„Puuduta mind“ saatekülaline Dali Getter Karat ning saatejuhid Anu Saagim ja Mai-Liis Kivistik

Foto: Brandon Teder
Anu Saagim | Video: Brandon Teder 30. mai 2022 09:16

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Loodusterapeut Mai-Liis Kivistiku ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on õnnekoolitaja Dali Getter Karat, kelle missiooniks on inspireerida inimesi elama kire ja julgusega, õpetada teadlikku manifesteerimist ning tuua õnnelikkus massidesse.

Vaata videot!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Loodusterapeut Mai-Liis Kivistiku ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on õnnekoolitaja Dali Getter Karat, kelle missiooniks on inspireerida inimesi elama kire ja julgusega, õpetada teadlikku manifesteerimist ning tuua õnnelikkus massidesse.Vaata videot!

„Usun siiralt, et õnn on otsus ning püsiv õnnelikkus algab seespidiselt,“ on Dali veendunud. „Siiski tuleb õnnelik olemist harjutada, et see muutuks uueks normaalsuseks.“

Kes sa oled ja kust tuled Dali?

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon