinen, Ave Koni, Andres Korbun, Ene-Liis Laes, Karin Loite, Kristel Lori, Meelis Milistver, Malle Peedo, Margot Puks, Triin Sepp, Andres Toompere, Merilyn Vahur, Kätlin Varep.

Klassijuhataja Silvi Müller.

Rannu keskkool

12. lend

Helen Gottlob, Karin Jaska, Katrin Jaska, Rainer Kask, Silver Kask, Talis Kesküla, Moonika Kogri, Liina Kärmas, Vahur Laas, Marko Liidemaa, Rainer Napits, Triin Murumets, Airis Palk, Merlin Randla, Marina Zuravljova, Taavi Vaher, Rita Vuchmann, Anu Ülper.

Klassijuhataja Küllike Lõhmus.

Rõngu keskkool

10. lend

Tarmo Albu, Joel Jans, Liisi Jomp, Moonika Kaeramaa, Aigar Kesas, Kaidi Kollom, Kadri Lepik, Tuuli Mustkikas, Ester Orle, Sirli Roos, Kerly Talts, Kalmer Uibo.

Klassijuhataja Arvet Silk.

Võnnu keskkool

32. lend

Argo Jõesaar, Naomi-Maarja Kasemaa, Siret Kelder, Moonika Otsa, Nelli Rebane, Eget Säde, Marika Znamenskaja, Mihkel Timmermann, Tiia Trikand.

Klassijuhataja Aivi Jürgenson.

*Ülenurme gümnaasium lõpetajaid ei avalikusta.

VALGAMAA

Otepää gümnaasium

75. lend

Erki Eit, Tõnis Juhkam, Sille Järvet, Teevi Kits, Magnus Kolga, Priit Koort, Janari Mändla, Birgit Noormets, Lauri Oja, Karli Oja, Kristiina Pavljutšok, Kersti Pille, Triin Saareots, Kärt Suiste, Elmerita Sula, Ilmo Tamm, Tauri Tiirik, Rünno Tikk, Mihkel Toom, Annika Tõld, Triin Viita, Raivo Vill.

Klassijuhataja Tiiu Sander.

Margit Aigro, Daisi Dorch, Merit Hendrikson, Taavi Ilp, Merlin Juurikas, Mai-Ly Kiisler, Terje Kruus, Evelin Kubi, Liia Kukk, Kristi Kuldmaa, Ain Kuusik, Kaia Kõivistik, Kert Kärsin, Nelli Kübarsepp, Aiki Lill, Daisy-Diane Lääts, Diana Matsar, Epp Mägi, Piia Nämi, Kerli Pauskar, Janek Roop, Kadi Saarep, Kerttu Siim, Nele Tiiman, Veiko Voolaid.

Klassijuhataja Marge Kaiv.

Puka keskkool

26. lend

Leelo Jegorova, Lilika Kingo, Ingemar Liigand, Pille Luukanen, Krista Piirisild, Monika Päiviste, Aivo Saarepera, Kerli Sulg, Jane Vernik, Marge Võsu.

Klassijuhataja Anne Paulus.

Tsirguliina keskkool

43. lend

Anton Golenkov, Kadi Karjus, Argo Nõmmik, Andre Säre, Maarika Tigalane, Tanel Vichterpal.

Klassijuhataja Koidula Soe.

Tõrva gümnaasium

80. lend

Korneelia Anton, Mariell Jõesalu, Vaike Kargu, Krista Kiisler, Kristel Kubi, Kerti Kushkis, Marko Kõrv, Madis Madal, Kirsika Palmik, Andy Pokk, Kristiina Puudersell, Maido Ruusmann, Ingrid Soomlais, Brit Tafenau, Risto Tihane, Dione Tipka, Aile Trumm, Monika Truu, Merle Uibopuu, Annika Veerme, Kristiina Veri, Katrin Vijaste, Keiti Virks, Velve Värnik.

Klassijuhataja Aivi Mehide.

Kätlyn Darsch, Kasper Hõrak, Kaiu Jaago, Jaanus Juhanson, Evelin Lahesoo, Marek Lutt, Merlis Malm, Tiina Mannine, Üllar Must, Reimo Mändla, Karen Mölder, Kati Novikov, Tarmo Pertel, Madis Rannu, Anneli Rõõm, Anu Sang, Älis Sults, Triinu Taul, Külli Tiit, Gerli Toomepuu.

Klassijuhataja Imbi Umbleja.

Valga gümnaasium

70. lend

Kadri Hermlin, Karin Kasak, Esta Kivi, Ivo Kuutma, Maris Kõivastik, Gerli Külvet, Merike Küün, Mari-Liis Must, Reelika Paomees, Marika Poola, Kai Randver, Roberta Rebane, Piret Reiljan, Helin Sinisalu, Seidi Sinisalu, Agnes Soodla, Tiina Talak, Sirli Trahv, Liisa Trazhanov, Allan Truumaa, Liina Tserel, Annely Täht, Kristel Õunapuu.

Klassijuhataja Ene Sõstar.

Kadri Adrat, Priit Bakoff, Taavi Duvin, Rait Jürgens, Lennart Kiivit, Kristi Kruusmaa, Rando Kängsepp, Elliko Künnapuu, Kristina Lepp, Ivar Malm, Lauri Männiste, Julija Nester, Birgit Punt, Remo Reinsalu, Margus Roosik, Siim Saavaste, Keijo Treu, Merlin Tuhkanene, Monika Uibo, Sven Uibo, Hare Unt, Alain-Edward Urm, Mairi Vent, Mihkel Vijar, Egert Väljur.

Klassijuhataja Külli Kukk.

Annika Avamets, Kadri Ilisson, Julika Jensen, Monika Jurs, Eili Järve, Peeter Kallas, Piret Kuld, Dagmar Kärner, Katre Oja, Siim Pettai, Triin Radsin, Kairi Randver, Jüri Senjavin, Raila Sööt, Raili Sööt, Heili Vallaste, Kaidi Veemees, Ulvi Väljur.

Klassijuhataja Lii Luts.

Valga kaugõppegümnaasium

47. lend

Virgo Ilves, Kaidi Jaansalu, Kristi Kiusalaas, Kristi Käärik, Jaan Lass, Triin Lehes, Maarja Lokk, Janek Lilleleht, Gerly Mazorov, Merily Rimm, Liina Sepper, Olga Trofer, Alar Vaarend, Eleri Viikmäe.

Klassijuhataja Tiiu Murumaa.

VILJANDIMAA

Abja gümnaasium

57. lend

Marko Aas, Alo Hiet, Mariliis Järvelt, Argo Kangro, Kaidi Kimmel, Jaanika Laks, Merle Lepik, Urmas Liivak, Laine Lindvest, Marina Luik, Keijo Mardisoo, Siim Mitt, Daisy Mõttus, Liis Ojamäe, Katrina Pälsing, Toomas Riivik, Liisi Rääbus, Viljar Saar, Janno Tarkus, Jekaterina Tšetšulajeva, Liisi Vilgats.

Klassijuhataja Aivar Koks.

Diana Drab, Aaro Hallop, Regina Jerofenko, Jaana Jerv, Maarja Jürise, Kuldar Kaur, Triin Koort, Egle Lukin, Lilia Naum, Raido Ossip, Eneken Priks, Kristiina Purju, Riina Räim, Anne Semjonova, Piret Talves, Veronika Toma.

Klassijuhataja Jüri Ojamaa.

Carl Robert Jakobsoni nim. gümnaasium

82. lend

Anne Allas, Erik Allas, Jana Balõnski, Tanel Ehrenpreis, Elen Jalak, Mari-Ann Joosing, Marko Jänes, Katrin Jürgen, Kai Kalmann, Urmo Kase, Martti Kass, Karin Kikas, Karen Klandorf, Andres Klettenberg, Diana Kohv, Kertu Kärk, Toomas Matsalu, Mari Murro, Kristjan Männigo, Epp Niidri, Allar Nõges, Martin Pettai, Deivid Pugal, Maido Puks, Margit Rist, Kristjan Robam, Riina Roosmaa, Mihkel Rähn, Piret Tamm, Priit Tamme, Rando Tomson, Külliki Uibo, Tiia Vares, Germo Väli.

Klassijuhataja Andres Haavasalu.

Indrek Aasna, Marti Alamaa, Andrus Enn, Madis Ental, Kaidi Heinsalu, Andi Kase, Kaisa Kesanurm, Katre Klein, Katre Kodasma, Viljo Konsap, Jaanus Kraav, Kristjan Kruusimaa, Meelis Land, Allan Leiaru, Raivo Leisner, Lili Orel, Annika Paavel, Rauno Pärn, Veronika Rull, Allan Räpo, Karin Saar, Mati Saul, Enar Sims, Krista Šikova.

Klassijuhataja Eva Loodus.

Aive Aalup, Kadri Aidak, Diana Anijärv, Bruno Handsmitt, Kerli Hussar, Merlyn Hõbemäe, Kristiina Kikas, Merle Kink, Tuuli Klettenberg, Eret Kolla, Külli Kool, Irene Kruuse, Maria Kustova, Egle Kõvask, Lea Läänesaar, Maiko Markus, Derli Mutle, Erki Parri, Helen Pau, Katrin Päeva, Linda Püssa, Kristi Rajamäe, Terje Randver, Märt Sarv, Villu Sepp, Triinu Sikk, Kaimo Sonk, Joosep Tool, Heido Türk, Meelis Veibaum.

Klassijuhataja Tiia Pukk.

Julia Adamson, Edgar Anderson, Anna-Liisa Dontšenko, Eve Anders, Svetlana Karjat, Henri Kirt, Kai Konsap, Agnes Laanemaa, Liisi Luukas, Monika Merimaa, Rait Mirka, Margit Mõttus, Marika Ojaperv, Siret Paavel, Kadri Peterson, Eva Raudvee, Raido Subi, Kaie Zimmer, Pille Tiirusson, Ahti Tomp, Kaidi Topnik.

Klassijuhataja Ave Abroi.

Anželika Dmitrijeva, Merlin Heinsalu, Andres Kaju, Madis Kallakas, Innar Kõvask, Helen Kängsep, Ele Lepp, Viljar Lohu, Kaja Lääts, Regina Martinson, Monika Normann, Raili Nugis, Merilin Oja, Romet Purge, Madis Pärna, Toomas Raag, Heleene Rajaste, Martin Rekor, Kristjan Ristisaar, Janis Rull, Kaire Rummel, Kadri Saarse, Sven Sarapuu, Hevel Sarv, Siim Sillamaa, Holger Tasane, Billy Toomla, Krista Tõnisson, Indrek Univer, Vaido Vaher, Maarja Õispuu.

Klassijuhataja Eve Libe.

Karksi-Nuia gümnaasium

45. lend

Kristel Ilisson, Eero Ilves, Märt Israel, Jane Johanson, Raimo Jõgi, Are Jänes, Anti Kala, Timo Kals, Kristjan Keder, Kristi Kõss, Katrin Link, Taavi Linde, Liis Märtson, Gerli Raieste, Janar Ruus, Kristo Sepp, Neno Sõmmer, Teet Torim, Reelika Toome, Ott Vaan, Evelin Vainonen, Ragnar Valdstein, Urmet Vene.

Klassijuhataja Hilje Saag.

Suure-Jaani gümnaasium

54. lend

Eike-Katri Ait, Signe Henk, Rain Hramov, Meriliin Härm, Mart Kuldkepp, Kristjan Kuusik, Reimo Leemets, Tiit Lepik, Kadi Leppnurm, Maarja Lillsaar, Kadri Naudre, Raili Oss, Kati-Riin Piir, Marge Raidma, Siim Savelli, Marit Sepp, Peep Siim, Ergo Sims, Priit Toobal, Rainer Türner, Airi Vendla, Kadri Voormansik,Jaan Võsa, Kadri Võsa, Piret Zahkna.

Klassijuhataja Varje Aule.

Karin Kaasik, Kristiina Kees, Kristi Kiiver, Agne Koitla, Elmo Kralle, Kaidi Kuldvere, Merike Lebedeva, Krete Mankin, Riho Ots, Piret Putnik, Eneli Raid, Kristi Rohtla, Siim Siil, Klaarika Soolo, Eneli Subi, Raigo Tölp, Raido Valdmaa, Andreas Valk, Evelin Vonk.

Klassijuhataja Helle Saluveer.

Tarvastu gümnaasium

52. lend

Hanna-Liisa Almre, Aili Anderson, Andres Arak, Kati Arak, Märt Haan, Raavo Jaanus, Eija Jakobson, Karin Kõrve, Anneli Laine, Rainis Liir, Marilin Naaris, Andres Naelapea, Mariliis Pidim, Viljar Pihlapuu, Arno Põder, Monika Ratas, Ain Ristisaar, Rasmus Tammerand, Liina Tarum, Anna-Liisa Tõnisson, Merilin Vorobjova.

Klassijuhataja Oliver Tobro.

Viljandi maagümnaasium

62. lend

Andre Allese, Kristiina Jaska, Kaia Jõks, Mariliis Lehtveer, Anne-Ly Leitsalu, Betty-Maria Link, Marko Luik, Krister Lukka, Jarno-Raimo Moorats, Ave Parm, Birgit Pihlak, Virgi Plaks, Piret Post, Kristina Printsmann, Kadri Reinok, Liina Saar, Janne Saik, Tuuli Sauemägi, Kadi Subi, Jaanika Zõkina, Kristiine Tammsalu, Monika Teearu, Marja Tropp.

Klassijuhataja Pille Prost.

Argo Anton, Helen Heintalu, Allan Hünerson, Hanna Jõgi, Katrina Keidong, Jaak Kimmel, Priit Kivimägi, Aleks Kree, Alar Käosaar, Ave Mikk, Karen Milistver, Maret Mitt, Madis Mäe, Jaanus Mägi, Paavo Männi, Tambet Objartel, Kermo Oja, Monika Olev, Raimond Oss, Elis Paas, Jaana Peips, Kristi Prinzmann, Rivo Raigla, Kadri-Liis Riismaa, Liina Rohila, Raimond Sander, Tõnis Savi, Mihkel Schmidt, Monika Tikko, Riina Toome, Liisi Toomsalu, Kersti Varik.

Klassijuhataja Külliki Asu.

Annika Allese, Eneli Esna, Sigrid Jeedas, Piret Kald, Argo Kask, Änekka Kaur, Karin Kukk, Linda Kuusik, Kaire Lindepuu, Priit Loog, Martin Minin, Stella Muh?ulova, Erkki Muttel, Egle Oja, Ela Roslender, Annika Rüütel, Liina Sihver, Luule Soosaar, Kersti Suvalainen, Eero Svarval, Elari Toom, Kert Uibo, Riinu Vene.

Klassijuhataja Rita Oja.

Viljandi Paalalinna

gümnaasium

28. lend

Annika Aermann, Kristiina Allik, Gerri Annerviik, Ailar Arak, Ruve Eckbaum, Piret Kallas, Romet Kalvik, Gerli Karelson, Kristi Kopõtova, Kätlin Korjus, Lennar Lehtmets, Kristi Liivamäe, Laur Lugima, Erko Nopason, Maiby Orumets, Kädi Poolak, Annaliisa Pääsik, Merje-Liis Raudsepp, Gerri Reiman, Arvi Roosi, Janno Saar, Merit Saarm, Jaana Tarkus, Taavet Tatar, Arvi Toom, Peeter Veiken.

Klassijuhataja Maire Rebane.

Rauno Anderson, Mait Aus, Triin Beljaev, Hannele Hansen, Helina Härginen, Erki Jeedas, Anneli Jürgens, Kai Kaer, Eve Kallas, Gerli Karpovski, Liisi Kasemets, Kristel Keldu, Kati Kukk, Nella Kurg, Triin Kõverjalg, Liis Laansoo, Janne Lamsoo, Karin Lapp, Kaupo Maaten, Olivia Maimre, Rait Michalski, Piret Orgusaar, Helen Paltser, Kerli Parts, Steve Perkson, Eleri Piirak, Britt Ressar, Silja Ritson, Karin Rubli, Reet Sarnik, Teele Sepp, Kristjan Õsso.

Klassijuhataja Margit Nuija.

Viljandi täiskasvanute

gümnaasium

38. lend

Mati Aleksandrov, Anto Animägi, Aleksander Atonen, Veigo Ivanov, Kristel Kobi, Erki Kuusik, Ilona Miller, Rasmus Sepp, Erika Tuul.

Klassijuhataja Ants Kaasik.

Inna Kalliver, Kerli Kliimson, Loo Kuldkepp, Maarika Kurg, Sirje Meltsus, Viljar Oks, Dagmar Riet, Kristiina Soans, Kersti Sootla.

Klassijuhataja Sale Saul.

Siret Aule, Reesi Kalam, Katri Koik, Heidi Kuningas, Age Liiv, Alar Liivnurm, Iris Lutter, Nataly Ojasoo, Eret Poolak, Ülle Sadam, Ingmar Sõrmus, Elen Toomiste.

Klassijuhataja Helgi Teder.

Jaanis Einstein, Olev Jaago, Kaili Kardmaa, Katrin Kivi, Ivar Merila, Mari Paurson, Heiko Riiet.

Klassijuhataja Helgi Teder.

Jaanika Jakobson, Laivi Järv, Siiri Lapp, Raol Meet, Kelly Saukas, Egle Šults, Indrek Tõnisson.

Klassijuhataja Marve Ritson.

Võhma gümnaasium

25. lend

Annika Abro, Aile Altermann, Riine Ant, Andres Hajanen, Regiina Kaljula, Aleksander Kirpu, Kristi Koort, Liina Kotsalainen, Rainer Kuik, Mari Kukerman, Ivar Lints, Erho Lippur, Marina Medvedeva, Riivo Müür, Karin Pelt, Ingrid Pent, Katre Piirsalu, Sünne Remmer, Lea Seerman, Janar Sihv, Sirve Siniroht, Triin Toomel, Tanel Tõnisson.

Klassijuhataja Anne Lepamäe.

VÕRUMAA

Antsla gümnaasium

54. lend

Elviira Aher, Janar Fomatškin, Tanel Hanimägi, Pille Hellamaa, Sirle Horg, Gerli Jaakson, Käthlin Kangro, Kaidi Kask, Kirilin Mets, Kaidi Mägi, Ave Toomjõe, Kersti Tragel, Kersti Ventsel.

Klassijuhataja Katrin Kool.

Erle Allas, Vaido Kangro, Katrin Kivi, Liana Knäzev, Lili Koch, Kert Kuusik, Kätlin Kõva, Katre Käkkinen, Einar Kärgenberg, Rita Käär, Merille Liiv, Geili Niklus, Alar Nääme, Birgit Pokk, Kätlin Ruus, Tauno Rätsep, Siret Sisask, Kristo Vares, Marko Vuks.

Klassijuhataja Anu Silm.

Misso keskkool

33. lend

Tanel Davõdov, Kaspar Hakk, Ragnar Kalda, Kätlin Kukk, Virko Põld, Tarvi Sikk, Merli Talupoeg, Kersti Tann, Liis Tarro.

Klassijuhataja Margus Neider.

Parksepa keskkool

11. lend

TARTU LINN

Klassijuhataja Aavo Lind.

Diana Bogdanova, Merit Erli, Merje Erli, Merlin Hurt, Airit Kasvand, Hille Kesa, Kuldar Kobak, Katrin Kuus, Tiina Kägo, Merili Lemvald, Triin Lohk, Kristi Mustrik, Terje Ostra, Triin Pinnär, Peeter Põder, Alar Salumets, Rivo Teppo, Kairi Toom, Angela Ventsel.

Klassijuhataja Malle Puolakainen.

Varstu keskkool

45. lend

Kati Armulik, Silver Bušujev, Janika Johanson, Aldo Kaupmees, Kati Kolk, Anna-Liisa Lehiste, Kaidi Liiv, Timmo Luik, Arvo Meeks, Ats Reisenberg, Marju Tiits, Janno Torop, Mairi Toots.

Klassijuhataja Lea Mändmets.

Vastseliina gümnaasium

52. lend

Margus Juhkam, Eret Klade, Marek Lendsaar, Tanel Lind, Meelis Mark, Priit Ojaperv, Kristi Sikk, Alar Sing, Maija Toomik, Merili Truu.

Klassijuhataja Mati Jõesaar.

Võru kesklinna gümnaasium

4. lend

Kristel Harak, Maido Hollo, Evar Ilisson, Jana Jaakson, Viljar Jorro, Siim Kanep, Triin Karu, Helena Kivirand, Kristjan Koort, Indrek Kukk, Andrus Kuklane, Aile Kull, Kristjan Lehes, Annika Luik, Kädi Nassar, Päärn Oppar, Margus Orusaar, Anar Paulus, Sven Pedras, Kersti Purgas, Rita Puškina, Kersti Saar, Janar Sakkis, Ingvar Sepp, Taavi Tenno, Kadri Troska, Kadri Veski.

Klassijuhataja Ene Jakobson.

Võru Kreutzwaldi

gümnaasium

82. lend

Maris Ark, Laura Boitsov, Marek Jakobi, Elina Juhkam, Terje Kalk, Andrus Kallas, Mari-Liis Kasak, Kerli Kaska, Triinu Keem, Kadri Kärson, Madis Laane, Marko Madisson, Kaidi Mandel, Margus Möllits, Triinu Onoper, Moonika Pilt, Keiti Pindis, Rasmus Purge, Ove Raudsepp, Kadi Sõmer, Kersti Tiirmaa, Rait Veski.

Klassijuhataja Aino Raudvassar.

Veiko Aasa, Monika Arras, Merli Hass, Kristi Jõgeva, Meelis Kanep, Caren Kohk, Lauri Koik, Agni Kukka, Imre Kuklase, Ele Küppas, Mikk Leini, Mari-Liis Mandel, Meelis Melts, Maret Mets, Ott Metsla, Kristel Mett, Omar Onno, Assor Parts, Jaanus Petri, Kristiina Pisukova, Evelin Press, Aimar Raat, Siim Rahu, Paap Raid, Kadri Reimann, Tanel Rüüberg, Kairit Saarepuu, Siim Saaroja, Sven Soll, Monika Tamm, Taavi Tattar, Jaan Tell, Triin Tuvikene, Karl-Eerik Unt, Karin Urbanik.

Klassijuhataja Vesta Leesalu.

Võru täiskasvanute

gümnaasium

52. lend

Helen Hüvenen, Mari-Anne Ivask, Eveli Kadarik, Marja-Liisa Kanger, Raivo Kartau, Kristiina Kera, Indrek Kits, Anu Kivilätte, Külli Kolpakov, Kristiine Konks, Rainer Lepp, Maivi Liiskmann, Relika Lind, Merlin Meriküla, Melcery Mõttus, Marika Needo, Marite Oidjärv, Sigrit Pang, Kaile Ploom, Anneli Räämet, Regina Soots, Angelika Suvi, Egle Sõmer, Sirli Teder, Mariliis Uibo, Marina Vesper.

Klassijuhataja Ele Raha.

Sven Adamson, Jaanika Andrejev, Helena Helendi, Heleri Hiieste, Kerli Hollo, Martin Hütt, Arvi Jentson, Kuido Keeman, Urmas Kiilu, Kris Kosenkranius, Kait Kübar, Lenard Olesk, Liivika Pann, Kersti Piirisild, Evi Post, Kristi Pumper, Janek Rand, Ervin Raud, Kädy Sikk, Meelis Tammesoo, Aige Uljas, Arle Väin.

Klassijuhataja Taimi Russ.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee