SIIRAD EMOTSIOONID: Viljandis elati Stefanile kaasa tema isa Sasuni restoranis. Pildil uhke ja rõõmus isa vahetult pärast seda, kui teatati, et Eesti on pääsenud finaali.

Foto: Martin Ahven
Helen Reinhold 13. mai 2022 18:10

„Viljandi poiss tuli ja tegi ära!“ hõiskab õnnejoovastuses Sasun Airapetjan vahetult pärast seda, kui tema poeg Stefan on kindlustanud Eestile kohe Eurovisioni finaalis. Mehe rõõm poja edu üle oli nõnda ülevoolav, et oodatud uudist kuuldes kargas ta esimese asjana enda kõrval seisnud vennale sülle! „Aitäh, et toetate Stefanit,“ on mees tänulik kõigile, kes neljapäeva hilisõhtul leidnud tee mehe restorani tagahoovis toimunud Eurovisioni poolfinaali ühisvaatamisele.

Kes kord folgipealinna sattunud, teab, et kesklinnas asuvast päikesekollasest majakesest saab tellida maitsvat armeeniapärast šašlõkki, hartšod või ljulja-kebabi. Ja mitte ainult. Kes restorani kord keha kinnitama tulnud, saab lisaks maitsvale kõhutäitele kohtuda ka laia naeratuse ja ülevoolavat sõbraliku Sasun Airapetjaniga – eurolaulja Stefani isaga. Mees on oma restoranis väsimatult toimetanud juba 20 aastat. Töökus – miski, mis seob nii isa kui tema tuntud poega Stefanit.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99