Teleajakirjanik ja laulja Reet Linna.Foto: Kalev Lilleorg
Merilin Lutsar 28. aprill 2022 17:07

Lisaks Eestile ka teisel pool idapiiri populaarne lauljatar Anne Veski pole Ukrainas toimuvat seni kommenteerinud, mis on mõningates inimestes pahameelt tekitanud. „Ma arvan, et ei olegi muud vaja, kui öelda, et ta on eestlane ja seisab Eesti asja eest,“ põrutab Reet Linna.

Tele- ja raadioajakirjanik Reet Linna sõnab Õhtulehele, et Anne Veskil võtavad aja ära kodused mured. „Ta võib-olla üldse ei süvenenud sellesse. Praegu pole nagunii ükski eestlane – on ta artist, näitleja või kes iganes, Venemaale oodatud. Seisukoht peaks olema selline, nagu meil kõigil on.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (85)

Kertu 13. mai 2022 21:46
Kas Reet Linna ei peaks mitte Anne Veski ees avalikult vabandama, nagu ta avalikult survestas Anne Veskit. Annel oli niigi raske ja eeltööd tegemata paiskas meediasse oma arvamuse.
Õhtulehele ja Reet Linnale.: 8. mai 2022 13:42
Te ründasite Annet ajal kui tema abikaasa oli raskelt haigena suremas. Kas teil endal jätkuks sellises olukorras soovi suhelda meediaga sõja teemal ja avaldada oma arvamust? Usun, et mitte, kuna kalli lähedase kõrval ehk viimaseid päevi või tunde viibimine on sel hetkel tähtsam poliitilist seiskohta väljendavast avaldusest. Ehk olete ise kunagi sarnases olukorras ja tunnete omal nahal, mida Annele korraldasite!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS