TUGEV SIDE: „Beatrice tunneb mind päris hästi, endal on ka hirmus vahepeal. Ta saab aru, kui ma väljendan või ütlen midagi, ent tegelikult tunnen teistmoodi. Kui üritan mingeid emotsioone endas peita, saab ta sellest väga hästi aru,“ tõdeb räppar AG.

Foto: Remo Tõnismäe
Helen Reinhold 28. juuni 2022 12:44

Laulev ilmatüdruk Beatrice (18) ja räppar AG (23) tähistavad juulikuus oma ühise armastuse esimest aastapäeva. „Mulle meeldib Beatrice'i juures kõige enam see, et ta suudab mind teha rõõmsaks. Kui oled ise elus näinud või kogenud negatiivseid asju ja mingil eluetapil viibinud „huvitavate“ inimeste seltskonnas, siis Beatrice'i vaadates teeb mind nii rõõmsaks, et ta pole mingeid vastikuid asju näinud ega imelikes seltskondades hänginud. Kui teda vaatan, unustan kõik argimured ja olen lihtsalt omas maailmas,“ sõnab räppar.

Silver Orissaar (avalikkusele tuntud eelkõige esinejanimega AG) ning laulev „Reporteri“ ilmatüdruk Lisella Beatrice Kirjutaja (esinejanimega Beatrice) saabuvad Õhtulehele intervjuud andma käsikäes, seljas toon toonis rõivad. Pilgud, millega paar üksteist intervjuu vältel seirab, ei jäta kahtlustki, et noored on armunud ja õnnelikud. Et nii tõepoolest on, kinnitavad mõlemad. „Kui teda vaatan, unustan kõik argimured ja olen lihtsalt omas maailmas,“ kirjeldab Silver, mis teda kallima juures kõige enam paelub. „Silver on seevastu väga naljakas ja hea huumorisoonega,“ kiidab Beatrice kallimat.

„Kõik on juhtunud hästi spontaanselt. Kumbki meist suhet väga ei otsinud. Teadsime üksteist enne jupp aega, olime ühistel stuudiopidudelgi käinud, aga rääkinud väga ei olnud. Aga ühel hetkel…“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad