KANNIKAD PÄIKESEPAISTEL: „Villa“ osalejate figuurid on laitmatud ja seda rõhutatakse tõsieluseriaali turundamisel palju.

Foto: Kuvatõmmis/Villatv.ee
Geidi Raud 6. oktoober 2022 19:51

Nädala algul esilinastus juutuuberite Andrei Zevakini ja Robin Valtingu juhitud „Villa“, mis juba oma eksootilise võttekohaga paneb kõrge kaarega ära kõigile senistele kodumaistele tõsieluseriaalidele, millest nii mõneski bikiinides noored Eestimaa suves lõdisevad. Ka osalejad on palju viksimad ja viisakamad, kuid lõpuks on ikkagi fakt see, et kui keegi tahab kaameratega ääristatud toas kaaslast kabistada, siis vahet pole, millises reality's seda teha – tõsielusaate liidese saab oma nimele ikka tükiks ajaks ette.

„Villa“ esimene episood on peen ja soliidne juba esimesest minutist peale, meenutades oma professionaalse kaameratöö ja montaažiga mõnda Netflixi seriaali. Saatejuhid Zevakin ja Valting seisavad rikkalikult kaetud laua ääres Türgi villa terrassil ja serveerivad šampanjat. Kui tuua siia kõrvale „Rannamaja“ kolmanda hooaja esmasündinud osa, siis seal vaatas värskelt täiskasvanuikka jõudnud noortele külmkapist vastu mitu pudelit odavat valget viina.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99