„Hommikusöök staariga“ restoranis Nok Nok: saatekülaline juubilar Arlet Palmiste; saatejuht Anu Saagim; restorani peakokk Khampan Pukdangpan; kokteilimeister Ingrid.

Video: Brandon Teder
Anu Saagim , Video: Brandon Teder eile 10:51

Minu seekordne hommikusöögi kaaslane on 22. mail juubelit tähistanud multitalent Arlet Palmiste. Üht konkreetset tiitlit on mehele keeruline panna, sest ta on laulja, õhtujuht, saatejuht, produtsent, stuudioadministraator, pulmaisa, kirjanik, lavastaja, kultuuritöötaja, näitleja, müügijuht, teatrijuht, kultuuriedendaja… Praegu on ta lõpetamas Usuteaduste Instituudi kristliku kultuuriloo magistriõpet. Tal on naine, kellest korra lahutas, kuid kellega kolis peale üht Nipernaadina veedetud suve taas kokku, ja kolm tublit last. Sääskülas on perel oma armas majake ja koos kaasaga veetakse kohapärimuslikke lavastusi esitavat PiibeTeatrit. Suuremat sorti sünnipäevapeo kavatseb Arlet külarahvale ja parimatele sõpradele korraldada Ambla valla kultuurimajas.

Vaata videot!

„Need suhtedraamad on üks kummaline värk,“ arutleb Arlet. „Ühele paarile tegin näiteks pulmapeo, aastad läksid mööda ja siis tegin ka lahutuspeo. Nad läksid väga sõbralikult lahku, oli, mida tähistada. Minu isa ütles mulle näiteks, et poiss, kui sa naise võtad, siis võta naine, kes oskab hästi süüa teha, ilu kaob, aga näljatunne jääb.“

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99