KAUNIS JA KARISMAATILINE PAAR: Johnny Depp ja tema toonane abikaasa Amber Heard 2015. aasta septembris Torontos filmi „Must missa“ esilinastusel. Foto: AFP/Scanpix
Triin Tael 9. mai 2022 17:00

Johnny Depp kaebas oma eksnaise Amber Heardi kohtusse, väites, et tolle fabritseeritud süüdistused koduvägivalla kohta hävitasid tema karjääri. „Kariibi mere piraatide“ tähe kinnitusel oli hoopis Heard nende kooselus vägivallatseja. Kuid näitlejanna kirjeldas kohtu ees pisarsilmi, kuidas Johnny teda peksis, tappa ähvardas ja pudeliga vägistas.

Paari aasta tagusel kohtuprotsessil Londonis, kus Depp (58) süüdistas teda naisepeksjaks nimetanud kõmulehte laimus, jäi ta alla – kohtunik otsustas Amber Heardi (36) ja teiste tunnistajate väidetele toetudes, et Hollywoodi staar oli tõesti oma eksnaise kallal vägivallatsenud. Praegune kohtuprotsess Virginia osariigis puudutab Heardi arvamusartiklit Washington Postis (detsember 2018), kus näitlejanna kirjeldas – nimesid nimetamata – end koduvägivalla ohvrina. Depp kaebas eksabikaasa kohtusse, nõudes temalt 50 miljonit laimu eest. Panused on vägevad: Heard avaldas vastuhagi ja tema nõudmine on juba 100 miljonit dollarit.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99