Video: Brandon Teder, Hannes Dreimanis
Arija Helmvee | Video: Brandon Teder, Hannes Dreimanis 11. august 2022 13:00

„Roosa reporteri“ saatejuht Arija Helmvee küsib tüdrukute eest naistearstilt ära ka kõige rohkem punastama panevad küsimused. Kas päevade ajal seksides võib rasedaks jääda? Kuidas käib spiraali paigaldamine? Kui tihti peaks tampooni vahetama ja kuidas valida õiget mõõtu? Miks mul päevad ära jäävad? Miks on voolusel paha lõhn ja miks see värvi muudab? Miks peaksin ma üldsegi günekoloogi juurde minema?

„Naise keha on väga keeruline ja see on täiesti normaalne, et sa ei tea selle kohta kõike. Selle jaoks on olemas aga naistearstid,“ teatab Arija ja astub reipal sammul sisse Confido kliinikusse, kus ootab teda eriõde ja ämmaemand Kreete Huik, kes vastab noorte küsimustele.

Ka julgustab Kreete nii tüdrukuid kui ka poisse vajadusel spetsialistilt nõu küsima. „Mingil põhjusel on noored hakanud kartma noortekabinetti pöördumist. Kindlasti siin lolle küsimusi pole ja alati võib tulla. Näiteks saab siin arutada, kuidas oma tervist edaspidi jälgida ja kui tihti peaks günekoloogi juures käima. Siit saab kõigile põhilistele küsimustele vastuse!“

Vaata saadet!

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99