Foto: Erakogu
Helen Reinhold 12. juuni 2022 13:39

Sandra Kulderknup (artistinimega Hanna-Sandra) on 16aastane aktiivne neiu, kelle elu täidavad lisaks gümnaasiumiõpingutele, laulmisele, sisuloomele ja tantsutreeneri ametile ka erinevad missivõistlused. Eesti missinduse eestvedaja Tiina Jantsoni käe all karjääri tegev neiu rõõmustab, sest osales hiljaaegu rahvusvahelisel missivõistlusel, kust napsas Eestile mitmeid olulisi auhindu. „Kui modellinduses hinnatakse seda, et oleksid mingis kindlas pikkuses või kaalus, siis missinduses hinnatakse aga iseloomu, olekut ja sisemist küpsust. See on miski, mis mind selle ala juures köidab,“ räägib noor miss.

Aktiivne neiu on tubli mitmel rindel. Lisaks gümnaasiumiõpingutele täidavad tema päevi ka sisuloome, laulmine ja tantsutreeneriks olemine. Missinduse juures paelubki teda just mitmekülgsus. „Missinduses saan kasutada oma tugevustena kõiki neid tegevusi, mis mulle meeldivad. Talendivoorus saan tantsida või laulda. Sel võistlusel saatsimegi talendivooru tarbeks minu muusikavideo,“ räägib ta.

Loomulikult on missinduse juures paeluv ka võistlustega kaasnev sära ja glamuur. "Kellele ei meeldiks kanda ilusaid kleite ja meiki? Õhtukleidivoorus saadki end ilusaks teha ja tähelepanu keskpunktis olla. Kui mulle tähelepanu ei meeldiks, siis nende asjadega ma ka ei tegeleks. Missivõistlus on hea viis oma tugevuste kombineerimiseks.“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad