ANALÜÜS KÄIB: Mida näitavad tarokaardid Jaak Madisonile (ülal) ja Riho Terrasele?

Foto: Kollaaž (Teet Malsroos, Aldo Luud, Vida Press)
Õhtulehe astraalpoliitika toimetuse ülempreestrinna 11. mai 2022 18:50

Kaks Eesti mainekat poliitikut ja europarlamendi liiget, Riho Terras ja Jaak Madison sattusid 4. mai öösel Strasbourgis sekeldustesse, mille ümber on palju segadust. Kes oli rassist? Kes läks politseile kallale? Mis energiad tol õhtul ometi õhus olid, et kaks sarvilist, Sõnnist Madison ja Jäärast Terras, enda ja Eesti margi Prantsusmaal täis tegid? Õhtulehe astraalpoliitika toimetuse ülempreestrinna analüüsib juhtunut nii astroloogia kui tarokaartide abiga.

Madison andis kolmapäeval intervjuu Vikerraadiole, kus selgitas, et olukord väljus kontrolli alt ka seetõttu, et ta on Sõnn. „Ma olen ise tähtkujult Sõnn, seetõttu vähe äkilise ja keevalise iseloomuga,“ põhjendas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

nii tobedat juttu pole kaua lugenud 12. mai 2022 15:37
aspekte võibki loetlema jääda ja sealt võib tuletada mida iganes. Eriti pärast juhtunut. Kus te kõik olite, et sõja maha magasite? Nüüd siis marss siin ja uraan seal. Need planeedid (uraan, pluuto, saurn) liiguvad nii aeglaselt, et nimetatakse põlvkondade planeetideks. Nagu lugesin Sefani kohta ennustust tänasest lehest: finaali saab, aga edasine on juba tema enda teha!!!! Aga finaali saamine pole? Finaali saadavad planeedid, aga siis ujuvad ära? Anna kannatust.
mis see koletu tegu olla võis...? 12. mai 2022 14:06
Ja mis oli see kuritegu mida nad väidetavalt sooritanud on? Ehk peilivad sharlatanid ka selle välja....
Konfliktid suuremad 13. mai 2022 11:21
algavad pisiasjadest.. samas, kui järgmisel päeval on nn tööpäev, siis mida kuradit tehakse hommikul 5 ajal baarides??!! Ja veel jommis peaga! Jääknähtudega osaleda parlamendi töös?! See on pehmelt öeldes! Niisugustel lõvikonservi söönud tegelastel pole kohta tipppoliitikas!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS