18. november Aleksandri pubis.

Foto: Maria Kilk
Maria Kilk 21. november 2022 11:14

Lumisel novembrikuu reedel kell 22.30 Aleksandri põhisaalis vabu laudu ei leidu. Nutikamad seltskonnad on lauad varakult ette broneerinud ja sinna peale juba nii mõndagi ka organiseerinud. Täna esineb siin rahvapidude legend PS Troika ja juba esimeste akordide ajal on tantsuplats rahvast pungil.

Tudengilinn Tartu kubiseb noortest ja iharatest, kuid Emajõe Ateenas jagub peopaiku ka inimestele, kes enam ülikoolis ei käi, kuid siiski oma ellu pidu, tantsu ja kirglikke öid vajavad. Üks neist kohtadest on Aleksandri pubi, mis on 35+ vanuses pidutsejate seas juba aastaid hästi tuntud.

Kui tudengid loevad tihti eurosente ja istuvad peo ajal telefonis, siis siin raha- ja suhtlusprobleeme pole – lauda tellitakse kannude ja pudelite kaupa. Ka külluslikke snäkivaagnaid jätkub peaaegu igale lauale. See siin on koht, kus öine söömine ei ole tabu ja puusadel olev lopsakus ainult kaunistab elukogenud daame ning nende kõhukaid saatjaid. Sõnaga „minimalism“, ei saa sel õhtul kohe mitte midagi kirjeldada – külluslik dekoor kaunistab ka Aleksandri igat ruumi. 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99