Foto: Scanpix
Liisa Mugra 11. mai 2022 00:27

„Good evening, Europe!“ – just nii! Eurovision 2022 on ametlikult alanud, sest teisipäeva õhtul toimus Torinos esimene poolfinaal ning selgusid kümme finalisti. Kui enamik edasipääsejatest olid ennustuste kohaselt oodatavad, oli finalistide seas ka üks üllataja.

Eurovisioni esimesest poolfinaalist, kus esines 17 maad, pääsesid finaali järgmised kümme: Šveits, Armeenia, Island, Leedu, Portugal, Norra, Kreeka, Ukraina, Moldova ja Holland. Kihlveokontorid ja fännid ei ennustanud sellest nimekirjast edasipääsejaks Islandit. Arvati hoopiski, et finaalipääsme lunastab väga bravuurikas Albaania lauljatar, keda saatsid laval tiirased paljaste ülakehadega mehed.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (6)

vanaisa 11. mai 2022 11:21
Jaa,olid ajad kui olin noor ja oli ikka tõeline .....visioon! Olid siis meloodilised laulud,olid ikka lauljad aga nüüd lihtsalt JAMA!
mina 11. mai 2022 11:18
Vahetasin õhtul kanaleid ja sattusin mingi blondi kopsaka ........................,tuli välja et mitte mingi ööbaari peale vaid pidi olema Eurovisioon!! Olevat olnud albaanlanna ja ka välja kukkunud. Ukrainlaste esinemise veel vaatasin ja siis kõik kinni,polnud midagi vaadata-kuulata!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS