Affleck ja Lopez tänavu veebruaris Los Angeleses Jenniferi filmi „Marry Me“ erilinastusel.

Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 19. juuli 2022 15:04

2003. aastal teatasid Jennifer Lopez ja Ben Affleck vaid neli päeva enne abiellumist, et tseremoonia lükkub edasi. Toona nad pulmadeni ei jõudnud. Nüüd, teisel ringil, lasi kuulus paar end Las Vegases lihtinimeste kombel paari panna. Kurjad keeled räägivad, et see oli Lopezi kavalus.

Lopez (52) demonstreeris esmaspäeval Instagramis võidukalt abielusõrmust ning suunas huvilised oma uudiskirja lugema. Selles teatas lauljanna, et tema ja Affleck (49) abiellusid nädalavahetusel Las Vegases. Abielu, mis oli peiule järjekorras teine ja pruudile juba neljas, registreeriti kuulsas pulmakabelis nimega Little White Wedding Chapel, kus on paari pandud näiteks Bruce Willis ja Demi Moore ning Frank Sinatra ja Mia Farrow. New York Posti andmeil kihutas vastne abielupaar juba pühapäeva öösel tagasi Los Angelesse. Pulmaroogade asemel nauditud lennukis pitsat ja dieetkoolat.

Kuigi Lopez kirjutas oma uudiskirjas OnTheJLo, et abiellumise tunnistajateks olid nende lapsed, väidab New York Post, et kohal olid vaid Lopezi ja tema kolmanda abikaasa Marc Anthony tütar Emme (14), kelle kaksikvend Max jäi ilmselt koju, ning Afflecki ja Jennifer Garneri keskmine laps, 13aastane tütar Seraphina.

New Yorgi kõmulehe andmeil oli kiirpulm Lopezi idee. Ehk kibeles ta Affleckile võimalikult kähku päitseid pähe tõmbama, sest mees oli eelmine kord põnnama löönud? Või oli põhjuseks asjaolu, et viimati pidi ta abielluma pesapallikuulsus Alex Rodriguezega, kuid needki pulmad jäid ära? „Jen on olnud abieluks valmis sellest õhtust saadik, kui Ben talle abieluettepaneku tegi,“ ütleb lehe allikas. „Ta tahtis selle asja võimalikult kärmelt ära vormistada ja põnnama löömist ennetada.“