SÕBRA RAUDHOBU SADULAS: Rain Tolgi üks parimaid sõpru Kaarel Valter küll suri, aga tema velo veereb mööda pealinna punaseid rattateid edasi.

Foto: Tiina Kõrtsini
Geidi Raud 2. oktoober 2022 09:59

„Mitmed noored, kes polnud sündinudki, kui „Esto TV-d“ tegime, on tulnud minuga sellest rääkima. Viimati EFTA gala järelpeol. Meie sealne võit võiduks, aga „Esto TV“ – see on see! Ilmselt siis ka TikTokist nägid klippe,“ pajatab filminäitleja, -režissöör ja stsenarist Rain Tolk (45), et kirju paroodiaminevik ei taha tema kannast üldsegi mitte hambaid välja tõmmata. 

Kas nüüd julgeksid Eda-Ines Ettilt seksi küsida nagu „Esto TV-s“ seda tegid?

(Hakkab kõva häälega naerma.) Küsimus tegelikult polnud ju selles, et seksi saada – see oli paroodia. „Esto TV“ oli seltskonnaajakirjanduse pihta suunatud pila. Mul oli hea seda teha, sest olin ise ju sealt maailmast tulnud. Kuid „Esto TV-sse“ sattusid ju ka teised.

Näiteks Reet Weidebaum, kes lahutas meid toonasest kultuuriministrist Signe Kivist, kelle kabinetti tahtsime tungida. Ta kahtlustas siis, et minu ja Keni puhul on tegemist vaimuhaigetega. Nüüd oleme aga Reedaga head tuttavad ja ta naerab selle üle. Reet meenutas naerdes, et kargles Kivi kabineti ukse ees ringi nagu sõgestunud rohutirts.

Mu välismaa sõbrad ei suuda ka ära imestada, et sa võid Eestis ükskõik, millise si*a kokku keerata, aga kuna turg on väike ja inimesi on vähe, siis ei jää muud üle kui andestada ja koostööd edasi teha. Kuidas on see võimalik, et näiteks Taavi Libe teeb endiselt telesaateid?

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99