Johnny Depp 2. juunil kontsertpaika saabumas.

Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Geidi Raud 7. juuni 2022 21:30

„Kõigile minu väärtuslikele, lojaalsetele ja vankumatutele toetajatele. Oleme igal pool koos ja näeme kõike koos. Kõnnime koos mööda sama rada. Me tegime koos õiget asja ja seda ainult seetõttu, et te hoolisite,“ kirjutab kohtus valelikku eksnaist võitnud Hollywoodi staar Johnny Depp (58) sotsiaalmeedias ja jagab poolehoidjatega kaadreid endast ning fännidest.

„Nagu alati, olete teie minu tööandjad ja ma olen nördinud, sest ma ei saa tänada teid teisiti, kui lihtsalt tänades. Seega – aitäh teile! Minu armastus ja lugupidamine – JD,“ lõpetas Depp oma postituse.

Tänuvideo sai ka Deppi esimeseks TikToki postitatud klipiks. Kolme tunniga kogus see üle 1,4 miljoni meeldimise. „Kariibi mere piraatide“ staari värske TikToki konto külge kleepis end kõigest mõne tunniga viis miljonit jälgijat.

27. mail jõudis lõpule kuus nädalat kestnud kohtulahing eksabikaasade Johnny Deppi ja Amber Heardi (36) vahel, kui USA vandekohus tegi teatavaks otsuse: õigus jääb Deppile. Vandekohus uskus, et Amber Heard on Deppi lähisuhtevägivallas süüdistades alusetult laimanud.

Vandekohus leidis, et Heard peab eksabikaasale laimu levitamise eest tekitatud finantskahju korvamiseks maksma 15 miljonit dollarit, millest tuleb Virginias kehtivate seaduste tõttu reaalselt tasuda 10 350 000 dollarit.