MURDIS SÜDANT! Arija Helmvee üritas talveööl politseile seletada, et inimene suisa väriseb külmast, ja uuris, kas keegi saaks ta soojemasse kohta toimetada.

Foto: Kollaaž (Ilmar Saabas / Delfi Meedia, tiktok.com/@roosabanaanike)
Liisa Mugra 23. november 2022 15:51

„Kõige rohkem murdis mu südant, kuidas ta hõõrus käsi mõlemat pidi vastu pinki, et ilmselt nendes midagi veel tunda või kuidagi käsi üles soojendada,“ kirjeldab tiktokker Roosabanaanike ehk Arija Helmvee, kuidas pühapäeva öösel šokeeris teda vaatepilt miinuskraadides külmetavast naisest. Politsei sõnul saavad nad iga päev teateid, et inimene võib ilmastiku tõttu ohtu sattuda. Mida tuleks siis teha?

Näinud külma käes vaevlevat naisterahvast, helistas Arija viivitamatult politseisse. Kuna polnud selgust, kellega tegu ja miks naisterahvas pingil külmetab, eeldas politsei esialgu, et ehk soovibki naisterahvas seal olla. Arijal vajus säärast vastust kuuldes aga suu ammuli: „Kes, kurat, tahaks miinuskraadidega pingi peal vabatahtlikult aega veeta? Või on äkki inimene seniilne ja vastabki politseile, et ta tahab seal olla, aga ta lihtsalt ei saa aru?“ on ta nõutu.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99