Mihkel Raud, Epp Kärsin.

Foto: Kollaaž (Martin Ahven, Krõõt Tarkmeel)
Toimetas Merilin Lutsar 29. aprill 2022 08:00

Suhte- ja seksieksperdist koolitaja Epp Kärsin suundub koos Mihkel Rauaga vestlustuurile, kus lahatakse nii suhteid kui ka seksielu. „Me arvame, et meil mõlemal on üsna palju suhtekogemusi – nii häid kui halbu,“ sõnab Mihkel, kel on selja taha jäetud kolm abielu.

Epp Kärsini (42) ja Mihkel Raua (53) vestlustuur „Kuhu kaob armastus?“ tõotab plahvatuslikku publikumenu, sest nende esimene sõu Valgamaal Taagepera lossis müüdi välja vaid kümne minutiga.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (7)

on igasuguseid. 29. aprill 2022 16:34
Sest inimesed ei kontolli oma insitinkte. Targal on kõik instinktid võrdselt kontrolli all. Mõned ei suuda sugutungi kuidagi kontrollida. Käib mingi krabamine. Puutusin kokku äsja mehega, kes üks õhtu krabas ühte, järgmisel päeval teist. siis paralleelselt trehvas terve nädal kolmandaga. Pool hommikult museles oma kallimaga ja õhtul läks viiendale keelt kõrva ajama. Ta peab seda normaalseks, set miks ta ei võiks nii teha? Tema pole süüdi, kui naised temasse ära armuvad. Tema lihtalt suudleb ja teeb komplimente. Koomiline, et ta räägib ja näitab neid naisi järgmisele jahiobjektile ja irvitab.
Oswald 18. mai 2022 14:56
Arvan, et ühel väsinud vi-tt, teisel pehme mu-nn, aga reklaamida oskavad väsinud ning kaua aega tühja leierdatud värki mõlemad,
mina 29. aprill 2022 14:26
Sellise jama eest ma küll raha ei raiska!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS