TINDER ON TEEMA: Shira on kohtingurakendusest leidnud nii veidrikuid kui ka oma praeguse armastuse Rauno.

Foto: Remo Tõnismäe
Timofei Sarap 6. juuli 2022 10:46

„Paljud inimesed, eriti vanemad, ei julge surmast avalikult rääkida, sest see teeb haiget. Kuid tegelikult on nii, et, mida rohkem koletisest räägid, seda vähem hirmutavamaks ta muutub. See võib paljude inimeste jaoks veider tunduda, aga olen juba läbi mõelnud, milliseid matuseid tahaksin. Olen ka juba oma testamendi lahti kirjutanud,“ räägib 23aastane lauljatar, et kui ta peaks siit ilmast lahkuma, ei taha ta, et see lähedastele liialt sekeldusi põhjustaks.

„Ma olen kasvanud selliselt, et kõik oli alati olemas ja hästi. Ma ei tea siiani, kas mu vanematel olid kunagi mingid rahalised mured või mitte – keegi ei näidanud seda mulle välja. Kui mul oli uut kotti vaja, sain selle. Kui tahtsin reisile minna, sain ka seda. Ühel hetkel saad aga aru, et see kõik pole tegelikult sinu oma ja hakkad mõtlema, kes sa ise oled, avastades, et ei teagi,“ räägib noor lauljatar Shira eneseotsingu teekonnast. „Pressure (inglise k. – surve) oli ka peal. Pere ootas, et lõpetaksin kooli ja hakkaksin ise raha teenima. Nad ootasid, et minust saaks midagi head.“

Juudi juurtega laulja Marika Rodionova ehk Shira käis juba pisikese piigana erinevates lastelaagrites ja osales üritustel, mida siinne juudikogukond korraldas. Hiljem asus ta ka kogukonna heaks tööle. Shira tunnistab, et ta on Iisraeli kultuurist väga palju õppinud ja sellele kuulub tema südames eriline koht.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99