„Hommikusöök staariga“ restoranis Brasserie 11 - saatekülalised Peeter Vähi ja Tiina Jokinen; restorani omanik Kati Plaamus; peakokk Heidi Pinnak; saatejuht Anu Saagim

Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis; Tatjana Iljina 26. juuli 2022 22:44

Minu seekordseteks hommikusöögi külalisteks on maailmarändurid ja festivalide Orient ja Klaaspärlimäng korraldajatena tuntud elukaaslased, muusik Peeter Vähi (67) ja muusikamänedžer Tiina Jokinen (61). Kohtusime vitaalse paarikesega Tallinna ühes audentsemas prantsusepärases restoranis Brasserie 11, kus peakokaks Heidi Pinnak. Koha omaniku Kati Plaamuse sõnul on Heidi maailma kõige parem kokk, kes teab prantsuse köögist absoluutselt kõike ja kes võib uhkusega öelda, et ta on maailma number 14 kokk.

Vaata videot!

Minu seekordseteks hommikusöögi külalisteks on maailmarändurid ja festivalide Orient ja Klaaspärlimäng korraldajatena tuntud elukaaslased, muusik Peeter Vähi (67) ja muusikamänedžer Tiina Jokinen (61). Kohtusime vitaalse paarikesega Tallinna ühes audentsemas prantsusepärases restoranis Brasserie 11, kus peakokaks Heidi Pinnak. Koha omaniku Kati Plaamuse sõnul on Heidi maailma kõige parem kokk, kes teab prantsuse köögist absoluutselt kõike ja kes võib uhkusega öelda, et ta on maailma number 14 kokk.Vaata videot!

Enne tigude ja konnade mekkimise juurde asumist tegid Kati ja Heidi meile ka kiire ülevaate Prantsuse toidukultuurist:

Prantsusmaa – toiduhäll. Sealt sai alguse maitsete ja toidu välimuse areng. Prantslased teavad naudingutest nii mõndagi. Söömine ei ole nende sõnul pelgalt energia laadimine ja kõhu täitmine.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99