VIHA PÄÄSEB VALLA: Üha rohkem mehi mõistab, et nad ei pea olema tundetud ja kõiki emotsioone enda sees hoidma. Foto on illustreeriv.

Foto: Alamy/vIda Press
Merilin Lutsar 7. november 2022 15:00

Ilmselt teavad kõik lapsepõlvest väljendit „Ära nuta, kõik saab korda!“. Just selle fraasiga olen mina üles kasvanud ja kogu täiskasvanuelu üritanud seda mõttemustrit muuta. Tunded on okei ja okei on ka nutta! Nii olengi jõudnud taas ühte vaimsesse töötuppa, kuhu on esmaspäeva hommikul kell 7.30 kokku tulnud kümmekond meesterahvast, et ennast välja elada – tantsides, röökides ja käsi-jalgu vastu maad tagudes.

Mehed möirgavad nagu isakarud, kes pärast kevadist koopast väljumist kõhus ja südames tühjust tunnevad. Minul see nii lepase reega ei lähe ja pean esialgu teesklema, et olen vihane. Pärast paariminutilist teesklust muutun ma päriselt vihaseks. Ühel hetkel asendub viha aga kurbusega ja pisardan nagu väike laps, kellele poest kommi ei osteta.

Tegemist on Osho dünaamilisega meditatsiooniga, mille kohta teadsin enne siiatulekud vaid seda, et töötoas tuleb enda emotsioone välja lasta. Kõik ülejäänud on üllatus.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99