Saund

BLOGI | LÄKS NAGU ARVATI! Eurovisioni võitis sõjast räsitud Ukraina, Eesti jäi täpselt edetabeli keskele (121)

LISA KOMMENTAAR

“Räägime asjast” 15.05.2022 eile 17:34
https://www.mixcloud.com/raadiosaade/
Kelly eile 15:41
Half of these songs are devol ritualistic shows, eurovision is totally ruined and its not about vocal and talents anymore… And yes its not a war, why Ukraine,?! they aren’t better than Estonia or Uk or Spain. Estonia was more positive and talented than UK, wtf is going on, such a mess 😬
Siiri eile 15:44
Täis pettumust. Ainus oli Stefan, kes ilusa laulu laulis, nii sõnades, kui muusikas ja esituses.
Aldo eile 15:45
mulle meeldis ka eesti laul. Kui ukraina laulu lauluks küll ei nimeta. See ei ole konkurs vaid 100% poliitika
Mati eile 15:47
Ukraina võit oli ju ette ennustatav,isegi hr.Paadam ütles,et oleks üllatav,kui nii ei lähe.Stefan oli võitnud juba siis,kui üldse Eurovisioonile jõudis,lepime seekord poliitilise võiduga,ja mõelgem hoopis selle peale,kuidas nad antud olukorras selle korraldamisega hakkama saavad?Majanduslikult,territoriaalselt?
Kalle eile 15:48
Poliitiline jant, mitte euruvisioon
Meee eile 15:49
Kahjuks ei ole eurovisoon amme enam lauluvõistlus. Selle ürituse saaks vabalt max tunniga ära teha. Paneme riigid ritta ja anname oma hääled. Kes mingi laulu esitab ei oma küll mingit tähtsust.
🤮🤮🤢🤢🤢🤢 eile 15:49
, jah Ukraina võit oli teada juba nädal aega tagasi.
🤬🤬😠😠😡😡😡😤😤😤 eile 15:50
No tegelikult poliitikat vist seekord ei olnud sest žürii tulemustega oleks UK võitnud aga äratinistatud rahvamassid hääletasid Ukraina poolt.
Mati eile 15:52
Varsti tulevad kõrgushüppe võistlused kus Ukraina sportlane hüppab 1 m vähem, kuid võidab! Hale, kui ei hinnata tulemust! Olen igati Ukraina toetaja, kuid seekord ikka jama..
Kyyyö eile 15:37
ei mõista, miks nii palju pahandust nüüd selle Ukraina võidu pärast? Miljonid lähevad sinna toetuseks meie riigi poolt ja nüüd vat sulle, võit Eurovisioonil-milline raha raiskamine. Naljakas lugeda, ausõna 🤦‍♀️
Kelyy eile 15:38
Eurovisioon on ikkagi lauluvõistlus,mitte poliitiliste sümpaatiate tunnustamise koht.
Mati eile 15:38
ei, Eurovisioon on just poliitiliste sümpaatiate tunnustamise koht, lauluvõistlusega pole juba ammu mitte mingisugust pistmist.
Pettunud eile 15:39
Milleks siis üldse see võistlus kui nagunii Ukraina sümboolselt võitjaks tehakse?Aus võistlus oleks ju parem.
Paul eile 17:34
Miljonid lähevad, kuid Ukraina žürii ei raatsinud ühtegi punkti eestile anda ja ega sealne rahvas kah heldusega silma paistnud. Pakun, et kui Ukrainlased oleks ka laval niisama, vaikides passinud, oleks võit ikkagi nende päralt.
Matile täna 10:35
"...mitte poliitiliste sümpaatiate tunnustamise koht."---Paistab, et siiski ON" poliitiliste sümpaatiate tunnustamise koht.", kui Venemaa sealt väljagi arvati...
Sander eile 15:32
Rõve poliitiline pläma.Kohad enam-vähem paika pandud. Järgmine Eurovisioon on varemetes või? Mõttetu võistlus.
Sannu eile 15:33
Oeh, kui nõmedalt väljamängitud lugu, loomulikult taolised arutelud käivad, kui on selge favoriit. Kui meie oleksime ülekaalukas favoriit, käiksid ka ammu arutelud, kus ja kuidas korraldada.
Harri eile 15:34
Õnnitlused! 1 vaataja vähem. Milleks siis üldse see mõndade välja jätmine poole pealt, las kõik saaks vähemalt paar korda selleks puhuks tehtud lauluga esineda. Hiljem pole neid enam kuulda.
Karl eile 15:36
Pole vaja seda showd korraldada, kui võitja teada. Mõttetu raharaiskamine sel juhul. Oleks juba enne poolfinaale ütlema, et sel aastal me ka Eurovisiooni ei korralda, kuna kindlalt võidab Ukraina.
Mati eile 15:17
ukrainlased pole seda vôitu väärt. Esiteks juba sellepärast, et nad valisid spetsiaalselt selle loo kuna neil käib seal sõda ja nad kasutasid seda võimalust ära. See pole teiste riikide suhtes aus. A teised riigid lihtsalt andsid omad hääled, ainult sellepärast, et näidata kuidas nad teda toetavad. Teiseks, see laul oli ülimalt lihtne, et isegi koolijüts oleks saanud selle ära lauldud. Ainuke kes oleks tõesti väärt seda võitu, ongi see suur Britannia esindaja, kuna tal tõesti teistest kõige võimsam hääl ja see häälekõrgus.
Priit eile 15:19
ja kus nad seda eurovisiooni korraldavad??? Pommivarjendites ja rusude vahel???? Aaaa õigus kaja kallas(sihilikult väikeste tähtedega) toeteb.
Hillar eile 15:20
Eurovisioon ei ole ainult lauluvõistlus. Pole juba ammu olnud. See on kogu esitlust puudutav võistlus. Rääkimata sellest,mis emotsioone see kelleski tekitab. Rahvas hääletab selgelt emotsioonide baasil, zürii ju Ukrainat võitjaks ei kuulutanud.
Vladimir eile 15:21
sai toetus hääled. AGA ühtegi punkti ei saanud Eesti Ukrainalt,see näitab et nad ei HOOLI.Meie riigi abist.
Alekssander eile 15:23
mõtleme ka hetke… Nagu aru saame, siis võit oli 1000% poliitiline/tuli vaid tänu sõjale, jne. Noh, igal juhul on see nüüd käes! Õnne neile! 🫣 Järgmine aasta tantsime pommide otsas, mõnes varjendis ja palvetame, et venelane meie saadetud lauljale pommi tagumikku ei laseks. President ju lubas juba öösel, et korraldavad ise selle. Miks seda vaja oli? Kui neil kõik nii hästi, et saavad juba Eurovisiooni korraldada, siis miks need inimesed siia ronivad?!🙄 suht veider! Pangu ikka prioriteedid paika, kas olulisem oleks peale sõja lõppu hakata riiki üles ehitama v Eurovisiooni korraldam
Sven eile 15:25
asi pole ju selles, kas me toetame Ukrainat sõjas või kõiges, mis seal riigis hetkel toimub, vaid et kui on tõesti võitu väärt lugu, las võidab, aga antud hetkel oli see ju väga õnnetu üritus, millel polnud korralikku powerit ega viisi ja esitus üldiselt oli väga õnnetu. Oli ju mitmeid väga häid esitusi, kes väärisid esikohta tunduvalt enam.
Mart eile 15:25
ma toetan ka Ukraina selles mis seal toimub, aga Eurovision peaks olema siiski lauluvõistlus, mitte toetamine ja poliitika.
Taavi eile 15:26
Puhas poliitika...ei taha enam vaadata, palju talentsemaid on ,aga valitakse muu põhimõtetega. 👎
Urmo eile 15:27
Lauluvõistlusega pole siin mingit pistmist. Puhas poliitika vähemalt 10 aastat juba. Sellepärast ei vaata ega ela kaasa ☹
Kaido eile 15:28
Ammu teada kes võidab... Raha raiskamine ainult, kaastundest võidab
Uno eile 15:28
Ukraina sai haletsus võidu täna sõjalise teema pärast mis nende kodumaal toimub
Kusti eile 15:29
Eks see üks tsirkus olegi kogu kupatus.
Rex eile 15:30
Aga rahva käest petetakse ju raha välja kuna iga hääletus ju maksab
Tudyd eile 15:30
Ei peteta midagi. Väga selgelt antakse teada kui palju hääletamine maksab ju.
Priidule täna 10:38
"...ja kus nad seda eurovisiooni korraldavad???"----no suur enneolematu "väljanäitus" tuleb, raha tuleb nagu raba, kõik tahavad näha t õ e l i s e sõja tagajärgi kohapeal, mitte telekas! Varemed ja kaos ja "püssirohulõhn"! Igaüks paneb kivikese Ukrainast tasku ja puha. Midagi enneolematut ju!
keegi täna 20:28
Et siis meeslauljate puhul kõige olulisem on häälekõrgus..... Kuulata kahjuks neid kõrgeid meeshääli eriti ei kannata, kõrvad hakkavad valutama.
Vöödiline eile 14:50
Ei taha halvasti öelda et eestis elavad venelased võibolla oleksid hääletanud eesti poolt, Aga eesti pooldab seda Ukraina nii rõõmsalt meil!!! Eks need venelased kes eestis elavad on vihale aetud Ukrainaga?? Kahju et eestis elavad venelased ei hääletanud meie poolt???
Vl eile 14:53
Pean teiega nõustuma, Eesti ajas need venelased vihale eestimaal oma Ukrainaga et selle pärst eestlane ei saanud rohkem hääli endale?? Eestis elavad venelased maksid kätte eestile et selle pärst meie ei saanud hääli rohkem juurde!!!
Ahaaa to Vöödiline ja VI eile 15:02
Iseendale vastata pole kena... provokaator! Aga teemast! Kuidas eestlased saavad siinseid venelasi nn Ukrainaga vihaleajada, aru me ei saa! Oot, kast teie peate õigeks sõda, mis hetkel Ukrainas toimub??!!
Mati eile 13:43
See oli ju ammu ette teada, teisiti polnud see ju võimalik, sest ukraina pidi võitma, sest euroopa visioon on ainult räpane, valelik, manipuleeriv poliitika ja võimuihalus, inimeste allutamiseks mõeldud, eurovisioon pole ammu aastaid enam muusika ega laulude visioon, see on propaganda ja räpane poliitiline võimumäng nagu olümpiamängudki! Kõike seda, mis just eriti viimased 2 aastat toimunud on nii Eestimaal, kui ka mujal Maailmas, siis eurovisioon peaks ka kõige pimedama inimese nägijaks ja kuuljaks muutma, kuidas globaalelukatest “eliit” inimesi hävitab, allutab ja orjastab, pseudovalitsusteg
PT eile 15:59
Ogar jutt. Nii nagu olümpiamängudel ei saa võita ainult poliitika, sest võistlevad ikkagi sportlased (ükskõik kui palju su riik sind toetab, jooksma või üle lati hüppama pead kõige paremini ikka ise!), ei saa ka Eurovisioonil võita ainult poliitika, sest võistlevad ikkagi esinejad. Ma saan aru, et tõelise vandenõuteoreetiku peas on kõik tulemused igal pool võltsitud, aga sellega on mõttetu vaielda, info selle kohta, kuidas olümpiamängudel või Eurovisioonil tulemusi kogutakse, säilitatakse jne on kõik avalik, aga kui ikka inimene ei usu, siis ta ei usu ja kõik.

Juh eile 13:43
Hääletamisest niipalju, et igas Euroopa riigis on sadades tuhandetes põgenike kogukond. Sealt siis hääled. Põhimõtteliselt ukrainlased hääletasid ise endale võidu.
Kus Ukrainale pugemine on? eile 13:31
Eesti žürii hääled: 12 - Rootsi 10 - Itaalia 8 - Austraalia 7 - Portugal 6 - Kreeka 5 - Soome 4 - Suurbritannia 3 - Aserbaidžaan 2 - Leedu 1 - Holland
Se oli vastus @Mõmmi täna 10:11 eile 13:45
Kommentaar meeldis 106-le inimesele! Midagi nii tobedat annab ikka välja mõelda: "Kas Ukrainlased võitsid Eurovisiooni seepärast, et nende esitus ja pala olid kõige paremad, või seepärast, et kõik üritavad neile maksimaalselt pugeda ja neid autasudega üle külvata isegi siis, kui tegelikult selle autasu andmiseks alus puudub?"
tähistame võitu eile 12:37
Maailm on väsinud pisikesest mehikesest
Mann eile 15:48
Martin on ka pisike. 1.70 pikk vist
kuidas võita sõda hullusega eile 12:36
Maailmas on hullus ja kuidas astuda hulluse vastu peegeldusega. Kuidas taltsutada loomastunud ohtu?

aga meil on ka midagi hästi eile 11:59
Aeg on maailmas selline.
Vares vaga linnukene eile 11:57
Üle kahe korra Stefaniat kuulata ei suuda. Nagu ka kunagist euroka võidulugu Krimmi mordorist.
eile 11:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
anna minna siis suur mõtleja eile 11:21
Kui hea riik on meil siis, kiidame takka.
Mõmmi eile 11:05
Eurovisoon ongi üks poliitiline värk ei muud et seal ongi kõikk petused ja valed, Kahjuks ei eesti kaotab kogu aeg ei mingit võittu
Kooli eile 12:59
tagasi! Ah jaa, vene õppekava on veits teistsugune, saame aru! Mis puudutab poliitikat, pettust, valesid, siis seda otsi laialt venemaalt, eriti kremli müüride vahelt, eks ole!
kaks sammu paremale või vasakule eile 11:00
Aga mina tantsin Putini jenkat.

eile 10:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Venemaa võimuri arusaamad vabadustest eile 10:54
Segaduses, muidu nii kaunis on hommik.
Mis moodi eile 11:24
Ukraina ise küsis seda sõda.. kui usud propagandat ja räägid nn Donbassi koledustest, siis eksid! Donbassi venelased haarasid venemaalt saadud relvad ja alustasid sõda ukrainlaste, nende keele, koolihariduse ehk siis keeldumist omandada haridust ukraina keeles jne jne vastu! Sama oht oli ja on ka Baltikumis! Kellele ei sobi siin, mingu oma kodumaale..lõpuks peate arusaama, et tuleb austada ja täita neid seadusi, mis siin kehtivad! Veel tuletaks meelde, et külla kutsutakse!
Mõmmi eile 10:11
Kas Ukrainlased võitsid Eurovisiooni seepärast, et nende esitus ja pala olid kõige paremad, või seepärast, et kõik üritavad neile maksimaalselt pugeda ja neid autasudega üle külvata isegi siis, kui tegelikult selle autasu andmiseks alus puudub? Siit teeme järelduse: kui Eesti tahab Eurovisiooni võita, siis on vaja meelitada Venemaa Eesti vastu sõda alustama, sest siis äkki teised riigid on samuti nõus Eestil võita laskma. Järeldus: Eurovisioon on poliitiline üritus, kus puudub igasugune realistlik konkurents.
keegi eile 11:35
Ukraina võitis sellepärast, et: 1. Ukraina lugu oli teistsugune ja meeldejääv, kandis olulist sõnumit 2. Teistes riikides elab hetkel palju ukrainlasi, kes said oma laulu poolt hääletada 3. Inimesed tahtsid laulu poolt hääletades Ukrainale toetust avaldada
Üle pika aja... eile 09:59
Eestil läks ülihästi!
Täiesti nõus eile 10:14
Ja Stefan võttiski seda nii ülimõnusalt ja tegigi superhästi! Telekas on ta pere ka olnud, "Hommik Anuga" ja no lihtsalt nii äge pere, polnud silpigi teeseldud, ongi lihtsalt ülilahe ja kokkuhoidev pere. Stefanil tundub oma Viciga ka kõik väga ok olevat. Võtan kokku, nagu Stefan ise ütles: "musid, kallid, õhupallid". Kift poiss ja kogu lugu. :)

Mõtlemiskoht eile 09:02
Sügaval nõukaajal, kui inimesed virisesid, et poest pole sokke saada, ütles üks ratastoolis olev jalutu naine, et "te peaks ju õnnelikud olema, et teil on jalad, kuhu need sokid panna..." Mõelge, palun, selle mõtte üle sügavalt... Me elame siin oma Eestis, meil pole (hetkel) sõda, saame oma voodis uinuda ja hommikul ärgata, minna tööle, lapsed kooli, tulla koju tagasi, sest meil on KODU... Miljonitel ukrainlastel kogu seda "luksust" enam pole... see on, mille peale mõelda, lõpetada oma pere/riigisisenene mõttetu isekas kraaklemine, mõeldes nendele inimestele, kellel on PÄRISELT RASKE...
Täitsa kentsakas eile 09:37
Kes sellisele mõttele paneb nö miinusmärke, pöial allpoole? Proovime siis nii, et kirjutan: "Päike paistab, ilm on ilus!" Ka siia tuleb ka pöial allapoole märke? :)
:)))))))) 09:37 eile 10:24
Ja ongi 5 inimest, kellele ei meeldi, kui päike paistab ja ilm on ilus. Äge! Palju õnne! :))
To Täitsa.. eile 11:32
10 soojakraadi mai keskel on kõike muud kui ilus ilm.. et Päike paistab, see on tore! Viimane on Eesti kliimas suht haruldus! Tervitused Lyonis, kus 30 sooja ja Päike paistab...
Mõtlemiskoht' le eile 12:32
Piilu ukrainlaste fb gruppidesse ja tiktok' i, siis näed, mida need siia saabunud inimesed tegelikult räägivad, teevad ja mõtlevad. Üks lõputu virin neile pakutava üle, arutlused selle üle, millises riigis rohkem tasuta hüvesid pakutakse, et sinna edasi liikuda. Lõputu pidu ja pillerkaar uues riigis, aga tööle minna ei taheta, sest saab ju niigi hästi elada. Vehitakse tuttuute, enne piirile saabumist välja antud passidega ja nõutakse kõike tasuta. Poodides varastatakse ja nõutakse kassajärjekorras ette laskmist ( Soome) jne. Sõjapõgenikud? Ei! Majanduspagulased, kes tulid nõudma.
eile 08:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
see suur poliitiline eile 09:25
mäng,millel pole kultuuri reaalsusega üldse tegemist , kahju
Mis eile 09:33
eile 06:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hallooo mis hüsteeritsed siin? eile 07:23
ma küsisin, kas näiteks sportlased ka teeks nii vabatahtlikult, et loobuks oma kohast, ja laseks ukrainalastel võita. lihtsalt küsisin. sina kukud lõugama ja tänitama. annavad loobumisvõidu, või jooksevad aeglasemalt vms. see on ju sama heatahte avaldus. mina küsin, kas nad teeks? kas selline asi ei koata üldse ürituse mõtet? toetame niisama. aga ärme nimeta seda võistluseks. kas selline võit on hea maiguga? tunnevad uhkust, et jeee, meil on parim laul. see petuga võitmine ei ole mingi asi.
appi sa ei saagi aru, et spordis saab ka lasta või eile 07:46
noh, ei lähegi välja näiteks, neid loobumisvõite on olnud. või siis lasengi võita. milleks kalduda teemast kõrvale ja rääkida ajumahust?
Nõus eile 09:46
Kaasatunda ukrainlastele saaks muud moodi, selleks ei pea eurovisiooni hääletusel "naljategema" Spordis sama-me teame kõik kuidas igaaastasel hokimatsil venemaal putin 8-10 väravat puuri lennutab.. See on pigem tsirkus ja ärgem muutkem siis lauluvõistlust ka sarnaseks klounaadiks!
Jänhes eile 11:19
Lauluvõistlustel ei ole mingeid "objektiivseid" kriteeriume, nagu spordis on. OK, vbla on võimlemises ja iluuisutamises mingid punktid, mis antakse esteetilise elamuse eest, aga kõik muu on mõõdetav. Lemmikmuusika rittaseadmisel objektiivsed kriteeriumid puuduvad - ÜHELE meeldib üks lugu, TEISELE teine ja mõnikord sõltub muusikapala meeldivus üldse sellest, KES laulab või kas väljas sajab vihma või paistab päike. Üks ja sama lugu võib ühel päeval meeldida ja teisel päeval mitte. Keegi ei laulnud Eurovisioonil meelega valesti - ja rahvas andis punkte selle eest, mis ta parajasti tundis.
Jahmatama panev eile 06:23
Uskumatu! Mis asi seal toimus? Oma aega selle räpiga ei ole mõtet raisata. Mingist meloodiast on Eurovisioon juba ammu loobunud. Eesti võidab, kui meil käiks sõda.
eile 06:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
täpsustus eile 08:17
Kehvasti läks Armeenial. Eesti ei osalenud.
tänan Est aususe eest eile 09:28
siis jääb ainult loota ... siis võidame kindlasti
Aga PÄRISELT... eile 06:16
Üliharva loen kommentaare... praegu lugesin (kuna enne ise kommenteerisin) ja sain ERITI aru, miks neid üliharva või pigem üldse mitte lugeda. See on lihtsalt nii arusaamatu, MIS POINT nendel on? No pole siin ainsatki (jätan enda kaks välja, millistega enne "patustasin" empaatia teemal), mis midagigi argumenteeriks. No tegelikult, tõesti, päriselt - kas sellised "püha-müristus-arvamusliidrid" peaksid mingit arvamust kujundama, millisest otsast? Ja kellegi jaoks nad ju isegi kujundavad... või makstakse kinni nende arvamus... Uskumatu Õudus Kuubis... "Issand, Sa näed, aga ei mürista"...
Nii "tore"... eile 08:42
... et lausa 25 inimese jaoks on minu siinolev arvamusavaldus mitteaktsepteeriv, ehk siis teisisõnu ... ülimalt kurb lugu. Eeldasin, et oma peaga mõtlejaid on pisutki rohkem.

Siil eile 06:08
Ei olnud see lauluvõistlus vaid poliitika. Milleks üldse võistlust pidada kui juba teada kes võidab.
Veel eile 11:43
"naabritele" hääle andmine muutus ka tülikaks korraldajatele ja siis püüti muuta hääletamist.
eile 05:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Mis sinu enda rahvus on eile 09:53
kes sa oled vägev väljalööja?. Oi kui tore, et ikka eestlane õnneks jah? Eestlane on ikka nii nummi ja sõbralik. Ja lausa 60+ on temaga ühte meelt. Urraaa!
sorri eile 09:55
39+ on sama meelt, aga seda on ka kindlasti liiga palju.
eile 05:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Hull jälle eile 10:02
arvutile ligi lastud!!

Mats eile 04:40
Oleks võinud siis vähemalt sellele roosamütsile silma-augud sisse lõigatagi...
Ahahh eile 04:19
Tegelikult vôitis siis inglismaa
Eino eile 08:23
Albaania oli ka päris hea. Ma muidugi viisi ei pea, aga noh tundus selline favoriit.
Ja veel jätkaks ... eile 03:19
Ja kui RAHVAS hääletas ülekaalukalt Ukraina võitjaks - siis ei olegi nii oluline, millisele kohale see lugu lugupeetud žürii professionaalse kõrva poolt kuulduna kvalifitseerus ... ja isegi pole oluline, kas see siis tõepoolest oli parim lugu, vaid oluline on see, et võitis EMPAATIA kõige sügavamas mõttes, et rõhk on pandud sellele, mis TÕELISELT OLULINE praeguses täiesti hullunud maailmas...
See ei olnud ju LAULUvõistlus eile 04:59
...vaid empaatiahääletus. Milleks seal üldse lauldi?
eile 03:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ta ta eile 05:47
Hskkame piiri peal pesumasinaid ja mänguasju jagama. Avame halli kus saab vanainimest selja tagant tulistada
Nii. kontrolitud. eile 03:10
Ühesõnaga - loen ja imestan... Muidugi ses mõttes väga ei imesta, et a la rahuldamatu alatooniga kommid tulevad tõenäoliselt ühe ja sama inimese "sulest". See selleks. Kui võtame Eesti Laulu jm, siis žürii arvamus on ALATI erinenud rahva omast ja seda põhjusel, et žürii hindab professionaalselt "la-mažoori" jne. Aga rahvas hindab selle järgi, mis talle meeldib, hinge läheb. Ja näiteks antud hetkel Eurovisioni võistlusel oli ju täpselt sama. Mis tähendab, et kui keegi siin ütles, et Ukraina ei andnud Eestile ühtki punkti jne, siis see oligi professionaalne žürii - RAHVAS ju hääletas teisiti.
Kontrollitud vastus eile 06:41
Mis see kaks allapoole pöialt siin siis on nüüd - seletage lahti, palun, need allapoolepöidlate panijad. Et mis siin kommentaaris valesti oli? Põhimõte on see, et kes midagi (siin näiteks "pöial-allapoole") väidab, pead suutma selle ka lahti seletada. Nii lihtne see ongi. Loodetavasti suudate, Teie kaks, allapoole pöialdega?
eile 03:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Mida röögid eile 05:49
Mina kui eestlane ei vaatanud seda kräppi. Veel vähem hääletsn kalli raha eest..
Küss eile 10:01
03.09 kas sa emotikone rohkem ei leidnud, neid peaks ju veel olema, su õel rida jäi liiga lühikeseks seal üleval mu meelest? Ei andnud päris õiget effekti.

🙄🤔🤔 eile 03:07
Ohohhoo...no hoitke ometi poliitika ja muusika lahus; selle jaoks on muud kohad kus oma meelsust näidata...Ukraina lugu oli ju ülimage, läbi aegade võitis nüüd laul mis oli väga nõrk ...aga Rootsi oli super, kohe pejagu eristus kõigist Eesti on agar ja president ka kõva Ukrainameelne, saan aru aga endise muusikyna nooruses peaks tal ikka kõrva olema et laul oli ju laysa jube, ei mingit taset....
Jnh eile 11:23
Aga mina ütlen, et Rootsi laul oli igav ja steriilne. Ja mul on õigus, sest see on minu arvamus. Jumal tänatud, et ainult "professionaalsed" žüriid Eurovisiooni järjestust ei määra. Täpselt samamoodi nagu mingid žüriid ei määra kindlaks muusika edetabeleid.
🤬😠😡😤 eile 03:04
Elagu annetuste peal. See kuidas me riigi rahakott on tühjaks imetud.. Kui talvel takistas süstide peale surumine siis nüüd on kõik kontserdite jms. hinnad taevas. Mis ma teha saan,et mul mitu puuet on.
🤣🤣🤣 eile 12:24
On tõesti mitu puuet.Aga siis ei peaks sedasi paukuma.Loll ei ole kerge olla,seda on näha.
Kes ja miks jaurab ... milleks?! eile 03:00
Kuna ma ei tea, mispidi siin tekst tuleb - kas nime asemel tekst ja teksti asemel nimi, siis hetkel kontrollin...:)
inimene eile 02:57
Enne, kui Ukraina häälte pärast viriseda, võiks ise vaadata, kuidas Te ise oma maad ei austa ja Eesti väikese tähega kirjutate. Tegelikult me ei tea, millistelt rahvastelt meie publiku hääled tulid. Stefani laul ja esitus olid väga head, väike mure, et osad soojendusesinejad rohkem punkte said.
😠😠😣😣😧😧 eile 03:02
"Imeline"poliitika ikka!👏 aastaid kinnimakstud värk 🤷‍♂️
YlYs eile 03:13
to: Karu Mis haletsusvõit?? Mis jama sa ajad? Kogu Euroopa väljendas oma toetust Ukraina rahvale. Kogu Euroopa (ja kogu vaba maailm) on uhke kangelasliku Ukraina rahva üle!! Sa haletse iseennast, et nii jobu oled! Ei maksa oma rumalust siin kommentaariumis laiali lehvitada! Arene!
🙄🤔 eile 02:53
🙈 ei oska enam midagi arvata sellest nn Eurovisioonist .
Meelika eile 02:53
Likki eile 02:54
seda ma tean juba ammu ,aga hetke seisuga nii ebaaus ..🙈
🤬😠😠😡😡😤😤 eile 02:48
Žürii leidis, et pole võitu väärt. Kas võitma pidanuks Suurbritannia või hoopis Hispaania on omaette küsimus. Kes siin on maininud "tore, et rahvas toetas neid sõja ajal ka laulusaates"... Jah, refrään on ilusate sõnadega. Kuid muidu minule kohe mitte ei meeldinud. Ning anda hääl toetamise eesmärgil on tobe. Võin ukrainlasi toetada, aidata ükskõik kuidas, kuid mitte haletsedes. 1944 laul võitis pärast Krimmi kaotust. Pooldasid seda lugu, isegi hääletasin. Lool oli oma sõnum ja kindel mõte. Sobis tollasesse konteksti ja jäin rahule. Toimus sõda ja sellest lauldi. Tänane lugu rääkis emast ning r
koht ja 13! eile 02:47
Kui ikka hinnatakse poliitikat ja külg-külje kõrval maid, siis pole lauluhindamisega mingit tegemist, puhas mull ja tsirkus.Ja seda juba ammu.Nii seda ka arvestada tuleb. Õiglus puudub.Ja tühi sellega, nüüd siis nii, et "pudelitel särtsuvad korgid ja avajatel kortsuvad särgid".Sest trall on jälle läbi!
Eurovisioon eile 10:22
oleks pisut õiglasem, kui rahva- ja maadehääletus täiesti välja jätta, jääks ainult žüriihääletus.
ja-jah eile 11:26
Ja iganädalasi muusika edetabeleid peaks ka hakkama žürii kindlaks määrama. Ma arvan, et sellesse žüriisse peaksid kuuluma ainult Suure Isamaasõja veteranid, siis oleks tulemus ka ideoloogiliselt õige.

🤬😠😠😡😡😤😤😤 eile 02:45
Eestlased toetajad nr1 ukrainale. Aga isegi 1 punkti ei raatsitud panna.
Järeldus eile 10:24
Ei saa aru eile 12:29
Kas oleks pidanud andma? Kui laul ei meeldinud,siis ei antudki.See oli lauluvõustlus,mitte sõjalisretk erna.Ma toetan Ukrainat selles sõjas 100%, aga see laul ja esitajad mulle ei meeldinud.
Toomas Saaremaalt eile 02:44
Ukraina poolt 0 punkti Eestile? Tänu siis selline abi eest, mida Eesti esimeste hulgas ukrainale saatis.
Aga võibolla eile 12:32
ukrainlased hääletasid, just nimelt esitust ehk laulu... mitte aga ei hinnanud nn panust sõjalise abi suhtes! 🤔
🙄🤔 eile 02:39
Kes te ütlete, et poliitika jne, väike märkus. Kui oleks Ukraina asemel Eestile kallale tuldud, oleks Eesti võitnud. Nii et me ei saa sinna mitte midagi parata.
🤬🤬😠😠😡😤😤 eile 02:38
Tunnustus eestlastele abi eest....0, tänud ja suured....tänud selle eest??

😶😶😶😶😶😶 eile 02:29
Rahva hääl ,see mis peaks nagu Jumala hääl olema. Paraku on veel nii öelda "eriliselt valgustatud* ,kes arvavad et halastusvõidu andmine on ülimalt tähtis. Kujutage nüüd ette jalgpalli MM valikmängu Ukraina - Šotimaa, kus šotlased annavad solidaarsusest võidu ära...... Õnneks spordis selliseid asju ei juhtu. Olin juba Eesti poolt hääletamas ja õnneks mu naine suutis mulle selgeks teha,et täiesti mahavisatud raha. Rahva hääl paraku antud ajas ei huvita kedagi. Pettumus 100 %.
🤬🤬😠😡😡😤😤 eile 02:28
aga Ukrainalt tuli meile 0, see on..... Häbi tõesti
🤬🤬😠😡😤😤😤 eile 02:25
Eurovisioonis ei koti kedagi, mis laul mis maal on, tegu poliitilise värgiga, see ka põhjus miks mina eurovisiooni ei vaata 😁
☹🙁🙁🙁🙁 eile 02:25
Sellepärast ma seda poliitilist muusikali ei vaatagi! Enam küll Eurovisiooni ei vaata. Tänasest sain vähemalt kinnnituse, et kõik poliitikas kinni 😞
eile 02:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Aitab küll eile 10:30
Karu! Kaua sa ühte ja sama lauset jahvatad? Oleme juba lugenud. Või oled ise provokaator, kes eestlasi ukrainlaste vastu ässitab?
Sh eile 01:27
Stefani esitus nagu miljon rubla 😫😫😂😂
Mats eile 04:35

Xxxxx 14. mai 2022 22:38
Krt.Mis tähtsust sellel on,mitmendalale kohale eesti jääb.Võita on juba ammu välja hõigatud ja kes tahab korraldada..!Telku näitab muudki mida vaadata..Nb! Pole aastaid seda poliitilist jama vasdanud.Lihtsalt ei HUVITA!
Iseendale eile 00:15
pole mõtet valetada.. kui ei huvita, siis pole vaja ka kommenteerida!