SAAGA JÄTKUB: Harju maakohtus toimus järjekordne eelistung Miss Estonia Eva Maria Laane ja ta ekskaasa Erik Alexander Siversi (endise nimega Vallaste) vahel. Eva Maria esindas end kohtus ise.

Foto: Kollaaž (väljavõte Õhtulehe esikaanelt, Erki Pärnaku fotoga, 2 × Stanislav Moškov)
Anna-Maria Veidemann-Makko 23. mai 2023 13:54

Harju maakohtus toimus järjekordne eelistung kunagise Miss Estonia Eva Maria Laane ja ta ekskaasa Erik Alexander Siversi (endise nimega Vallaste) vahel. Eelmisest istungist oli möödunud pea kümme kuud. Kohtus selgus, et mingit kompromissi pole osapooled vahepeal suutnud leida ning teineteist on kostitatud üsna mahlakate väljenditega. „Tema eesmärgiks tundub olevat hävitada oma laste ema elu,” kurtis Eva Maria. Eksmehe advokaat aga kinnitas, et Erik soovib ainult seda, et eksnaine jätaks ta rahule.

Veel esmaspäevase eelistungi hommikul vahetas Eva Maria kirju ekskaasa esindajaga võimaliku kompromissi osas, kuid sellest keelduti kategooriliselt. Advokaat Oja sõnul on see raske, kui Eva Maria saatvat jätkuvalt solvavaid kirju, kutsudes ekskaasa uut abikaasat maakast rasvarulliks. „Milleks on vaja selliseid sõnu loopida, kui soovite kompromissi? Valate ju üksnes õli tulle,“ küsis Oja.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99