Kristina Tarmet (endise perekonnanimega Tennokese) on tantsima õpetanud nii Andres Anvelti (pildil), endise Rootsi suursaadiku Dag Harteliuse, Lauri Pedaja kui Aivar Riisalu.

Foto: TEET MALSROOS
Helen Reinhold 19. august 2022 19:42

„Päris aukartust äratav variant langes sülle. Väljakutse on põnev ja loodame, et see saab ka Jürile olema pisut kui rutiinist väljatulek – tantsusaates osaledes ei saa olla ühtegi muud mõtet, kui vaid see, mida teevad jalad, käed ja keha,“ jutustab tantsutäht Kristina Tarmet (45). Just temast saab saates „Tantsud tähtedega“ riigikogu esimehe Jüri Ratase tantsupartner. Varasematel hooaegadel on Tarmeti juhendamisel tantsima õppinud nii Andres Anvelt, Aivar Riisalu, endine Rootsi suursaadik Dag Hartelius kui Lauri Pedaja.

Kristina Tarmet (endise nimega Kristina Tennokese) sõnab, et kui talle helistati ja pakuti tantsupartneriks Jüri Ratast, tundis ta mõningat aukartust. On ju tegu Eesti poliitikas tähtsa härraga. Väljakutse võttis naine aga kõhklemata vastu. Pisut valutab naine aga südant, kuidas mees poliitika kõrvalt tantsusaatele pühenduda jõuab.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99